Büyüyü yakma ve dondurma arasındaki fark?

xesim

Kayıtlı Üye
kendi uyguladığım istenmeyen kişiyi kendimden uzaklaştırma/arayı soğutma uygulamasında malzemelerimi buzdolabında saklıyorum. amacım buz etkisiyle kişiyi kendimden soğutmak. başarılı da oluyorum ama geçenlerde bu sitede okuduğum bir aşk büyüsü uygulamasında söz konusu büyünün buzdolabında saklanması gerektiği yazıyordu. o konuyu bulamadım. kafam karıştı. doğu ve batı majisi arasında ateş ve buz farkı oluyor mu? youtube'ta birkaç 'binding spell' videosu izledim. birçoğu safsata ama iki kişiyi birbirine bağlama adı altında yine büyüyü buzdolabında saklıyorlardı.

kendi yaptığım uygulamada büyüyü buzdolabında tuttuğum sürece başarılı oluyordum. başka biri yanlışlıkla o büyüyü atsa ya da ben artık yeter deyip büyüyü yoketsem taraflardan musallat olan ve soğuttuğum kişi yine musallat olmaya başlıyordu:) yani yıllarca saklama imkanı olmayan bir büyüyü buzdolabında saklamak ne kadar sağlıklı bilemiyorum.

quanttum

Kayıtlı Üye
Yani uygulamadan uygulamaya değişir, ben daha önce hiç buzdolabında saklanana şahit olmadım :) ayırma da bağlama da yakarak yapılınabilir büyüye göre.

taroh

Kayıtlı Üye
bende bir maji yapmıştım buzdolabında sakladım.sonra o kişi çevremden uzaklaşıp başka yerde işe başlayınca bozdum.bi daha musallat olmadı o kişi.demekki siz bozdukça o kişi size bulaşıyor demekki illa hayatınıza salça olacak siz sadece bu maji ile olanları erteliyorsunuz.

xesim

Kayıtlı Üye
bende bir maji yapmıştım buzdolabında sakladım.sonra o kişi çevremden uzaklaşıp başka yerde işe başlayınca bozdum.bi daha musallat olmadı o kişi.demekki siz bozdukça o kişi size bulaşıyor demekki illa hayatınıza salça olacak siz sadece bu maji ile olanları erteliyorsunuz.

gerçekten etkisini gördüğüm bir uygulamaydı ama buzdolabından çıkarınca tekrar musallat olması can sıkıcı. siz hangi uygulamayı kullandınız?

etzel

Kayıtlı Üye
Bankada nasıl olduğunu anlatabilirsiniz

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
birçoğu safsata ama iki kişiyi birbirine bağlama adı altında yine büyüyü buzdolabında saklıyorlardı.
Bu işin sırrı işleme yüklediğiniz anlamda saklı.
Bir çiftin fotosunu buzluğa birbirinden sogusunlar niyetiyle buzluğa koyarsak eğer, soğumuş olacaklar.
Güzel ilişkiyi muhafaza etme niyetiyle fotoyu buzluğa koyarsanız öyle olacak.

İlişkiyi ateşlendirmek için de ateş kullanılır. Birbirine olan duyguları yakıp kül etmek için de kullanılır.

Önemli olan niyet.;)