Canbar uygulamasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avsarkizi

Kayıtlı Üye
Uzun zamandir.. Forumu disardan takip ediyordum..... Ben Canbari uygulamak istiyorum.... Buyu oldugunu biliyorum..... Tam tarifi hic biryerde verilmemistir... Yardimci olabilirmisiniz? Gunahinida biliyorum, ama ben kararimi verdim... Yardimci olursaniz cok sevinirim....

sandal

Kayıtlı Üye
Neden böyle şeylerle uğraşırsınız anlamam ki. ?

muratsavci

Kayıtlı Üye
ben su sekılde bılıyorum ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemem yanlıslık varsa uyarın arkdaşlar Bu güçlü aşk büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylıkla temin edilebilir.Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanmışlardır.Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin adları birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek kaydıyla yazılır.Yazı kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir.Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir.Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır.Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda aşık edilecek kişinin anne adıyla birlikte adı söylenerek misal, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa anılır bu işlemler yirmi gün tekrarlanır.İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye kavuşurmuş.

avsarkizi

Kayıtlı Üye
ben su sekılde bılıyorum ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılemem yanlıslık varsa uyarın arkdaşlar Bu güçlü aşk büyüsü malzemeleri için gerekenler kolaylıkla temin edilebilir.Canbar aşk büyüsü yapmak için bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanmışlardır.Deri tabakası tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember çizilir.Bu çizgi üzerinden deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar bir boy küçük bir tabak alınır tabak tersine çevrilerek kenenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir çember daha çizilir.Bu çizilen çember ortalanarak su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine aşık olması istenen kişiyle büyü yaptıran kişinin adları birbirine bitişik olarak el yazısı şeklinde bütün harfler birbirine değmek kaydıyla yazılır.Yazı kesinlikle çember çizgilerine değmemelidir.Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür bu sebeple çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması eski geleneksel yöntemi uygulayanlarca tafsiye edilir.Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü temiz bir yerde saklanır.Tam güneş doğmadan önce çıkarılıp sessiz sakin bir ortamda düzgün bir zemine konur.Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.Sonunda aşık edilecek kişinin anne adıyla birlikte adı söylenerek misal, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa anılır bu işlemler yirmi gün tekrarlanır.İlk yedinci günden itibaren canbar aşk büyüsü etkisini göstermeye başlayıp yirmi günün sonunda o kişi muradına erer dilediği kişiye kavuşurmuş.

Farkli forumlarda okudumda..... Bunun belirli saatleri varmis, ve islemleri ve internette tam tarifi verilmiyormus.......... Tam uygulama bumudur.. ondan önce baska islemler yapmak lazim mi? simdiden cok sagolun.... ama bu benim secimim

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Büyü yapmamanı öneririm büyü yapan yaptıran cehennemlik hem bu tarafta hemde öbür tarafta acı cekersin hiç karışma

''Allah sevmediğiniz şeyleri size hayırlı kılar''

muratsavci

Kayıtlı Üye
Her buyu icin nolursa olsun dogru gun dogrusaat hesaplanmadilir ben yildizname kullaniyorum daha dogrusu birisine hesaplatiyorm o sekilde uygulama yapiyorum

avsarkizi

Kayıtlı Üye
Acaba nasil olacak ozaman bu islem ben cok kararliyim yapmakta... Kime hesaplatircam?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Canbar anadolu şaman uygulamasıdır, havas ile birlikte bazı dualar eklense de orjinali aşağıdaki linktekidir. Canbar uygulaması yapabilmeniz için varlıksal enerjileri kullanıyor olabilmeniz gerekir. Cadılık uygulamaları gibi cadı olmayan kişiler cadılık uygulamalarını yapamazlar aynı şekilde bu çalışma içinde enerjisel olarak uygun olmanız gerekir. yapmak istiyorsanız yapın ve deneyin sizde bu yeti varsa tutar yok ise tutmaz. Öncelikle aşk çalışmalarında emin olun, o kişi doğru kişi mi aşkın bitmesinde bazı hatalar oldu ve geri döndürülebilir mi o kişinin hayatında başka biri var mı. ne kendi ne de bir başkasının kaderi ile oynamadan emin olmanız gerekir, hayatınızda olması gereken o kişi mi ?

http://www.gizlimabet.com/threads/2780-canbar-ask-majisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...