Çığlık sesiyle uyanmak

Quadice

Kayıtlı Üye
Evden sizden başka kim yaşıyor?
Ailenizde bu tür sıkıntı yaşayan birileri varmı?
Son zamanlarda yaşanan olaylara ve kendi içinizdeki ruh halinize baktığınız zaman bir ay öncesinden farklı olan ne?
Bu tür şeyleride biraz detaylı anlatırsanız,yardımcı olmakta o kadar kolay olur.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Evden sizden başka kim yaşıyor?
Ailenizde bu tür sıkıntı yaşayan birileri varmı?
Son zamanlarda yaşanan olaylara ve kendi içinizdeki ruh halinize baktığınız zaman bir ay öncesinden farklı olan ne?
Bu tür şeyleride biraz detaylı anlatırsanız,yardımcı olmakta o kadar kolay olur.
Dünyadaki olaylar beni tedirgin etmiş olabilir fakat ailede bu saatte çığlık atabileceğini düşündüğüm kimse yok

Son düzenleme:

Quadice

Kayıtlı Üye
Ailende bilinçsiz rüya durumunda çığlık atan biri olabilir.
Bir varlığın seninle aynı frekansta bulunması durumunda, saliselik bir ses olabilir.
Musallat olabilir.
Teknolojik bir alet olabilir.
Olabilir yani :)

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
2-3 gündür sabah namazını kılıp yattıktan sonra odamdan gelen acı bir çığlık sesiyle uyanıyorum. Epey yaşlı bir ses azap çeker gibi çığlık atıyor sebebi nedir?
Varlık olduğunu düşünüyorum.süfli bir varlık.genelde varlıklar akşam ezanı ile aramıza karışır,sabah namazı vaktinde de ayrılırlar.bi nevi kendi alemlerine,kabuklarına çekilirler.

Namaz kıldığınız için odanızda manevi bir atmosfer oluşuyor.bu ruhani atmosfer süfli varlıklar için gaz odasından farksızdır.yani onları etkiler.onlarda da güçlüsü zayıfı vardır.duyduğunuz ses yaşlı ve azap çeken bir ses gibiyse,o anda gidemiyor ve mahpus kalıyor olabilir.

Diğer bir ihtimal;kendi cinsleri tarafından cezalandırılmış olabilir.bu alemde kalmaya mecbur bırakılmak gibi.

Kesinlikle emin olduğum şudur ki;o ses varlık sesidir.

Alice amundsen

Kayıtlı Üye
Varlık olduğunu düşünüyorum.süfli bir varlık.genelde varlıklar akşam ezanı ile aramıza karışır,sabah namazı vaktinde de ayrılırlar.bi nevi kendi alemlerine,kabuklarına çekilirler.

Namaz kıldığınız için odanızda manevi bir atmosfer oluşuyor.bu ruhani atmosfer süfli varlıklar için gaz odasından farksızdır.yani onları etkiler.onlarda da güçlüsü zayıfı vardır.duyduğunuz ses yaşlı ve azap çeken bir ses gibiyse,o anda gidemiyor ve mahpus kalıyor olabilir.

Diğer bir ihtimal;kendi cinsleri tarafından cezalandırılmış olabilir.bu alemde kalmaya mecbur bırakılmak gibi.

Kesinlikle emin olduğum şudur ki;o ses varlık sesidir.
Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi: