Cadılıkta büyü bozma nasıldır

Hekatee

Kayıtlı Üye
Üzerimde bir ceşit anormali var büyü mü yoksa parazit varlık mı bilmiyorum ama doğduğ günden beri aklım yoluk kısmetim kapalı sürekli bir engel var karşımda. Enerjim düşük psikolojim aşırı derecede bozuk günden gne çürüyor gibi hissediyorum. İslami hoca buldum telefondan konustuk üzerimde büyü oldugunu söyledi ama yine de telefondan görüşmeli bir durum olduğu için pek güvenemedim. Siz ne derseniz ve ne tavsiye ediyorsunuz

Ü

Üye silindi 58480

Gunumuzde cadiligin kitasi Afrikadir. Gerek kabilelerde gerek sehirlerde buyu yapmayan yaptirmayan yok gibidir. Insanlarin buyuk kismi isini cabalara baglar gibi yaparak aslinda buyunun ve buyu rituellerinin neticelerine dayandirirlar.

Cadilikta buyu iptali `en iyi savunma saldiridir` anlayisi ile ortusuyor benim gordugum kadariyla. Buyunun iptal edilmesinden ziyade buyunun baska formlari ile korunma saglanir. Buyucunun kim oldugu tespit edilirse de yuzune gulup arkasindan alabildigine buyu yaptirilir. Buyu savaslarindaki tesir eden kuvvetler sis bulutuna donusecek olsa Afrikada goz gozu gormezdi. Afrikadan gelen futbolculara bakin hepsinin ustunde birsuru muska vardir. Musa Sawun buyulu oldugu dolayisi ile Fenerbahceye gelir gelmez hem kendisinin hem de takiminin kismetini kapattigi iddia edilir. Hakkaten de Fenerbahce evinde yenilmemekle birlikte kupa da kazanamiyordu son 12 senede.

Not: Bu sadece lokal bir arastirmadir. Kadim cadilik ile alakasi yoktur.

Berliner

Kayıtlı Üye
herşeyi büyüye cazıya yormamak lazım. her psikolojisi bozuk kendini yorgun halsiz hisseden kişi derdini büyüye nazara bağlamamalı. ilk önce doktora gidip tıp alanında gerekli önlemleri alın. check up yaptırıp bir sağlık sorunu varmı ona bakmalı. bir psikolog dan yardım alınmalı. bu iki yol da çözüm vermiyorsa bu sefer bir hoca ya başvurmalı.
aslında bu sıra şöyle olmalıydı. ilk önce tıbbi alan, ardından hoca ardından psikolog ama günümüzde bir çok hoca sırf para alabilmek için büyü var cazı var musallat var gel bozalım edelim diye insanları kandırdığı için bilemiyor insan neyin doğru olduğunu. gerçekten ilim ehli hak yemeyeceğini bildiğiniz bir hoca varsa ilk de ona gidebilirsiniz hiç problem değil ama tanımıyor etmiyorsanız ilk yolu tercih ediniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cadılık demişsiniz Sonra başka bir yönelmişsiniz. Pagan mısınız. Yaşınız kaç. Engel dediğiniz olaylara bir kaç örnek verebilir misiniz.
Paikolojinizi biraz anlatır mısınız. Enerjim düşükten neyi kast ediyorsunuz.

Hekatee

Kayıtlı Üye
Yanlız dediginiz yöntemleri yaptım. Ne cinsel ne de başka türlü hormonal sorunum var. Sadece psikolojik olarak kötüyüm bu durumda bütün heryerime vuruyor ama kapalı olan cinselligimin sadece psikoloji bozuklugundan kaynaklandigini düsünmüyorum ki psikolojim bile varlık veya büyü altında oldugum icin bozuk olabilir. Genel olarak kök çakramda ve bölgesinde bağlanma durumu var. Kök çakramda zaten enerjisini yükseltemezse diğer tüm çakralarımın enerjisi tükenir. Ve belden aşağısında bir doluluk var ve o hareket bile ediyor. Bacaklarımda bile hissedebiliyorum yani o derece sanki bisey varmiş gibi dolu

Hekatee

Kayıtlı Üye
Kafam hep karışık, söylenenleri aslında algiliyorum ama algiyamiyomisum gibi izlenim birakiyorum. İnsanlar benden uzak, cinsel olarak hiç şanslı değilim aslında birlikte olabilecek durumum var ama içime gömülmüş durumda hiç kimseyle olamiyorum. Sinirli ve agresif bir durumum var bacaklarımda ve vcudumun genelinde sanki bisey hareket ediyormuscasina gezinmeler ağrılar oluyor. Kabus görüyorum ama ne gördüğümü bilmiyorum yanibsadece karanlık var. 23 yasindayim ve evet paganım. Ancak eve sunak kuramıyorum. Henüz hiçbir yeteneğimi dışarı çıkarabilmiş değilim.

Ü

Üye silindi 58480

Aslinda idealleri olan biri iseniz bu tecrubelerinize iyi kulak verin. Kurtulmaya calismak hata olur.
Derin derin yasayin distan da icten de. Distan zorlu ve mahrumiyetlerle gecen deneyimlerinize karsi icten savasci ve cesur bir bilge oldugunuzu gorursunuz.

Bu yasanmisliklar cok sonradan size extra bir dirayet gucu katacaktir.

Hekatee

Kayıtlı Üye
Ama beni tüketiyor yaşamdan soğutuyor. Dirayet kazansam bile yolum hep kapalı olucak o zaman neden yaşayabilirim ki ?