Celplerin etki süreleri değişkenlik gösterir mi?

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Merhaba arkadaşlar bu soruyu bende dahil merak edenlerin yararına olacağını düşündüğüm için soruyorum. Malum celpler için belirli bir süre etkisi devam eder deniyor. Genel olarak celplerin etki süresi ne kadardır ve değişkenlik gösteren var ise bilenler örneğin celp çeşidini (ismini) ve süresi hakkında bilgilendirebilir mi?

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Etki süresi her işlem için değişkendir .yapan kişinin enerjisi senin enerjin karşı tarafın enerjisi işlemin tutma süresine etki eden faktörlerdendir ama ortalama süresi güçlü bir işlem için ortalama 3 haftadır.

İbisu

Kayıtlı Üye
Bence kendi sevgin ne kadar sürecek diye de endişelen büyüyle geldiğini fark ettiğinde ne kadar sevebileceksin acaba

Berliner

Kayıtlı Üye
Yapan kişi, yapılan kişi, ve yapılan eyleme göre farklılıklar gösterir tutma süresi . ama sorun bu değil de celp işleminin kişinin üzerinde kalma süresi olarak algıladım ben.
O da yine bu 3 üne bağlı bir etken. Ama burada yapılan işlem çok daha ağır basıyor. yapan kişi de hususi olarak bir zaman belirtmişmi şu kadar süreliğine geçerli olsun şu ana kadar geçerli olsun gibi gibi onu bilmek lazım. ayrıca diyelim ki işlem yapıldı ve celbi yaptığınız kişi muska vefk v.s taktı , birilerine kendini temizletti, veya devamlı zikir , ibadet v.s halindeyse bu kişinin üzerindeki etkiler kalkabilir. yani dolayısıyla net bir tarih vermek hiçbir işlem için mümkün değil

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Yapan kişi, yapılan kişi, ve yapılan eyleme göre farklılıklar gösterir tutma süresi . ama sorun bu değil de celp işleminin kişinin üzerinde kalma süresi olarak algıladım ben.
O da yine bu 3 üne bağlı bir etken. Ama burada yapılan işlem çok daha ağır basıyor. yapan kişi de hususi olarak bir zaman belirtmişmi şu kadar süreliğine geçerli olsun şu ana kadar geçerli olsun gibi gibi onu bilmek lazım. ayrıca diyelim ki işlem yapıldı ve celbi yaptığınız kişi muska vefk v.s taktı , birilerine kendini temizletti, veya devamlı zikir , ibadet v.s halindeyse bu kişinin üzerindeki etkiler kalkabilir. yani dolayısıyla net bir tarih vermek hiçbir işlem için mümkün değil
Doğru cevap için teşekkürler

xax2

Kayıtlı Üye
Yapıldığı andan itibaren 3 gün içerisinde ve yapılan şeye görede değişir . Nasip kısmet kapama bağlamalar anında ayırma için yapılanlar 10-15 gün içerisinde delirtme kafayı yedirtme için yapılanlarda 2 gün içerisinde celbediyor

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Herkesin yaptıgı celp mi ki, her şeyin süresi belli olsun.
Kâfir cinleri olan birinin celbe ihtiyacı olmaz. İstediği zaman cine yaptırır. Ha, cinin keyfini bilemem tabi. Tamda o kısımda işler nasıl dönüyor Allah u alem.

Beylane

Kayıtlı Üye
Kâfir cinleri olan birinin celbe ihtiyacı olmaz. İstediği zaman cine yaptırır. Ha, cinin keyfini bilemem tabi. Tamda o kısımda işler nasıl dönüyor Allah u alem.

Şöyle oluyor. Tanıdıgım bir büyücü var. Kendisi 'Onlar bir şey almadan vermezler' demişti. Mesela cin adına kurban kesmek. Kanı nedense cok severlermiş

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Benim de bizzat şahit olduğum ve bildiğim büyüyü yapan kadını bayağı bir dövmüşlerdi yani bacakları mosmordu kadın dedi ki bedel ödemeden yapmıyoruz .gerçi beni cezalandırıyorlar da demişti ondan da dövmüş olabilirler

Dolunayınkızı88

Kayıtlı Üye
İş
Model bankacı golfçü
Yapıldığı andan itibaren 3 gün içerisinde ve yapılan şeye görede değişir . Nasip kısmet kapama bağlamalar anında ayırma için yapılanlar 10-15 gün içerisinde delirtme kafayı yedirtme için yapılanlarda 2 gün içerisinde celbediyor
Cevap için teşekkürler