Cin gelin

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Bugün ,sabah namazın kılıp yattıktan sonra aşırı korkunç bir rüya gördüm bir evin içinde kalabalık insanlar vardı bir düğün eviydi gelin bizim akrabalardan biriyle evlenmiş cin soyluymuş odanın bir köşesinde oturan bir kızla karşılaştım başında duvak benzeri bir örtü vardı saçları simsiyah upuzundu teni morumsu siyah bir renkti yüzüne bakılmaya tahammül edilemeyecek derecede çirkin bir kızdı hayatımda bu kadar çirkin ve korkunç bir varlık görmedim o yüzunü uzun bir süre unutamayacağım kirpikleri yoktu gözlerinin içi beyaz gözleri perdeli gibiydi teni , yüzünün heryeri pis yaralarla , derin yanık izleri ile doluydu çok yavaş hareket ediyordu yanına gidip konuşmaya çalıştım söylediklerimi anlayamadı algılaması zayıftı saçma sapan cevaplar verdi ardından yüzüne bakmaya dayanamayıp dua okuyarak aşırı korkmuş biçimde oradan uzaklastım detaylar a var ama onları es geçiyorum sizce bu rüya nedir böyle gördüklerim etkisi hala üzerimde sizlerle paylaşmak istedim

M5lih

Kayıtlı Üye
Bugün ,sabah namazın kılıp yattıktan sonra aşırı korkunç bir rüya gördüm bir evin içinde kalabalık insanlar vardı bir düğün eviydi gelin bizim akrabalardan biriyle evlenmiş cin soyluymuş odanın bir köşesinde oturan bir kızla karşılaştım başında duvak benzeri bir örtü vardı saçları simsiyah upuzundu teni morumsu siyah bir renkti yüzüne bakılmaya tahammül edilemeyecek derecede çirkin bir kızdı hayatımda bu kadar çirkin ve korkunç bir varlık görmedim o yüzunü uzun bir süre unutamayacağım kirpikleri yoktu gözlerinin içi beyaz gözleri perdeli gibiydi teni , yüzünün heryeri pis yaralarla , derin yanık izleri ile doluydu çok yavaş hareket ediyordu yanına gidip konuşmaya çalıştım söylediklerimi anlayamadı algılaması zayıftı saçma sapan cevaplar verdi ardından yüzüne bakmaya dayanamayıp dua okuyarak aşırı korkmuş biçimde oradan uzaklastım detaylar a var ama onları es geçiyorum sizce bu rüya nedir böyle gördüklerim etkisi hala üzerimde sizlerle paylaşmak istedim
senin akraban oldugu icin cin bildigi icin senide davet etmis sanırsam

solosal

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu tarz rüyalarda dua okumamaya gayret gösterin derim. Dua sizin alginiza perde orebilir o yuzden. O çirkin varlıkla daha çok konuşmaya calisin ve korkmayin, hatta ona yarında gelmesini ona anlatacaklarınızin olduğunu söyleyebilirsiniz. Böylelikle iletişime geçmeniz kolaylaşabilir eğer davet felan yapiyorsaniz.

ookan744

Kayıtlı Üye
Merhaba, bu tarz rüyalarda dua okumamaya gayret gösterin derim. Dua sizin alginiza perde orebilir o yuzden. O çirkin varlıkla daha çok konuşmaya calisin ve korkmayin, hatta ona yarında gelmesini ona anlatacaklarınızin olduğunu söyleyebilirsiniz. Böylelikle iletişime geçmeniz kolaylaşabilir eğer davet felan yapiyorsaniz.
Bi ara söylediğini yaptım beni bi kale gibi büyük ni yere davet ettiler buyuk kazanda pilav pişti üstünde öyle leziz et vardıki dünyada böyle lezzetli et yemedim tekrar çağırsalar da gitsem oda verdiler dinlendik biraz fantastik aksam ustu gibi bi yerdi guneste yoktu bisiler anlatti ne anlatti hep unuttum icimde hafif korku heyecan vardi ama öyle lezzetli bir et yoktu ya hic unutamam onun icin öyle beles yemek verilirse davette etrafindaki hayatinda hic görmedigin surertler varsa arada bir takil dunya stresinden uzaklaşıyorsun bisi farkettim o ruyadan sonra hicbirsey yolunda gitmedi onada bağlamak istemiyorum ama

wellness

Kayıtlı Üye
İzlediğiniz bir filmden, kulak misafiri olduğunuz bir konuşmadan ya da okuduğunuz bir yazıdan aşırı derecede etkilenip rüya görmüşsünüz.
Bunun aynısını bir arkadaşım anlatmıştı. Üst katınızda cin kabilesi düğün yapıyor o daireyi ele geçirmişler yurt edinmişler vs demişti. Orada asla oturamazsınız sizi öldürür falan.
Ona inat ertesi hafta inşaata başlayıp daireyi düzdüm ve oturmaya başladım. Ne kuran okudum ne de abdest aldım. Her gece de sövüyorum. Gelen giden öldüren olmadı 2 senedir.
Bu tür şeyler tamamen mitolojiden ibarettir. Ben de sizin gibi yıllarca korkutuldum, muskalarla uyutuldum ama ne cin var ne de tanrı.

[XTR] Similar Threads