Cin davete neden gelmez ?

Me.

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ben dua ile ouija tahtasi yoluyla cin cagiriyorum. Oncesinde bircok deneyimim oldu fakat bugun yakin birine kanitlamak icin yaptigimda basarisiz oldum hemde defalarca denememe rağmen hiç birdey hissetmedim bunun sebebi nedir ve nasil aşabilirim

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Bi yerde yanlış yapmıştırsın veyahut gelipte ses etmemişte olabilir severler saçma sapan işleri :D

Berliner

Kayıtlı Üye
ya geldiyse ve sen göremediysen ?
göz perden açık mı ? peki ya kulak davetin ? yada kalp gözü veya basiretin ? o da olmadı rabıtan ?
bunlardan biri dahi yok ise gelip gelmediği hakkında yorum yapamazsın.
yaptığın davetin doğru olduğundan emin olmadan yorum yapamazsın. oijia tahtası falan davet mavet değil, bunlar hakkında bazı esrarengiz olaylar yaşayanlar da sırf böyle şeylere ilgileri olduğu için sufli ruhaniler tarafından kandırılmışlardan başkası değil. bu tarz davetlerden yanına kar sadece yeni musallat arkadaşın olur başka da bir şey olmaz. tabi bu da çift taraflı kar mı yoksa yarar mı orası senin ile onun arasında..

DemirBey

Kayıtlı Üye
Böyle şeyleri birilerine kanıtlamak için yapmanız yeterli enerjiye sahip değilseniz ikiniz için de sorun yaratabilir, yani yanınızdaki insanın enerjisi de bu durumda büyük rol oynayacaktır. Gelmiş olsalar da belirti göstermemiş olabilirler, umarım göndermek için gerekli olan işlemleri gerçekleştirmişsinizdir. Bu durumu aşmak için yeteri kadar meditasyon yaparak veya inancınıza uygun başka çalışmalar, ibadetler yaparak enerjinizi yeniden toplamayı deneyebilirsiniz.
Sevgi ve ışıkla...

Ü

Üye silindi 58480

İçinizden biri cinleri kovucu bir frekansta.
Artık ya inanmıyor. Ya ihtimal vermiyor. Ya da siz kolektif enerjiyi cezbedip onu cinlerin icabeti için daha cazip bir hale getiremiyorsunuz.

Bu arada dua ve tahta ile geldiğini sandığınız cin çok büyük ihtimalle sizin bilinç altınızın cin nöronları. Yani cinin kendisi değil. Aynalık yapan nöronlar üzerinden rituel yaptığınızı sanıyor olabilirsiniz.

Me.

Kayıtlı Üye
İçinizden biri cinleri kovucu bir frekansta.
Artık ya inanmıyor. Ya ihtimal vermiyor. Ya da siz kolektif enerjiyi cezbedip onu cinlerin icabeti için daha cazip bir hale getiremiyorsunuz.

Bu arada dua ve tahta ile geldiğini sandığınız cin çok büyük ihtimalle sizin bilinç altınızın cin nöronları. Yani cinin kendisi değil. Aynalık yapan nöronlar üzerinden rituel yaptığınızı sanıyor olabilirsiniz.

yok onceden cok deneyimim oldu fakat niye başarısız oldugumu anlayamadim hala her seferinde farkli kisilerle farkli yerlerde denedim ayni sonuc .

"rituel yaptığınızı sanıyor olabilirsiniz"
dediginizi tam.anlamadim varligin zihni kontrolumu yoksa psikolojik olarakmi

uygulamalarda benim ve arkadasimin bilmedigi bilgilere erisebiliyoruz ve fincanin fiziksel olarak bir parmak hareketi ile 360° donmesi mumkunmu sizce ?