Çember şeklinde dönen hayvanlar

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu aralar çeşitli yerlerde görmüşsünüzdür. Sadece koyunlar değil dünyanın farklı yerlerinden böyle hayvan videoları görmeye başladım. Sizce sebebi ne olabilir? Karıncaların ölüm çemberi olayını duydum ama bunları ilk defa görüyorum. Bu konuda araştırması olan var mı?

Örnek videolar;

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Büyük bir enerjisel değişim yaşayacağımızı düşünüyorum. Bu süreç daha başlangıç... Bir haberde hayvanlarda meydana gelen bulaşıcı bir hastalığın buna sebep olduğunu yazmışlardı. Hastalık olduğunu sanmıyorum. Bunlar bir değişimin veya gelen birşeyin habercisi

october

Kayıtlı Üye
Büyük bir enerjisel değişim yaşayacağımızı düşünüyorum. Bu süreç daha başlangıç... Bir haberde hayvanlarda meydana gelen bulaşıcı bir hastalığın buna sebep olduğunu yazmışlardı. Hastalık olduğunu sanmıyorum. Bunlar bir değişimin veya gelen birşeyin habercisi
sizce ne tür bişey geliyo olabilir?

pisipisipis

Kayıtlı Üye
The Economist’in bir kapağı var. Dünyanın dönüşü 7,8 Herz şu an. The Economist’te 6,78 rezonans olarak gösteriliyor. Bu rezonansla hiçbir ağaçtan meyve, sebze alamazsınız. Dünyanın titreşimi bozulur. Bill Gates, müdahale ederse dünya açlık ve sefalete mahkum olur. Bitkiler yetişmez, kuraklık oluşur ve kıtlık meydana gelir.

Benim akıma bu haber geldi.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
The Economist’in bir kapağı var. Dünyanın dönüşü 7,8 Herz şu an. The Economist’te 6,78 rezonans olarak gösteriliyor. Bu rezonansla hiçbir ağaçtan meyve, sebze alamazsınız. Dünyanın titreşimi bozulur. Bill Gates, müdahale ederse dünya açlık ve sefalete mahkum olur. Bitkiler yetişmez, kuraklık oluşur ve kıtlık meydana gelir.

Benim akıma bu haber geldi.
sadece bununla kalmadılar daha önceden kutupları buzul kıtasındaki büyük buz kütlelerini (uranyumlu veya termo nükleer olabilir) bombaladılar mevsimsel dengeyi bozup küresel ısınma yaptılar dünyada sadece yaz mevsimi olsun yagmur yagmasın kuraklık ve kıtlık olsun istiyorlar sonra gdo denen laneti bütün dünya ülkelerine verip kanser oranını arttırdılar kardeşim kafa kadar domates olurmu ya

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Rezonans değerinin değişimi elbette dünyada birçok şeyi değiştirecektir. Dünya rezonans kanunuyla var bir yerde basit mantıkla. Herşeyin kendine has bir frekans değeri var, bu değer bozulduğunda dünya ya evrimleşir ya da ölür.

pisipisipis

Kayıtlı Üye
Yani şimdi çıkıp da bu adama birileri dur ne yapıyorsun diyemedi mi?

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Yani şimdi çıkıp da bu adama birileri dur ne yapıyorsun diyemedi mi?
Bunu yapan Bill Gate olduğunu sanmıyorum. Komplo teorileri mevcut ama bu olayla alakası olduğunu sanmıyorum. Teknolojik gelişmeler, füze denemeleri, nükleer santraller vs dünyanın frekans sisteminde değişikliklere yol açması muhtemel, bunların hızlı ve çok olması süreci hızlandırıyor sadece.

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
Bunu yapan Bill Gate olduğunu sanmıyorum. Komplo teorileri mevcut ama bu olayla alakası olduğunu sanmıyorum. Teknolojik gelişmeler, füze denemeleri, nükleer santraller vs dünyanın frekans sisteminde değişikliklere yol açması muhtemel, bunların hızlı ve çok olması süreci hızlandırıyor sadece.
bill gates felan kukla onlar bunları yapanlar karanlıgın ogulları adı verilen ta firavun ve öncesi soyundan gelen zengin elit kesim 3 aile

Alakan

Kayıtlı Üye
Haberi nasıl bulabilirim acaba? Baya bakındım ama göremedim. Bu bulaşıcı hastalığın ne olduğunu yazabilecek birileri var mı acaba bir bakmak isterim

M o r b i u S

Kayıtlı Üye
İnstada bitane video gördüm onda da iki kuş sürüsü dönerken çarpışıyorlardı yere baya kuş düşüyordu. Gerçekten tuhaf bence frekanslarla alakalı bi durum bildiğimden demiyorum ama tek aklıma böyle birşey geliyor.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Retro

Kayıtlı Üye
Sinir sistemini etkileyen bulaşıcı bir hastalıkmış ama küçükten büyüğe bütün hayvanlarda aynı etkiyi yapması pek mümkün değil gibi.

Bence sinir sistemi etkilenmiş hayvanlar kafalarına göre kaotik tepkiler verirdi. Ama burada düzen var. Haliyle ya o coğrafya ile ilgili, ya da kozmosun derin bir açılımına dair bir mesaj veriyor olmalılar.

Kurtlar uluması da sinirseldir. Hepsi sinirlenir. Ama genellikle bu sinirlenmeleri dolunay döngüsüne denk geldiği için bize de ayriyeten ilim çıkar. Hayvanlarda irade yoktur. Ya kozmosa ya da beldelerindeki ruhanilere göre etki altına girerler. Kendi kafalarına göre değil. Mesela hayvanların genel telaşı bile artçı şok geliyor demektir. Karıncalar bile bir sağa bir sola kaçıșarak bunu kendi kodlanmıșlıkları üzerinden haber verirler.

Bence bu konuda bizi bir pagan rahip derinlemesine aydınlatabilir anca.