Çarpılmadan oluşan hasar

serkan dahlan

Kayıtlı Üye
o şahsın o anda düzeltilmesi lazım çünkü epifiz bezine saldırı yaparlar boyundan gelen manevi enerjiyi tıklarlar yogun baskın kötü karanlık enerjiyle ateşli hastalık sara ,nöbet geçirdigi anda ağız yüz kayabilir ondan sonra düzeltilmesi çok zor hem bilim olarak ilaç vrir mesela adam öyle kalır

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
o şahsın o anda düzeltilmesi lazım çünkü epifiz bezine saldırı yaparlar boyundan gelen manevi enerjiyi tıklarlar yogun baskın kötü karanlık enerjiyle ateşli hastalık sara ,nöbet geçirdigi anda ağız yüz kayabilir ondan sonra düzeltilmesi çok zor hem bilim olarak ilaç vrir mesela adam öyle kalır
Ğ
üstünden zaman geçtikten sonra en azından elden gelecek bir şey yok mudur

Retro

Kayıtlı Üye
Merhabalar,Bu durumda ağız yamulması yüzün kasılmasından dolayı oluşan hasarların geçmesi mümkün müdür?

Mümkündür. Çarpan varlık bedenden alınırsa kişi bir anda normale döner. Ağzını yamultmaktan vazgeçer.

Ama her varlık, bedende kalış süresi, gücü ve kişinin bilinç haritasına da bağlı olarak zihinde illa öğrenilmiş çaresizlik kodları da bırakır. Daha doğrusu zihin bu davranış kalıbını ister istemez öğrenmiş olur.

Yani bilinçaltında tulpa görevi gören bir enerji kümesi hafızada rölantiye alınır. Sonradan bu tulpa da başka bir şekilde tetiklenirse dürtü olarak kendini belli ederek beynin davranış merkezini yorabilir.

Ama vakaların yüzde 90' ında varlık alındığı anda iyileşme ve normale dönme olur. Kişi geçmişini hatırlamak bile istemez anca ibret almak için geçmişine bakar.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Mümkündür. Çarpan varlık bedenden alınırsa kişi bir anda normale döner. Ağzını yamultmaktan vazgeçer.

Ama her varlık, bedende kalış süresi, gücü ve kişinin bilinç haritasına da bağlı olarak zihinde illa öğrenilmiş çaresizlik kodları da bırakır. Daha doğrusu zihin bu davranış kalıbını ister istemez öğrenmiş olur.

Yani bilinçaltında tulpa görevi gören bir enerji kümesi hafızada rölantiye alınır. Sonradan bu tulpa da başka bir şekilde tetiklenirse dürtü olarak kendini belli ederek beynin davranış merkezini yorabilir.

Ama vakaların yüzde 90' ında varlık alındığı anda iyileşme ve normale dönme olur. Kişi geçmişini hatırlamak bile istemez anca ibret almak için geçmişine bakar.
Teşekkür ediyorum.rica etsem örnekle tulpa kısmını açıklayabilir misiniz? Nasıl bir tetiklenme?

Retro

Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum.rica etsem örnekle tulpa kısmını açıklayabilir misiniz? Nasıl bir tetiklenme?
Matrixini çıkararak bakarsak,
Beynin bilgiyi 3' e ayırır.

1- iki ucu açık bilgiler
2- iki ucu kapalı bilgiler
3- bir ucu açık bir ucu kapalı bilgiler

2 tane bir ucu açık data birleșirse kuruntu veya aydınlanma olușur. Kuruntu olursa bilgileri ayrır, aydınlanma olursa iki yarım bilgiden tam bilgi elde ederek o bilgiye kategori atlatırsınız ve ileri aydınlanma için gereken yapı taşı olan "kavram" oluşturmuș olursunuz. Kısaca.

Șimdi bazen de iki ucu açık olan datalar öyle bir birleşir ki, hatta bu birleșme koridorunun bașı da sonu ile birleşerek adeta bir kapalı elektrik devresi olușur, bu kapalı devre kendi kendini otomatik devam ettiren bir düşünce motivasyonu olarak ișlevselleșmeye başlar.

Tılsım gibi bir varlıksal enerji olușturmuș olursunuz. Çünkü beyin elektriği o düşünce koridoruna girdiği anda ışık hızı ile o düșünce halkasını turlamaya başlar. Otomatik bir hologram da olușabilir o alandaki bilgilerin bilinç altındaki suret diline göre. Beyin bunu Bunu sizi yormadan yapar. O hologramlar sizi ziyaret eden varlıklar olarak ta tezahür edebilir rüyalarda. Çaba sarfetmeden işlerinize yardım eden, veya tam tersi her yaptığınız şeyde önünüzü kapatan bir harici enerji meydana getirmiş olursunuz.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Çenemin sağ tarafında bir haftadır ağrı ve kasılma var, durduk yere çıktı ortaya. Garip rüyalar da görüyordum.

Doktora sordum gece diş sıkmaktan yahut soğuktan olabileceğini söyledi.

Ü

Üye silindi 76175

Soğuk su yüzdeki akapunktur noktasını uyarır, yüze canlılık getirir.

Yüzünü yıkamak için bașkasının okunmuş suyunu yanlışlıkla kullanmış olmasın?
Hassastır belki. Sence özür dilemeli miyim sensei? Sözümde doğru, yöntemde yanlışım sanırım. İşin içine kendi kibrimi katmış olabilirim, doğrunun da rayihasını kaçırıyor.

Alakan

Kayıtlı Üye
Soğuk su yüzdeki akapunktur noktasını uyarır, yüze canlılık getirir.

Yüzünü yıkamak için bașkasının okunmuş suyunu yanlışlıkla kullanmış olmasın?
Hiç sanmıyorum ya değişik bir tedavi yöntemi uyguluyorlardı düzelsin diye. Beni de öteden beri annem "yüzünü soğuk suyla yıka" diye uyarır, alışkanlık oldu soğuk su. Adamı gördükten sonra buz gibi su kullanmıyorum artık. Gerçi soğuk ama ne kadar soğuk? Köyde vs yaşıyor da olabilir köy suları çelik gibi akıyor mübarek
DÜZENLEME NOTU: yazım hatası ve sayın Retro kim yüzünü yıkamak için bir şeyin içindeki suyu kullanır ki?

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 76175

Hiç sanmıyorum ya değişik bir tedavi yöntemi uyguluyorlardı düzelsin diye. Bana da öteden beri annem "yüzünü soğuk suyla yıka" diye uyarır, alışkanlık oldu soğuk su. Adamı gördükten sonra buz gibi su kullanmıyorum artık. Gerçi soğuk ama ne kadar soğuk? Köyde vs yaşıyor da olabilir köy suları çelik gibi akıyor mübarek
Ağrı dağında köyün tekinde gördüm bunu, yaz vakti o soğuk su inanılmazdı.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye

1- iki ucu açık bilgiler

2 tane bir ucu açık data birleșirse kuruntu veya aydınlanma olușur. Kuruntu olursa bilgileri ayrır, aydınlanma olursa iki yarım bilgiden tam bilgi elde ederek o bilgiye kategori atlatırsınız ve ileri aydınlanma için gereken yapı taşı olan "kavram" oluşturmuș olursunuz. Kısaca.

Șimdi bazen de iki ucu açık olan datalar öyle bir birleşir ki, hatta bu birleșme koridorunun bașı da sonu ile birleşerek adeta bir kapalı elektrik devresi olușur, bu kapalı devre kendi kendini otomatik devam ettiren bir düşünce motivasyonu olarak ișlevselleșmeye başlar.

Tılsım gibi bir varlıksal enerji olușturmuș olursunuz. Çünkü beyin elektriği o düşünce koridoruna girdiği anda ışık hızı ile o düșünce halkasını turlamaya başlar. Otomatik bir hologram da olușabilir o alandaki bilgilerin bilinç altındaki suret diline göre. Beyin bunu Bunu sizi yormadan yapar. O hologramlar sizi ziyaret eden varlıklar olarak ta tezahür edebilir rüyalarda. Çaba sarfetmeden işlerinize yardım eden, veya tam tersi her yaptığınız şeyde önünüzü kapatan bir harici enerji meydana getirmiş olursunuz.
Yani aslında büyü olmadığı halde sende büyü var yataklara düşeceksin herkes senden kaçacak diyen kadının sözleri ve zamanla doğrulayacak olaylar yaşamam da otomatik bir devre oluyor kısır döngü şeklinde.ya ben bunları nasıl unutabilirim yüzümdeki hasarları gördükçe aklıma geliyor yani bu şoku nasıl atlatabilirim ki , hayatın olağan akışına döndüğünr çünkü hiçbir şeye anlam veremedim olan

Alakan

Kayıtlı Üye
Yani aslında büyü olmadığı halde sende büyü var yataklara düşeceksin herkes senden kaçacak diyen kadının sözleri ve zamanla doğrulayacak olaylar yaşamam da otomatik bir devre oluyor kısır döngü şeklinde.ya ben bunları nasıl unutabilirim yüzümdeki hasarları gördükçe aklıma geliyor yani bu şoku nasıl atlatabilirim ki , hayatın olağan akışına döndüğünr çünkü hiçbir şeye anlam veremedim olan
Biorezonans tedavisi sanıyorum ki yüz felcinde de uygulanıyor. Bir araştırın derim..

Aisling

Kayıtlı Üye
Çarpılmadan dolayı el ayak yamulması inme inmesi, felç geçirme gibi şeyler filmlerde olmuyormuydu ya? Gerçekten de varmış ha 🧐

Shining Brighter

Kayıtlı Üye

1- iki ucu açık bilgiler

Retro, bu yazıyı tekrar okuduğumda bir şeyi düşündüm.Küçükken öğrenilen kurban bilinci de aslında ili ucu açık bilgi olarak tulpa görevi görüyor diyebiliriz miyiz insanlarda?