Celb için

Beylane

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki tılsım yazılıp yastıgın altına konur ve ev tütsülenir

3.png

tılsımın sonuna tevkil yazılır arapça olarak. Fülan ibni fülane gibi

Psikite

Kayıtlı Üye

Ekli dosyayı görüntüle 1100

Bence aşk ve sevgi için büyü veya havad yapılması doğru değil ve mantıksız. Seni seven sever zaten sevmeyen de hayırlı değildir. Bu şekilde sevmesi bir anlam ifade etmez. İnsan sadece kendini kandırır

Enneagram

Banlı Kullanıcı

Ekli dosyayı görüntüle 1100

Bunlar bilinçsizce nasıl yazılabilir Beylane?
Diyelim ki biri yazdı çizdi ama daha ne yazdıgını ne çizdiğin bile bilmiyor. Nasıl olacak?

Hem sizin hayatınız 3 yıldır yolunda gitmiyordu. Bunlarla ilgileniyorsunuz ama yine yolunda gitmiyor. ?‍♀️

Sorun hala sizce de bunların tak kendisi değil mi?

Beylane

Kayıtlı Üye
Bunlar bilinçsizce nasıl yazılabilir Beylane?
Diyelim ki biri yazdı çizdi ama daha ne yazdıgını ne çizdiğin bile bilmiyor. Nasıl olacak?

Hem sizin hayatınız 3 yıldır yolunda gitmiyordu. Bunlarla ilgileniyorsunuz ama yine yolunda gitmiyor. ?‍♀️

Sorun hala sizce de bunların tak kendisi değil mi?

herkes bilse parapsikoloji olmazdı herhalde. 3 yıldır yolunda gitmiyor evet ben yapmıyorum bu şeyleri ortamım müsait değil

Godric1461

Kayıtlı Üye
İş
Yüksek Lisans
Bence aşk ve sevgi için büyü veya havad yapılması doğru değil ve mantıksız. Seni seven sever zaten sevmeyen de hayırlı değildir. Bu şekilde sevmesi bir anlam ifade etmez. İnsan sadece kendini kandırır
Bu forumun parapsikoloji forumu olduğunu unutmayın.Burda akıl dersi vermenize gerek yok.Bunu yapan da bunları biliyor zaten ?

ruhname

Kayıtlı Üye
Sevgili için değil dostluk arkadaşlık için de uygun olur mu bu? @Beylane

Enneagram

Banlı Kullanıcı
yapacagım vakit bir güç engel oluyor. örnek zikir cekince iç sıkışması
Teşkkür ederim cevapladıgın için Beylane.
Yalnızca ibadetvari olanlarda mı oluyor yoksa bütün havas kitaplarındaki uygulamalarda aynı sonuçla mı karşılaşıyorsun, merak ettim.

Örnegin bu konu başlıgındaki uygulamaya teşebbüs ettin mi, ettinse nasıl bir tepki oluştu?

Beylane

Kayıtlı Üye
Teşkkür ederim cevapladıgın için Beylane.
Yalnızca ibadetvari olanlarda mı oluyor yoksa bütün havas kitaplarındaki uygulamalarda aynı sonuçla mı karşılaşıyorsun, merak ettim.

Örnegin bu konu başlıgındaki uygulamaya teşebbüs ettin mi, ettinse nasıl bir tepki oluştu?

her şey için. başlayacakken ya biri arıyor ya uyku bastırıyor ama öyle bir uyku bastırma değil gözler gidiyor

Psikite

Kayıtlı Üye
Bu forumun parapsikoloji forumu olduğunu unutmayın.Burda akıl dersi vermenize gerek yok.Bunu yapan da bunları biliyor zaten ?
Bence demedim mi ben?

aynen öyle. Parapsikoloji semavi dinlere göre yasak. bu forumdaysak hepimiz günah işliyoruz herkesin bilmesi gerek artık tebliğ herkese ulaştı
Parapsikoloji semavi dinlere yasak değil. Büyü ve maji yasak. Parapsikoloji insanın kendi enerjisini kullanarak türlü alanda gelişmesi demektir. Kas geliştirmek ne kadar caiz ise enerji ve beyin geliştirmek de o kadar caizdir. Tabi kas gücünü ve enerjini neye kullandığına bağlı olarak. Bunda da herşeyde olduğu gibi amaç ve niyet önemlidir. Büyü ve maji ise semavi dinlerde yasak çünkü kaynağı şeytani bir enerjiden geliyor. Amaç ve niyet her ne olursa olsun.

XunHua

Kayıtlı Üye

Enneagram

Banlı Kullanıcı