Çatal bükmek (her tarafını)

KronoM

Kayıtlı Üye
Bir gün geçtim çok odaklanıp çatalın eridiğini , hamur gibi oynayabileceğini, kıpkırmızı lav gibi aktığını büküldüğünü, önümde güneş olup tüm sıcaklığının çatala geçip sıcaklaşıp yumuşadığını böyle bir sürü tekniği düşünüp, doğru zamanda aldım büktüm.

Buraya tam olarak teknik yazmadım ,göstermek istedim.

8EBEB391-FDDF-4D7D-9056-DB447ECC5AAD.jpeg

Ekli dosyalar

• CB8A0FA5-5156-4247-BF48-BECEB3758A5A.jpeg
    CB8A0FA5-5156-4247-BF48-BECEB3758A5A.jpeg
    3.7 MB · Görüntüleme: 29
  • 6BDC3C87-696B-4313-9A10-1196C84B77DC.jpeg
    6BDC3C87-696B-4313-9A10-1196C84B77DC.jpeg
    3.3 MB · Görüntüleme: 33

İbisu

Kayıtlı Üye
Video atsan inanırdım, fotoğrafı ben de çekerim :cautious:
Çoktan kırmış diye düzeltmek istiyordum sağ ol yay. Neden bu kadar önemli gördün ki gereksiz bir işine yaramayacak ve kendini tatmin etmek doğru değil zaten yani fenomenlere böyle şeylerle kapılmamak gerekiyor (konu sahibi alınmasın ben sadece yay inanmıyor diye dedim) bu bilinçle hareket etmesi daha iyi buralarda takılan birinin. Düşmana saldırı ayrı bir konu onun için çalışabilir evet ama ona da eğer o adil değil hile kullanıyorsa sen de arkadan saldırabilirsin avantaja ihtiyacın varsa. Ama adil bir kavga olacaksa adil olmalı arkadan saldırmak iyi olmaz.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çoktan kırmış diye düzeltmek istiyordum sağ ol yay. Neden bu kadar önemli gördün ki gereksiz bir işine yaramayacak ve kendini tatmin etmek doğru değil zaten yani fenomenlere böyle şeylerle kapılmamak gerekiyor (konu sahibi alınmasın ben sadece yay inanmıyor diye dedim) bu bilinçle hareket etmesi daha iyi buralarda takılan birinin. Düşmana saldırı ayrı bir konu onun için çalışabilir evet ama ona da eğer o adil değil hile kullanıyorsa sen de arkadan saldırabilirsin avantaja ihtiyacın varsa. Ama adil bir kavga olacaksa adil olmalı arkadan saldırmak iyi olmaz.
Düşmanı da eğip bükebilir miyiz yani çatalla filan deneme yaparsak :)

İbisu

Kayıtlı Üye
Düşmanı da eğip bükebilir miyiz yani çatalla filan deneme yaparsak :)
Bilmem Allah ne verdiyse artık her zaman için adil savaşmak daha iyidir ama düşman hile kullandıysa sana da ne kadarsa o kadar hak doğar senin anlattıklarına göre de kendisi ne bulduysa yapmış yani sana zarar vermek için her şeyini satmışsa evet eğip bükmeye çalış bence ama daha dini itemler kullan bence ayetel kürsiyi acaba anlamı ne diye düşünerek ama anlamak istiyorum ve anlamaya çalışarak oku kodlarını düzeltmeyi bir başardın mı sonrasında ilim öğren sen de bu manyak kimse dünyaya zararlı olduğu ortada yani sen de ona zarar ver :D ama ölçüyü aşmadan elbette ölçüyü aşmak da kodları bozmaz mı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bilmem Allah ne verdiyse artık her zaman için adil savaşmak daha iyidir ama düşman hile kullandıysa sana da ne kadarsa o kadar hak doğar senin anlattıklarına göre de kendisi ne bulduysa yapmış yani sana zarar vermek için her şeyini satmışsa evet eğip bükmeye çalış bence ama daha dini itemler kullan bence ayetel kürsiyi acaba anlamı ne diye düşünerek ama anlamak istiyorum ve anlamaya çalışarak oku kodlarını düzeltmeyi bir başardın mı sonrasında ilim öğren sen de bu manyak kimse dünyaya zararlı olduğu ortada yani sen de ona zarar ver :D ama ölçüyü aşmadan elbette ölçüyü aşmak da kodları bozmaz mı

:) Neler yapacağımı tahmin etmek istemezsin, elimde olsa :D
Ona her şey müstahak.. Ben neler okudum, ama sanki duadan daha etkili kolay çözümler de var bunca şeyden anladığım kadarıyla.

İbisu

Kayıtlı Üye
:) Neler yapacağımı tahmin etmek istemezsin, elimde olsa :D
Ona her şey müstahak.. Ben neler okudum, ama sanki duadan daha etkili kolay çözümler de var bunca şeyden anladığım kadarıyla.
Bence dua en etkilisi küp şeker gibi düşün önemli olan ne kadar çözündüğü ve duada gereksiz mi kendimi mi tatmin ediyorum düşüncesi de yok Allah'tan destek istemek var aslında bu konuda ben de merak içindeyim kendimizin de mi bir şey yapması gerek @dennise

hesperos

Kayıtlı Üye
piskolojin bozuk senin resimleri detaylı inceledimde karga burnuyla falan bir aletin yardımıyla büktüğün belli oluyor

Ü

Üye silindi 58480

Dua kaderin anahtari ama.

Dua ederek catal bukemeseniz bile duaya devam ettikce catal bukmenize birebir yardimi dokunacak kisi veya deneyimleri cekersiniz kendinize. Sir bunun perdelenmisliginde saklidir. Dua sizin idrakinizdan kat kat daha genis capli bir cozum bulup getirir size. Dua alemler otesi bir taleptir. Bircok edinimizin dua ile geldigini sonradan unutursunuz da. Cunku dua talep uzerine garson gibi calismaz. Ama talebinizi en uygun firsatta yururluge koymak icin kozmik odada bekletir.

Dua her hayrin basidir. Orijin noktasidir. Gerceklesecek olan kerametlerin on tezahurudur.

Duasini etmediginiz bir seyi elde edemezsiniz. Cunku istemek anlamindadir. Istemediginiz bir sey size verilmez. Dua, bunu bilinc tabakasina cekerek, istediginiz seyleri bilincinize indirirken, bilinc kuvvetinizi de yukarilara tasiyarak yildiz yukseltmesi yapar. FArkindalik getirir.