Cinler sağ yanağıma kırmızı mürekkeple arapça harfler yazdı

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar
Derin uykuya dalmışim.kendi elimle bazayi kaldirdim ruyamda.kapi zili deflarca çaldı.açtım bir karanlik vardi.bir güc geri kapadi kapiyi.telefonla yardim istemeye calisiyorum olmadi.sonra sag yanagimda elif, ha, sad harfleri kirmizi yazilmisti.sirasini hatirlamiyorum.ayetel kursi okudum kalktim.yardimci olacak biri varmi

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
O harflerin hurufu mukatta da anlamlarına bakmanı öneririm

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Yarei yarim.nerden bakacam.nasil arastiracam.bir öneriniz varmi

xax2

Kayıtlı Üye
Farkında olmadan haram hakkın olmayan bişey almışsın yada vesile olmuşsun

xax2

Kayıtlı Üye
Fazla herı pottır izliyorsunuzdur izlemeyin :)

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Küfur etmedim.yasadiklarimi anlatiyorum.nedesek bos derken?

jensına

Kayıtlı Üye
Adı üstünde rüya görmüşsün. Rüyanda amerika başkanı olsan ne olacak acaba hangi ülkeye ambargo uygulayalım diye konumu açacaksın rüyada her türlü şey görülebilir

HALVET

Kayıtlı Üye
Rüyalar ayrı bir ilim bilimidir ve herkesde olmaz."BİZ İNSANLARA BAZI BİLGİLERİ GİZLİ YOLLARDAN VERİRİZ" der ve haddim olmayan bir konuda yazmaktan İmtina ederim.Ama milletin yazdığına bakma googlden bakıp sana cevap yazmışlar bildiğin iyi bir şeyh varsa ona git danış.İmama falan değil.Dergah Allah dostu olur.Ben yorum yapamam haddim değil ama çok önemli bir mesaj var sana.

Mistik_nur

Kayıtlı Üye
Halvet.merhaba.cok sagolasin verdiginbilgiler icin.kamili mursidimi ariyorum uzun suredir fakat halen bulamadim.cocuklugumdan beri farkli haleti ruhaniyetler icerisindeyim.ayni zamanda bioenerjistim.epey arastirdim bu rüyayi.genelde de bu tür seyler goruyorum.fakat iyi bir rehbere ihtiyacim var
Siz bir isim biliyorsaniz bana yardici olirmusunuz

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Surekli böle harfler yaZıldıgını görüyorsan net sana birşeyler söylemeye çalışıyorlardır diye düşünüyorum ehli birine sorup bilgi al..

Hasvili

Kayıtlı Üye
Ruyalara fazla takilmamak lazim. Gun icerisinde yasadigin, duydugun veya hissettigin bir olayin bilinc altina yansimasi olabilir.

Tuğbacan

Kayıtlı Üye
Rüyalar şifredir ! Alalh isterse gelecekten sadece rüyalar la kişiye gösterir , etkilenmiş belkide olabilirsin ama rüyalar kesinlikle sıradan iriye deildir ! Kardeşim ehli biri Beykoz’da var yaşı 80 yaşında felam numarasını adresini bilmiyprum ama cok ilim li hayatını böle şeylere adamış biridir

madasin

Kayıtlı Üye
Umarım güzel bilgi ile rahatlarsınız.

Uzun süredir yoktum. Hem de çok uzun.
Arkadaşımız gibi ben de bir rüya gördüm. Başlık açmak yerine buradan aktarsam olur mu. Müsade istiyorum. Rüyada haricinde de değişik açıklaması zor bir durum yaşadım.

madasin

Kayıtlı Üye
Burayı baltalamış gibi hissettim. Konu açıp kalabalık yapmak istememiştim.

Ü

Üye silindi 57044

uyandığınız zaman ağzınızda salyalar akmışmıydı? yanlış anlamayın ve dürüst cevap verin.. sizi herhangi bir şekilde itham etmiyorum sadece soruyorum.. uyandığınızda ağzınızın suyu akmış bir şekildemi uyandınız?