Cin padişahı

Nurdem

Kayıtlı Üye
Öncelikle hayırlı günler sevgili mabet üyeleri, yorumunu merak ettiğim bir rüyam var bilgilerinizi yorumlarınızı,benden esirgemezseniz çok mutlu olurum 😊

Rüyamda tanımadığım bi evdeydik. Annem babam ben nişanlım bir de yaşlı bir teyze vardı. Bu teyze hani ermiş derler ya O tarzda biriydi çok bilgiliydi ben bunu hem biliyordum hem hissediyordum. Teyzeye bana fal bakar misin diye sordum oda bakabileceğini istediğim soruyu sorabileceğimi söyledi beraber merdivenleri çıktık. Sofra hazırlanmış yemeğe oturduk beraber ama lambalar yanmıyordu mumlar yakılmıştı masada, sonra konu cinlerden açıldı, o sırada arkama baktı arkamda bisey gördü bisey vardı hissediyordum. Sonra bana dönüp sen orda rahat edemezsin gel sen benim yerime otur dedi. Kendisi benim yerime bende onun oturduğu yere oturdum. Yemeğimizi yedik kalktık, ben bir odaya girdim odada genç bir kadın bebeğiyle yatıyordu sonra yanına kocası geldi adamın elinde bi beyaz uzun ıslak bişey vardı sanki bir hayvanın bağırsağı gibiydi bebeği ona sarıp dua okumaya başladı sonra biz bi anda dere kenarındaydık. Adam karısı ve bebek derenin içine girdiler. Bebeği sardığı deriden tutmuş suyun üstünde yüzdürüyordu. Sonra bi anda siyah koçlar gelmeye başladı dere kenarına ,sonra yanıma o yaşlı teyze geldi gelenleri bana ben sormadan söylüyordu. Koçların arkasından bir koç sürüsü daha geldi Ama bunlar süslü ihtişamlı koçlardı. Teyze bana bunların cin padişahının ordusu olduğunu söyledi. Gelenler asla bitmiyordu kimisi hayvan şeklinde kimisi hayvanların üstüne binmiş insan şeklinde gelmeye devam ediyordu. Sonunda kalabalık bir grup daha geldi en önde kocaman tavuskuşuna binmiş biri ama o tavuskuşu o kadar heybetli büyük o kadar süslü ve güzeldi ki gözümü alamıyordum, teyzeye bakamıyordum ama o anlayıp o cin padişahı dedi. Sanki biz orda görünmüyoruz herkes dere içindeki adama kadına bebeğe bakıyordu sonra tam dereye girecekken adam bebeği bıçaklayıp öldürüyordu