Cinlerle ilgili ilim sahibi birisi varsa Allah rızası için babamda birşey var mı yardım etsin lütfen

muhalif06

Kayıtlı Üye
Babam 5 yıldır beni öldürecekler diye ağlıyor ve korkuyor. Hayatımız mahvoldu. Gitmediğim psikiyatri kalmadı ilaç verip salıyorlar bir işe de yaramıyor. Ben kafayı sıyıracağım. Babam işitme engelli bu arada.

Broad

Banlı Kullanıcı
Konu buyu veya cinle alakali degil. Olayi bunlara baglama. Baban buyuk bir rahatsizlik icerisinde ve tek caresi hastaneye yatirilmasi. Ara gelip alsinlar yoksa etrafina zarar verecektir.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
dediğiniz gibiyse cinle alakalı olabilir olabilir eğer öyleyse öncelikle babanıza şunu söyleyin cinin yalnızca kendisini kullandığını onun kendi kendine zarar vermesini sağlıyorlar tek yaptıkları bu kendi kendisini korkutmasını sağlıyorlar ama eğer kendisi öyle bir şey yapmayacağına dair şüphe duymazsa ona dokunamazlar kendisini en kısa zamanda işin ehline götürmenizi tavsiye ederim dolandıranlara çok dikkat edin aşırı para istememesi gerek öncelikle abartıyorum 4 5 bini geçmemeli bu da zaten abartı bir fiyat hatta güvenilir mi değil mi ayrıntıları buraya yazarsanız bazı bilen arkadaşlar size açıklama yaparlar

turarmy

Kayıtlı Üye
Eskişehir'de 50 lira karşılığında çayını çorbasını içiren insanlar tanıdım. Böyle insanları ücra köy kasaba gibi yerlerde arayınız 4 5 bin gibi rakamlar gerçekten çok uçuk. Allah yardımcınız olsun

Hasvili

Kayıtlı Üye
4-5 bin mi? Sakami yapiyorsunuz. 2 asgari ucret parasi. Bu isi Allah icin yapan para almaz. O paralari alanda zaten bir ise yaramaz.

muhalif06

Kayıtlı Üye
Konu buyu veya cinle alakali degil. Olayi bunlara baglama. Baban buyuk bir rahatsizlik icerisinde ve tek caresi hastaneye yatirilmasi. Ara gelip alsinlar yoksa etrafina zarar verecektir.
Kardeşim hastanede kaldı zaten 2 ayrı hastanede uzun süre kaldı. En sonunda ilaç verdiler ve gönderdiler

muhalif06

Kayıtlı Üye
dediğiniz gibiyse cinle alakalı olabilir olabilir eğer öyleyse öncelikle babanıza şunu söyleyin cinin yalnızca kendisini kullandığını onun kendi kendine zarar vermesini sağlıyorlar tek yaptıkları bu kendi kendisini korkutmasını sağlıyorlar ama eğer kendisi öyle bir şey yapmayacağına dair şüphe duymazsa ona dokunamazlar kendisini en kısa zamanda işin ehline götürmenizi tavsiye ederim dolandıranlara çok dikkat edin aşırı para istememesi gerek öncelikle abartıyorum 4 5 bini geçmemeli bu da zaten abartı bir fiyat hatta güvenilir mi değil mi ayrıntıları buraya yazarsanız bazı bilen arkadaşlar size açıklama yaparlar
Bu konuyla ilgili hiç bilgim yok. Ve insan söz konusu olduğunda sahtekarda çok, hallettim diyip salıp yine aynı sıkıntı da yaşanabilir, tereddüt ediyorum

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Bu konuyla ilgili hiç bilgim yok. Ve insan söz konusu olduğunda sahtekarda çok, hallettim diyip salıp yine aynı sıkıntı da yaşanabilir, tereddüt ediyorum
site yöneticilerine danışırsanız size yardımcı olurlar belki sorunun ne olduğunu bulmak için önce bakım yapılır daha sonra da çözülür diye düşünüyorum ama maddi durumunuz iyi değilse yıpratabilir çok meşgul olduklarını biliyorum ama ulaşabilirseniz deneyin büyüden şüphelendiğiniz birisi var mı

muhalif06

Kayıtlı Üye
Büyü olabilir kardeşim. Babam rahatsizlaninca evin tapusunu üstüne alan ve babamın borcunu dolara çeviren bir kardeşi var

Ü

Üye silindi 57044

kök çakrayı açsın.. sanki sadece kök çakra var der gibi yapsın.. o zaman geçer..

ajna çakra, yani 3.gözün bulunduğu ajna çakra ile kök çakra arasında düşmanlık vardır.. ajna çakra ve 3.göz maneviyattan söz eder.. yaradandan söz eder..

kök çakra ise maddiyattan ve bu dünyadan söz eder.. bu dünyada yükselmekten söz eder.. kök çakra ve ajna çakra; fenerbahce ve galatasaray gibidir o yüzden.. hiç anlaşamazlar.. doğu ve batı kadar uzaktırlar birbirlerine..

1.çakra tamascıdır.. yani maddeci.. karanlık tarafa inanır.. şeytana inanır.. 6.çakra ise rajas'tır.. aydınlığa inanır.. ilerlemeye inanır.. oda şeytandır ama daha zeki bir şeytandır.. 6.çakra aslında esas şeytandır.. çünkü o 666.numaralı kod gibidir aynı zamanda.. tam şeytandır.. şam şeytanıdır..

yaradanın nuru, yaradanın ışığı.. bu dünyaya materyaller ile kıyafetlenerek gelir.. yemekten ve içkiden alınan haz.. cinsellikten alınan haz.. aile kurmaktan alınan haz vs.. onların hepsi tek bir nurun kıyafetlenmesinden dolayı öyledir.. yaradanın nuru, materyallere giriyor ve insanlara yemek, içki, cinselllik olarak yansıyor.. nur, nar oluyor kısacası.. yani Allah'ın nuru kıyafetleniyor.. maddi bir forma kavuşuyor.. maddi bir forma kavuşuyor.. saf nur olmaktan çıkıyor.. madde ile, eşya ile kıyafetlenmiş bir nar oluyor kısacası.. ama kökeni hep yaradan, hep Allahu teala.. sadece onun nuru kıyafetlendi hepsi bu.. kökenler hep Allahu teala.

aklı selim bir insan şöyle düşünür.. banane madde ile kıyafetlenmiş ve nurdan nara dönüşmüş ışıktan.. ben saf ışığı arıyorum.. saf ışığın kaynağını ve masumiyeti arıyorum demelidir.. yaradan dışındaki herhangi bir gücün cümle içinde geçmesi bile onu üzmelidir.. eğer öyle olursa yaradana yönelik bir eylemden söz edebiliriz.. dövülsende, sövülsende banane demen lazım.. yaradana yönelik bir eylem yapmış olabilirsin o zaman belki.. aksi taktirde kendine yönelik olur.. yaradılışın amacı kendinden çıkmak ve yaradan için haraket etmektir.. bunu şimdi yaşarken yapmazsan, yapamazsan daha sonra yapmak zorunda kalırsın.. o yüzden islam iyidir.. islamcılık amaca hizmet ediyor.. yaradılışın amacına hizmet ediyor..