Cinlerin Nazarı Değer Mi ?

horultu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum. uzatmadan konuya geçeyim

başka bir internet sitesinde tanıdığım büyü bakımları yapan biri bana şunları söyledi

annemde büyü olduğunu ( babamla ayırmak için yapılmış ) ,
ama büyü anneme etki etmemiş. yapılan büyüyle gelen cin, bana nazar değdirmiş.
bende vuku bulan ruhsal durumlardan dolayı bakım yaptırmak gereği duymuştum.

bi kaç kişiye sordum cin nazarı diye birşey duymadıklarını, muhtemelen bakım yapan kişi boş göndermemek için öyle bir şey söylediğini düşündüler.
bu arada bakım için herhangi bir ücret vermedim.

gerçekten cinlerin nazarı değer mi ? nasıl korunabiliriz ?

AJA

Elit Üye
Hiç duymadım bunu AIIah AIIah ...Nazar zaten negatif enerjidir doIayısıyIa negatif oIanIardan zaten etkilenir insanIar.Ama sizi çok begendiyse biIemem :D töbe ya :D

Tecelligah

Kayıtlı Üye
bende sanmıyorum o şahıs yalnış tabir etmiş
nazar değildir heral de
olsa olsa sekmiş büyü annesinden kendisine geçmiş
benimde tanıdığım bi kız annesine yapılan büyüden kendisi nasiplenmiş
oda büyü için yapılan muskaları evde görüp yakıyo ne olduklarını bilmeden yapıyor bunu tabi
sona ondan çıkan dumanı soluduğundan etkilenmiş, bacaklarında rahatsızlık çıktı kızın, birşeyi yoktu

janet

Kayıtlı Üye
hoca vardır.... hoca vardır!!!

sıkça rastladığım bir durum, hani bazen "iki kelime fazla söylersem daha bilgili olduğumu düşünecektir insanlar" örneği :D:D:D

sembolizm

Kayıtlı Üye
Büyüye maruz kalan kadın özellikle hamile yada bebek emziriyorsa; Gerçekten bebeği ciddi derecede zarar görebilir. Yani o bebek büyüse bile ciddi sorunlar görülebilir. Ama cinlerin nazarı diye bir şey yoktur.
Sevgi ve ışıkla kalın...

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar Belliki Çok Bilinçsizce Cevap Vermişler Yani İnsan Böyle İşlere Meraklı Olduğu Zaman Kendini Bir Şey Zanneder Alim Falan :D Bir Konuda Bilginiz Olmadan Yorum Yapmayın Lütfen !

Cin nazarı Diye Bir Şey Vardır !
İnsanlar Nasıl Nazar Değdiriyorsa Cinlerde Değdirebilir !

AJA

Elit Üye
Arkadaşlar Belliki Çok Bilinçsizce Cevap Vermişler Yani İnsan Böyle İşlere Meraklı Olduğu Zaman Kendini Bir Şey Zanneder Alim Falan :D Bir Konuda Bilginiz Olmadan Yorum Yapmayın Lütfen !

Cin nazarı Diye Bir Şey Vardır !
İnsanlar Nasıl Nazar Değdiriyorsa Cinlerde Değdirebilir !

Kendi adıma size bir sözüm var bu durumda sayın LoveisIam.Yukarıda ki yorumumdan anIamışsınızdır ne demek istedigimi.Nihayetinde nazar negatif enerjiden oIuşur buda onIarın da nazar oIarak bizi etkiIemeleri mümkündür. Eger şansIı iseniz sizi iyi niyetIi bir cin buIur da nazarını degdirir . :D Aksi taktirde eger sizi kötü niyette oIan etkileyecekse zaten enerjisi size zarar vermeye yeter.Lütfen geneIIeme yapmayın yorumIar için ve daIga geçmeyin kişinin biIgisiyIe.Zaten dogru biIgiyi okuyan yanIış biIdigini idrak eder dimi ? Kimse kimsenşin yorumuna saygısızlık etmedikten sonra sıkıntı yok diye düşünüyorum ;)

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Kendi adıma size bir sözüm var bu durumda sayın LoveisIam.Yukarıda ki yorumumdan anIamışsınızdır ne demek istedigimi.Nihayetinde nazar negatif enerjiden oIuşur buda onIarın da nazar oIarak bizi etkiIemeleri mümkündür. Eger şansIı iseniz sizi iyi niyetIi bir cin buIur da nazarını degdirir . :D Aksi taktirde eger sizi kötü niyette oIan etkileyecekse zaten enerjisi size zarar vermeye yeter.Lütfen geneIIeme yapmayın yorumIar için ve daIga geçmeyin kişinin biIgisiyIe.Zaten dogru biIgiyi okuyan yanIış biIdigini idrak eder dimi ? Kimse kimsenşin yorumuna saygısızlık etmedikten sonra sıkıntı yok diye düşünüyorum ;)

İyide Arkadaşım Araştırmadan Cevap Veriyorlar Ya !
Bir Çok Yerde Geçer Cinlerin Nazar Değdirdiği ...

LoveİsLam

Banlı Kullanıcı
Gözdeğmesi (nazar) bazan insanlardan olur. Bazan da cinlerden olur.
Mü'minlerin annesi Ümmü Seleme (r.a.)' dan rivayete göre, Resûlüllah (s.a.v.) Efendimiz, evinde bir kız görmüştü.
Kızın yüzünde bir değişme farketti ve şöyle buyurdu:
"Ona rukye yapınız (okuyup üfleyiniz). Çünkü onda gözdeğmesi (nazar) vardır." (Buharî ve Müslim, Ümmü Seleme (r.a.)'dan rivayet etmişlerdir.)
Hafız el-Bağavî diyor ki: "Resûlüllah (s.a.v.) Efendimiz nazar değmesine işaret ederken cinlerden nazar değmiş olacağını kasdetmiştir."
Deniliyor ki: "Cinlerin nazar etmesi, mızrak ucundan daha tesirlidir."
Şüphe yok ki, insan kirli elbiselerini değişmek için çıkardığı vakit, Yahut tuvalet ihtiyacını gidermek için, Ya da bir başka sebeple avret yerini açtığı vakit cinlerin nazarından korunmak için dua etmelidir.

horultu

Kayıtlı Üye
ee bu durumda nasıl korunacağım iyice kafam karıştı. madem nazar değme riski tuvalette daha fazla. nas felak da okuyamam ki orada nasıl korunulur ki:willy_nilly::willy_nilly:

janet

Kayıtlı Üye
neticede cin nazarı var mı yok mu ortak noktayı bulamadık :D
eğer kendi anlatımıyla sağdan soldan alıntı vermeden yazabilecek arkadaş varsa ve bilgilerini paylaşırsa çok memnun olurum belki bilmediğim bir şeyler öğrenirim. :D

AJA

Elit Üye
Var janetcim var :D bana nazar degdiriyorIar hep :D

horultu

Kayıtlı Üye
tamam cinlerin nazar değdirdiği kesinleştiğine göre bu nazar nasıl geçer
msnmix.gif
msnmix.gif

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
cinlerin esrarı kitabını okumuştum cinlerden insanlara nazar deger onlardada göz vardır

AJA

Elit Üye
yahu işIerine baksınlar insanIarın nazarı zaten yetiyor bir de onIarIamı ugraşacagız? aman uzak oIsun.Siz manevi gücünüzü eksik etmeyin gerisi boş....

Yakaza

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar görüşlerinizi bekliyorum. uzatmadan konuya geçeyim

başka bir internet sitesinde tanıdığım büyü bakımları yapan biri bana şunları söyledi

annemde büyü olduğunu ( babamla ayırmak için yapılmış ) ,
ama büyü anneme etki etmemiş. yapılan büyüyle gelen cin, bana nazar değdirmiş.
bende vuku bulan ruhsal durumlardan dolayı bakım yaptırmak gereği duymuştum.

bi kaç kişiye sordum cin nazarı diye birşey duymadıklarını, muhtemelen bakım yapan kişi boş göndermemek için öyle bir şey söylediğini düşündüler.
bu arada bakım için herhangi bir ücret vermedim.

gerçekten cinlerin nazarı değer mi ? nasıl korunabiliriz ?

Tabi işin büyü kısmını bilemem ama cinlerden bize,bizden de cinlere nazar değebiliyomuş böyle şeyler okumuştum ama tam hatırlamıyorum ne yazıkki

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Bir büyüğüm bana tuvalete girmeden önce 'Allahümme inni euzubike minel hubusi vel habeis' diye dua etmemi söylemişti. Anlamı dişi ve erkek cinlerden sana sığınırım demekmiş. Belki başka zamanlarda da okunabilir.