Büyüye uğrayan ve büyücü arasında bağ oluşur mu?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
büyüye uğrayan biri ile büyücü arasında bir bağ oluşur mu sizce büyüye uğrayan büyücüye ulaşabilir mi tanımasa bile böyle bir bağ oluşur mu tabi büyüye uğradığını kabullenmemek gerek bu etkisini güçlendirir ama kendisine zarar vermeye çalışan olarak görebilir mi

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bağdan kastım kanal iletişim kanalı gibi bir şey iletişim ve onu görmek amaçlı kanal denebilir sanırım

Ü

Üye silindi 58480

Bu boyutta Oluşmaz. Zile basıp kaçan kişi gibidir. Perdenin arkasından konuşan kişi gibidir. Gizli numaradan arayan kişi gibidir.

Ama derin benlik boyutunda bağlantı oluşur. Ahiret tabakasında şu anda zaten yan yana pasif bedenler olarak tutuluyoruz. Yeniden diriltilecegimiz zaman zaten ahiret tabakasındaki asıl bedenimizde bir anda uyanacağız.

Yani kozmik kolektif bilinç bize her bilgiye ulaşma imkanı sunuyor. Ne var ki o bilgilere ulaşmak için gereksinim olarak istenen özellikler çok yüksek : yaratıcı ile yüzleşecek cesaret ve iman!

Impulse

Kayıtlı Üye
İlginç bir soru.
Şöyle bir düşünürsek.
Yapan yaptıran yaptırılan var ortada.

Bir kere yapanla yaptıran birse şayet.

Yaptırılan kişiye belayı gönderenle o boyutta bir bağ oluşur. Kimileri büyüyü yapanı rüyasında görüyor. Hatta gönderilen cinde bu işin içinde.

Üçlü bir ittifak söz konusu. Bir mağdur üzerinde 2 farklı boyutta 3 canlı uğraşıyor.

Allah bunların topunun belasını versin.
Yapanda yaptıran gibidir. O aralarında oluşan bağ ahirette boyunlarına dolansın!
Hepsi zümera cehennem ateşine yürüsünler.

Ü

Üye silindi 58480

büyüye uğrayan biri ile büyücü arasında bir bağ oluşur mu

Olușur oluşmasına da,
Büyüye uğrayan kişi duruma uyanana kadar büyü çoktan kişinin nefsini haklı sebeplerle kışkırtmayı başarmış olabilir.

Büyü öyle bir işe yarar ki, siz anlamazsınız bile. Kendi içinizdeki zaten işleri berbat edecek enerjiyi haklı motivasyonlarla serbest bırakır büyü. Öyle bişey ki büyü yapılmasa bile siz zaten Şartlara kapılıp o şeyleri yapabilecek donanimdasinizdir. Büyü sizdeki zanları sadece kullanır. Kaderin önüne gecemez yani.

Büyücü ile bağ oluşur ama büyücüyü suclayamazsınız. O sadece çağırır. Siz uyarsınız. Büyü bana bunu zorla yaptırdı diye bişey asla yoktur. İradenizi bile isteye kullanmayacak kadar miskin olmanız vardır işin özünde. Pes etmeniz ve edilgen hale gelmeniz vardır. Büyü bu tip insanları etkiler sadece.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Olușur oluşmasına da,
Büyüye uğrayan kişi duruma uyanana kadar büyü çoktan kişinin nefsini haklı sebeplerle kışkırtmayı başarmış olabilir.

Büyü öyle bir işe yarar ki, siz anlamazsınız bile. Kendi içinizdeki zaten işleri berbat edecek enerjiyi haklı motivasyonlarla serbest bırakır büyü. Öyle bişey ki büyü yapılmasa bile siz zaten Şartlara kapılıp o şeyleri yapabilecek donanimdasinizdir. Büyü sizdeki zanları sadece kullanır. Kaderin önüne gecemez yani.

Büyücü ile bağ oluşur ama büyücüyü suclayamazsınız. O sadece çağırır. Siz uyarsınız. Büyü bana bunu zorla yaptırdı diye bişey asla yoktur. İradenizi bile isteye kullanmayacak kadar miskin olmanız vardır işin özünde. Pes etmeniz ve edilgen hale gelmeniz vardır. Büyü bu tip insanları etkiler sadece.
teşekkür ederim de sorum bu değildi daimonun dediği gibi bir iletişim kurulan bağdı rüya gibi bir yolla ona ulaşabilirmiyiz demeye çalışıyordum

Ü

Üye silindi 58480

teşekkür ederim de sorum bu değildi daimonun dediği gibi bir iletişim kurulan bağdı rüya gibi bir yolla ona ulaşabilirmiyiz demeye çalışıyordum

Anladim da anlasildigi sekilde bir bag olusacagini sanmiyorum.

Size garezi olan biri buyu yaptirirsa bu durumda buyucu araci olmus oluyor.
Siz; sizi taniyan ve size nefret enerjisi besleyen kisi ile daha bir bag kurmus oluyorsunuz. Ve herseyin onun basinin altindan cikmis olabileceginden supeleniyorsunuz.

Buyucunun kendisi memurdur. Kader planinizda etkilesiminiz olmamistir. Bag olusur olusmasina da. Sizi bir yere ulastirmaz ki o.

Impulse

Kayıtlı Üye
-Okul sıralarını çizmeyin kamu malıdır, kul hakkına girersiniz. 70 milyonun vergisiyle alınıyor bunlar.

Zararı ahirette 70 milyona hesap ödeterek tazmin ettirirler. ?

Bu tür bir bagdan bahsediyorum ben.

Ya da

Sokakta yürürken yanından geçen birine; "Ana şuna bak yürüyen maki geçiyor ha ha ha ho ho hı!!?" ve artık kişiyle alacak vereceklisindir, geçmiş olsun. Dertsiz başına dert aldın.?
Enerji boyutunda onun bedelini bir şekilde ya dünya da ya ahirette ödeyeceksindir.

Bu gibi sebeplerle dinimizde yere bakarak yürümek tavsiye edilir, etrafı süzen gözler hoş karşılanmaz filan.
Kaldı ki karşımıza adaba aykırı bir hareket olarakta çıkıyor.
Sonra da
"Allahım neydi günahım¿!" ?

Bu öyle bir hesap kitap işi ki aktarımla soylarca devam edenleri var. Anneye büyü yapıyorlar, oğlunun kısmeti kapanıyor.

Dedesi koruk yemiş torununun dişi kamaşmış, gibi atasözleri haybeye söylenmemiş.

Kısacası bağ(kanal) oluşacak. Artık nasıl bir bağ kurduguna dikkat edecek olan sensin. Sevgi bagı, nefret bagı, günah bagı...

Büyücüler o yüzden hiç iflah olmazlar. Kendi günahı yetmiyormuş gibi birde her gelenin günahına ortak olurlar.

Hepsinin ölüm anı dehşet vericidir. Çok ağır veballerle giderler.
Her büyü de şirki daha da kuvvetli hale gelmiştir. Artık kaç dikiş gitmiştir Allah u alem
Veeee ateşli son, whuu! ?.?

Sonra cehennemde her yer dumanaltı ?

Peki neden bu kadar önemliyiz?

İnsan küçük kainat gibidir. Akıl ise büyük nimet. Büyük nimetlerin kadir bilinmezse bedeli kuruşu kuruşuna ödetilir. Gözünü sevdiğimin adaleti ??