Çakra dengesizliği mi yoksa bir enerji hırsızlığı mı, anksiyete mi?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Sabah saat 5 gibi üçüncü çakramın olduğu bölgeden sanki dışa doğru bir şeyler aktığını hissettim. Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra bu bende huzursuzluk ve halsizlik yarattı (akış devam ediyordu) acaba anksiyete mi yaşıyorum diye düşündüm ama öyle de hissetmedim. Sonra bilinçsizce yaptığım bir enerji çalma yöntemiyle gelen enerjiyle kendim toparladığımı hissettim ancak şimdi yine aynı enerji akışını hissediyorum. Gergin değilim ama halsizim. Sanki içimden bir şey akıp gidiyor gibi hissediyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sabah saat 5 gibi üçüncü çakramın olduğu bölgeden sanki dışa doğru bir şeyler aktığını hissettim. Üzerinden biraz zaman geçtikten sonra bu bende huzursuzluk ve halsizlik yarattı (akış devam ediyordu) acaba anksiyete mi yaşıyorum diye düşündüm ama öyle de hissetmedim. Sonra bilinçsizce yaptığım bir enerji çalma yöntemiyle gelen enerjiyle kendim toparladığımı hissettim ancak şimdi yine aynı enerji akışını hissediyorum. Gergin değilim ama halsizim. Sanki içimden bir şey akıp gidiyor gibi hissediyorum.
Samuray skripti uygulayın derhal.

Alex06

Kayıtlı Üye
Iki gündür benim de o kadar enerjim düşük ki depresyonda gibiyim. Dolunay ile alakalı olabilir mi?

mahfuz

Kayıtlı Üye
İş
Saglik Bakim Teknikeri
Kazan kaynıyor demektir. Ve fakat bu kazanın iyiye mi kötüye mi kaynadığını zaman veya işin erbabı gösterir...

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
@venusyenbiri bugün nasıl hissediyorsunuz?

Daha iyi ama yine bir kere çok daha az da olsa o akışı hissettim.
Iki gündür benim de o kadar enerjim düşük ki depresyonda gibiyim. Dolunay ile alakalı olabilir mi?
Olabilir. Zaten biraz yorucu bir tutulma yaşıyoruz. Benim de enerjim çok düşmüştü yoksa burç burç yapılması gerekenleri yazacaktım. Zaten 6 ay boyunca etkileri devam edeceği için de bir şey yapacaksanız atıyorum anksiyete için yoga gibi 6 ay boyunca sürdürmeye devam etmek gerekiyor.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
O akış hala var ise ve siz hissediyorsanız. Bir mum yakın. Elinizle o hattı tutun ve sert bir hareketle köküyle çekip çıkarın. Ve mümin ateşinde yakın.

O video ile alakalı olabilir mı acaba?
Olabilir bilmiyorum ama auramın daha güçlü olduğunu görebiliyorum bugün. Biraz daha solmuştu bir süredir bu olaydan önce de.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Olabilir bilmiyorum ama auramın daha güçlü olduğunu görebiliyorum bugün. Biraz daha solmuştu bir süredir bu olaydan önce de.
Bir de ben daha çok ailevi olduğunu düşünüyorum çünkü o videoyu izlemeden önce de ne kadar bazı şeylerden kendimi korusam da hep aile etkisiyle maruz kaldığımı ve ne zaman arıyorum para için bir şey yapsam ailem vasıtasıyla amcaya, kuzene vs gittiğini görüyorum paranın. Kafam zaten karışıktı. Neyin nedeni ne hala anlamlandırma çabası içindeyim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir de ben daha çok ailevi olduğunu düşünüyorum çünkü o videoyu izlemeden önce de ne kadar bazı şeylerden kendimi korusam da hep aile etkisiyle maruz kaldığımı ve ne zaman arıyorum para için bir şey yapsam ailem vasıtasıyla amcaya, kuzene vs gittiğini görüyorum paranın. Kafam zaten karışıktı. Neyin nedeni ne hala anlamlandırma çabası içindeyim.
Bir dahaki sefere para için birşeyler yapmadan önce SAMURAY skrptiyle o akrabalarınızla bağ kesin. Ondan sonra da yapın. Bir de öyle deneyin.