Cin daveti

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Cin daveti bilen atamaz çünkü açıkça sansürlenmemiş davet paylaşmak gerek özel mesaj yoluyla gerek de konu olarak yasak. Yaşınızı ve konu hakkındaki bilgi birikiminizi bilmiyoruz, musallat olayını yaşarsanız bunun sorumluluğunu alamayız, ha zaten bilgi birikiminiz olsa davet de bilirdiniz. Kimileri sırf davet yapabilmek için aylarca ya da senelerce eğitim görüyor o nedenle size faydalı olabilecek bir davet verileceğini sanmıyorum. Davet öncesi bilgi birikimi adına ünlü düşünür ve majisyenlerin kitaplarını okumanızı, bol bol meditasyon yapmanızı ve çakralarınızı açmanızı öneririm.

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Allaha dua et gönderir müslüman olanından diye belirt ama
Affedin hep yorumlarınızı gülerek okuyorum :D Saçma soruya asla mantıklı cevap verilemeyeceğinin en iyi örneğisiniz :)
Müslüman cin daveti arıyorum.
Eee, müslüman diye hiçbir ilim bilmeden çağırabileceğini ve sana yardım edeceğini mi sandın gerçekten? Bulsan da herhangi bir şey yapabilme ihtimalin düşüktür, her davet bilen çağırabiliyor olsa etraf cinci hocadan geçilmezdi.

pythonissam

Kayıtlı Üye
Sipariş verir gibi. İşi iyice basitleştirdiniz.
Varlıklar yetişkinlerin oyuncağı değildir.
İstediğiniz zaman herhangi birini seçip davette bulunamazsınız.
Müslüman istiyorum demeniz bile ne kadar bilinçsiz olduğunuzu kanıtlıyor siz ve sizin gibiler artık şu varlık daveti merakından vazgeçsin başınıza iş alıcaksınız.
He ben a dan z ye bilinçliyim diyorsanız buyurun,ama sanmıyorum. Kurcalamayın, yoksa onlar da sizi kurcalar.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Tarifi veriyorum. Bir defter ve bir kalem alıyorsunuz. Defterin en ön sayfasını açıp kalemle ''............. saçmalamayı bırak'' yazıyorsunuz. Boşluğa kendi isminizi yazıyorsunuz. Bu tarifi aklınızı kullanana kadar yapın.

havas07

Kayıtlı Üye
esrarı mendel isimli kitapta tüm çalışan cin davetleri varmış inceleyen varmı arkadaşlar

abc123

Kayıtlı Üye
en temizi uzak durmak. ben sahsen süpheli yaklasıyorum bu varlıklara var olup olmadıkları konusunda

ama tırsarım çekinirim yine de. yazılan yorumlara katılıyorum. bu işler öyle denerim olur işleri değildir. uçak mühendisliği gibi düşünmek lazım. herşey tam olmalı herşey yerli yerinde olmalı uçağı düşürmemek için

solosal

Kayıtlı Üye
Cin davetleri kişiye özeldir. %100 garantili cin daveti diye bişey yoktur. Bende çalişan davet sende çalismayabilir. Hangi davetin çaliştigini kendin bulmalisin. Araştirmalisin

dhardhar

Kayıtlı Üye
Arkadaslar neden dar kalip dusunuyorsunuz. Konuyla alakasiz olan biri olarak okuyunca sanki kapiyi calip biri gelecek gibi ya da odaya gelip giden birsey gibi bahsediyorsunuz. 3 boyutlu dusunmeyin. Gelen giden yok ki birsey. Soyle ozet geceyim zaten orada. Sadece radyo frekansini dogru istasyona ayarliyorsunuz ve dinliyorsunuz. Simdi cevrenizi hissedin birkac saniyeligine onlarca varlik farkli frekansta gecmis yasamlar onlarca ani vs var. Olaya hic bu acidan baktiniz mi