Büyünün kişiler arası duygusal ve/veya eterik bağlantı ile alakası

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Anlamadım büyüye inanıp rünlere mi inanmıyorsunuz üslubunuzdan bu anlaşılıyor asıl bu çelişkidir. Bilime uzak olduğunuz belli.

Yok ben rune lara inanıyorum onda sorun yok da siz rune a inanıp büyünün bu tarz hastalıklar yapabileceğine tıbbın bazı konularda çaresiz kalabileceğine neden inanmıyorsunuz onu anlamadım sadece.. Söz konusu üye yıllarca tıpta çözüm aramış zaten.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Yok ben rune lara inanıyorum onda sorun yok da siz rune a inanıp büyünün bu tarz hastalıklar yapabileceğine tıbbın bazı konularda çaresiz kalabileceğine neden inanmıyorsunuz onu anlamadım sadece..
Biyoloji ve hastalıkların mekanizmasını öğrenseniz anlayacaksınız... Büyünün hastalık yapamayacağını da söylemedim.

Söz konusu üye yıllarca tıpta çözüm aramış zaten.
Düzgün okursanız annesinin tedaviye yanaşmadığını yazdığını görürsünüz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tartışma şeklimize dikkat edersek daha iyi olur, tartışma yaşandığı zaman konu kilitleniyor ve konu sahibinin hakkına girmiş oluyorsunuz biraz daha özen gösterelim lütfen.

Teşhis doğru mu?

Majikal tesir ile tıbben tanımlanmış hastalıklar yaşanabilir mi?

majikal tesir ile beyin kimyası değiştirebilir mi?

Psikolojik rahatsızları olan kişiler ara ara bu rahatsızlığa sahip değilmiş gibi davranabilir mi?

Sorular bu olması gerekir.

Teşhis hataları yapıldığı maalesef ki bir gerçek.

Majikal tesir ile hastalık verilebilir. lakin şizofren büyüsü diye bir şey duymadım.

paranoid şizofreni belitlerinin bulup bunlar için ayrı ayrı çalışma yapmak lazım. Gerçekten çok zor bir iş.

majikal tesir beyin kimyasını değiştirir mi?
Çok zor bir ihtimal lakin evet.

Psikolojik rahatsızları olan kişiler ara ara bu rahatsızlığa sahip değilmiş gibi davranabilir mi?

Psikolojik rahatsızları olan kişiler ara ara bu rahatsızlığa sahip değilmiş gibi davranabilir.

özetle şizofreni gibi bir hastalığı oluşturmak ciddi anlamda çok bir iş. Binlerce uygulama gördüm. Danışmanlarımın yatırdığı çalışmalar
O kadar rezil ki. Tılsım değil hepsi karalama gibi. Bu kadar zor bir çalışmayı yapacak buna zaman ve maddi güç ayıracak Türkiye de çok zor.

Eğer majikal bir tesir var ise. Kesinlikle teşhisin hatalı olduğunu düşünürüm.

majikal bir tesir var ise en fazla 15 gün yeterli. Çözülür.

genel de en çok karşılaştığım sorun hayatındaki sorunları hastalıkları vb pek çok olayı majikal tesire bağlayan kişilerin neredeyse hiç birin de böyle bir sorun yok. Olduğuna inanmış ya da inandırılmış.

maalesef zor durumdaki inanç sahibi insanları kandıran o kadar sahte sihirbaz var ki. insamlar da ne yapsın bilmediği şeylere inanıyor.

bu kadar niye yazdım. Tek taraflı düşünmemek de hep fayda vardıR. peşin hükümlü olmadan inceleyerek ve gerekli çalışmaları yaparak sapla samanı ayırabiliriz

Aslanbas

Kayıtlı Üye
Uzun bir dönem sadece merak ve bilgi edinmek için forum sitesini takip ediyorum. Bugüne kadar hiç yorum yapmadım. Çünkü bilgim olmadığı için sadece merak etttiğim için takip ediyor ve hemen hemen her yorumu okuyorum. Lakin dikkatimi çeken bir şey var ve siz değerli mabet üyeleri ile paylaşmak istiyorum.

1- Her konunun altında “günah, yazık, dua, ahiret” gibi yorumlar yapılıyor. Lütfen yapmayın arkadaşlar herkesin inancı farklı olduğu gibi düşünce yapısıda sizinle bir olmayabilir. Üyeliğinizin bulunduğu forumun farkında olmanızı rica ediyorum.

2- Bir çok konunun altında “bu doğru değil, yanlış, yalan” gibi incitici yorunlarla karşılaşıyorum. Bu uslubunda mabet üyelerine yakışmadığını daha yumuşak bir uslup kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

3- Bir çok çalışmanın altında yapışan yorumlarda “ben yaptım bu eksik, en iyi ben biliyorum” minvalinde yorumları ziyadesi ile görüyoruz. Defalarca yöneticiler burasının bilgi paylaşımı için var olduğunu genel olarak parapsikoloji ile ilgili herşeyi bulunabileceğini dile getirdiler. Bunun dikkate aşınmasını rica ediyorum.

Genel olarak birçoğumuz zevkle takip ediyor ve elimizden geldiğince birşeyleri okuyup kendimizce bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Forumda hedef alınarak tartışılması, mabet üyelerini bilgilendirmek yerine üst bir perdeden bakıp ego tatmin edilmesini tasvip etmiyorum.

Tüm üyelerimize saygı ve sevgilerimle.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Büyüyle hastalanmış olsa bile tıbbın tedavi edemeyeceğini sanmanız saçma. Ayrıca sadece birkaç dakikalık ruh hali dalgalanması yüzünden teyzenizin büyü yaptığını sanmanızın da bir paranoya belirtisi olması muhtemel. Bu hastalık genetiktir. Annenizi derhal ikna edin derim. Kendiniz de tarafsız olarak hayatınızı bir gözden geçirin derim.

İnsanlara dakikada yafta yapıştıran iftira atan biri değilim. Bir şeye tamam budur diye teşhis koymadan defalarca atıp tutarım, bir insanı yapmadığı şeyden ötürü suçlamak iftiraya girer, gerek öbür dünya açısından gerek bu dünya da kötü karmalara maruz kalmamak için zaten iftira etmiş olma durumuna düşmekten olabildiğince kaçınırak söylüyorum. O bir kaç dakikalık dalgalanma 7-8 senedir kafamda soru işareti esas itibariyle o kişiden bize yaptırabileceğini zaten beklemiyordum. Bende çok şaşırdım. Müsadenizle bir video paylaşacağım. Çok yakın bir geçmişte bu video da sözü geçen hareketlerin aynını yapması hatta arttırması da benim bu yönde düşünmem deki etken unsur. Ancak şunu anlayamadım siz teyzemin avukatı mısınız? Kendisiyle benzer huylarınız falan var da bir an için empatimi yaptınız? Ve üslubunuz neden bu kadar sert? Benim teşhisim belki yanlıştı bu daha ılımlı sözlerle anlatılamaz mıydı?

Tedavi için elektroşok yöntemi önümüze sürüldüğü sürece hem bizim gitmemiz mümkün değil hem de başka tıbbi sorunlardan buna psikiyatırlar yanaşmıyor bu konuda en azından tıbbi makasatlı danıştığım psiktyatırın görüşüne dayanarak söylüyorum. Ayrıca eskisinden daha kötü olma ihtimalide cabası.
Ünlü psikologlardan birinin bir sözü var der ki; "bize asla gerçek hastalar gelmez onların hasta ettikleri gelir" der benim ruh sağlığımın bozulduğunu düşünüyorsanız bırakın bir miktar bozulmuş olsun sonuçta neredeyse günde 24 saat mantık dışı senaryolarla kafam ütüleniyor. Bu hastalığı çeken bilir kimseyi tedaviye götürmüyorsunuz vs gibi sözlerle de yargılamayın niceleri var kesinlikle tedaviye yanaşmıyor, gitmemek için resmen cıngar çıkarıyor taa ki adli vukuat sonrası kendilerini tedavi ortamında buluyor. Sadece google üzerinde bir aratma yapsanız epey bir yazı okuyacaksınız. Biz de annemim şu anki durumundan daha kötü sağlık sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalmaktansa şimdiki haline şükrediyoruz.

Üslubunuz sert ve yargılayıcı. Bu şekil çıkışmaya hakkınız olduğunu sanmıyorum.

makssenberg

Kayıtlı Üye
İnsanlara dakikada yafta yapıştıran iftira atan biri değilim. Bir şeye tamam budur diye teşhis koymadan defalarca atıp tutarım, bir insanı yapmadığı şeyden ötürü suçlamak iftiraya girer, gerek öbür dünya açısından gerek bu dünya da kötü karmalara maruz kalmamak için zaten iftira etmiş olma durumuna düşmekten olabildiğince kaçınırak söylüyorum. O bir kaç dakikalık dalgalanma 7-8 senedir kafamda soru işareti esas itibariyle o kişiden bize yaptırabileceğini zaten beklemiyordum. Bende çok şaşırdım. Müsadenizle bir video paylaşacağım. Çok yakın bir geçmişte bu video da sözü geçen hareketlerin aynını yapması hatta arttırması da benim bu yönde düşünmem deki etken unsur. Ancak şunu anlayamadım siz teyzemin avukatı mısınız? Kendisiyle benzer huylarınız falan var da bir an için empatimi yaptınız? Ve üslubunuz neden bu kadar sert? Benim teşhisim belki yanlıştı bu daha ılımlı sözlerle anlatılamaz mıydı?

Tedavi için elektroşok yöntemi önümüze sürüldüğü sürece hem bizim gitmemiz mümkün değil hem de başka tıbbi sorunlardan buna psikiyatırlar yanaşmıyor bu konuda en azından tıbbi makasatlı danıştığım psiktyatırın görüşüne dayanarak söylüyorum. Ayrıca eskisinden daha kötü olma ihtimalide cabası.
Ünlü psikologlardan birinin bir sözü var der ki; "bize asla gerçek hastalar gelmez onların hasta ettikleri gelir" der benim ruh sağlığımın bozulduğunu düşünüyorsanız bırakın bir miktar bozulmuş olsun sonuçta neredeyse günde 24 saat mantık dışı senaryolarla kafam ütüleniyor. Bu hastalığı çeken bilir kimseyi tedaviye götürmüyorsunuz vs gibi sözlerle de yargılamayın niceleri var kesinlikle tedaviye yanaşmıyor, gitmemek için resmen cıngar çıkarıyor taa ki adli vukuat sonrası kendilerini tedavi ortamında buluyor. Sadece google üzerinde bir aratma yapsanız epey bir yazı okuyacaksınız. Biz de annemim şu anki durumundan daha kötü sağlık sorunlarıyla boğuşmak zorunda kalmaktansa şimdiki haline şükrediyoruz.

Üslubunuz sert ve yargılayıcı. Bu şekil çıkışmaya hakkınız olduğunu sanmıyorum.
Sadece bir örnek vererek teyzeniz hakkında kesin konuştunuz ve benim üslubumu mu yargılayıcı buluyorsunuz? Niyetim sizi kırmak vs değildi ama emin olmadan öyle konuşmanız genetik olduğunu bildiğim bu hastalığın sizde de olabileceğini düşündürdü tabi ki. Tanımadığım biri hakkında sizin gibi bir olay üzerinden atıp tutmadım, "sizde de var" demedim. Ama kendiniz de sanki bir nebze kabul etmişsiniz "sonuçta neredeyse günde 24 saat mantık dışı senaryolarla kafam ütüleniyor." cümlenizle. Sayın Urum'un dediği gibi paranormal sanılan vakaların neredeyse hiçbirinde paranormal bir şey yok. İnternetten araştırmama da gerek yok ne olduğunu iyi biliyorum. Elektroşok radikal bir yöntem sadece, tek yol değil. Münasip ilaçlar bulunup kullanmadığı sürece çeker bunu. Psikiyatrilerin yanaşmaması gibi bir durum söz konusu olamaz literatür belli. "sonuçta neredeyse günde 24 saat mantık dışı senaryolarla kafam ütüleniyor." cümleniz ve hatalı siz olduğunuz halde üste çıkmaya çalışan üslubunuzdan sonra tartışmamızın boşa olacağını düşünüyorum. İyi forumlar.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Benim şuan için tavsiye edebileceğim öncelikli olarak bir mürşide tabi olmanız, sonrasında ayetel kürsiyi vird edinmeniz. Yatsı namazlarını nerdeyse uykumu getirmeye çalışan varlıklar ile resmen manevi savaş vererek zar zor kılabiliyordum. Bir gün ayetel kürsi okuduğumda uykumu getirmeye çalışan ağırlığın üzerimden kalktığını hissettim ve bunun üzerine sabah akşam 7 şer kere okuduğum ayetel kürsiye birde gün içinde 50 adet daha ilave ettim yeri geldi sabah 50, akşam 50 adet okuduğum da oldu keşke devam ettirebilseydim ama şuan 7+7 nin üstüne bir de 50 adet daha okuyabiliyorum zaman nedeniyle. Ben de olumlu neticeler oldu size de tereddüt içinde tavsiye edebiliyorum çünkü normalde bir uzman tarafından verilmesi lazım bence bu tarz tavsiyelerin ama 22 senedir uğraştığınıza göre bence denemenize değer diye düşünüyorum. Senin de namaza başlamanı tavsiye ederim.

Bir de şu aşağıdaki alıntı olan uygulama var onuda uygulayabilirsin. Büyü 4 elementle yapılıyor diye biliyorum. Yani atıyorum büyüyü yapıp ağaca bağlıyorlar ve rüzgar estikçe hava elementinin etkisiyle büyü ağaçta durdukça etki ediyor diye biliyorum. Büyüden köklü kurtulmak için o materyali bulup yok etmek gerekiyor ama bunu yapamıyorsan bir ve iki defa süre okuyarak bundan kurtulamıyorsun sonsuza dek virdlerine devam etmen gerekiyor. Bunlar benim kendi tecrübelerim doğru veya yanlışlığı tartışmaya açık sadece tavsiye ediyorum.

Büyünün duygusal bağlantı kısmı ile de daha derin bilgiler çıksa ortaya güzel olacak aslında. Benim kaderim gereği dünyadaki sosyal hayata çok iyi adapte olamıyorum. Yaklaşık 10 sene önce yaşadığım gönül işine de neredeyse zorla ittiler beni ve karşı tarafın benden bu kadar abartılı bir şekilde hoşlanacağını düşünmemiştim. Nasıl duygular beslediyse artık hala tam olarak eski hayatıma dönemedim. Evlenmemiştir diye de düşünüyorum çünkü evlense kendi eşiyle olan duyguları sayesinde belki bana olan hisleri azalır diye bekliyorum ama şuan için pek de öyle gözükmüyor.

Aklıma gelenlerin ışığında ikinci bir cevap vermeyi gerekli hissettim. Gönül ilişkinizdeki kişi belki sizi bahtının yıldızı olarak görüp büyük hayaller kurarak bel bağladı ve sonunda egosu incindi. Belki ne yapsa sizi hatırlamaktan vazgeçemez halde, belki size beddualar yağdırıyor veya ah ediyor. Eğer haber alma şansınız varsa durumu nedir bir araştırsanız eğer durumu iyiyse belki rahatlarsınız, durumu iyi değilde yıkılmış filan görünüyorsa ne derece uygun görürsünüz veya işe yarar mı bilemiyorum, bir mektup, mail veya bir ortak tanıdık vasıtası ile gönül alan bir iki sözünüz, ilişkinizin yürümemesinin de kısmet veya yazgı ile alakalı olup sizin elinizden birşey gelmediği yürütebilmek için zorlansa dahi mutsuzlıuk getireceği vs üzerinden soğutucu ve yatıştırıcı bir şeyler denemeniz belki şahsın gerçekleri kabulenmesinden dolayı bataklığın kökünü kurutacaktır.
Tabii kendi halinizi en iyi siz bilirsiniz benim ki naçizane bir tavsiye.

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
Tartışma şeklimize dikkat edersek daha iyi olur, tartışma yaşandığı zaman konu kilitleniyor ve konu sahibinin hakkına girmiş oluyorsunuz biraz daha özen gösterelim lütfen.

Teşhis doğru mu?

Majikal tesir ile tıbben tanımlanmış hastalıklar yaşanabilir mi?

majikal tesir ile beyin kimyası değiştirebilir mi?

Sorular bu olması gerekir.

Teşhis hataları yapıldığı maalesef ki bir gerçek.

Majikal tesir ile hastalık verilebilir. lakin şizofren büyüsü diye bir şey duymadım.

paranoid şizofreni belitlerinin bulup bunlar için ayrı ayrı çalışma yapmak lazım. Gerçekten çok zor bir iş.

majikal tesir beyin kimyasını değiştirir mi?
Çok zor bir ihtimal lakin evet.

Psikolojik rahatsızları olan kişiler ara ara bu rahatsızlığa sahip değilmiş gibi davranabilir.

özetle şizofreni gibi bir hastalığı oluşturmak ciddi anlamda çok bir iş. Binlerce uygulama gördüm. Danışmanlarımın yatırdığı çalışmalar
O kadar rezil ki. Tılsım değil hepsi karalama gibi. Bu kadar zor bir çalışmayı yapacak buna zaman ve maddi güç ayıracak Türkiye de çok zor.

Eğer majikal bir tesir var ise. Kesinlikle teşhisin hatalı olduğunu düşünürüm.

majikal bir tesir var ise en fazla 15 gün yeterli. Çözülür.

genel de en çok karşılaştığım sorun hayatındaki sorunları hastalıkları vb pek çok olayı majikal tesire bağlayan kişilerin neredeyse hiç birin de böyle bir sorun yok. Olduğuna inanmış ya da inandırılmış.

maalesef zor durumdaki inanç sahibi insanları kandıran o kadar sahte sihirbaz var ki. insamlar da ne yapsın bilmediği şeylere inanıyor.

bu kadar niye yazdım. Tek taraflı düşünmemek de hep fayda vardıR. peşin hükümlü olmadan inceleyerek ve gerekli çalışmaları yaparak sapla samanı ayırabiliriz

Hocam benim sorduğum sorulara ilaveten aklıma gelmeyen bir kaç soruyu daha eklediğiniz için teşekkür ederim.
Bu konudaki ilk postumda da değinmiştim büyü terkipleri içinde benim de bildiğim kadarıyla akıl ve ruh sağlığını zedeleme büyüsü diye bir terkip yok.

Maalesef 22 sene boyunca annem hep aynıydı, yani öyle bir şey ki, taziyemiz oldu etrafta misafirler var ben bu deliliği bir tarafa bırakayım sonra devam ederim demedi. Hezeyanları elinde olmadan yapıyor, ki kimsenin deli taklidi yapacak hali yok. 22 Sene içinde sadece 2-3 dakika için çok ani bir şekilde tamamen enerjik ve sağlıklı bir hale geçmesi kabul edersiniz ki benim için mucize olduğu kadar kafama takılacak kadarda sorgulatıcıydı. Zorda kalıp sağlıklı insan taklidi yaptığınıda pek zannetmiyorum çünkü iyi kötü insan içine çıktı, az görüşülen pekte yakınımız sayılmayacak kimselerin yanında kendisini kontrol etmeye çalışmak gibi şeyler olmadı.

Teşhisin hatalı olduğunu düşündüğünüz şizofren teşhisi mi? bizim kendisine büyü yapıldığını düşünmemiz mi?

Majikal tesiri 15 gün içersinde nasıl çözebiliriz, sizinle bu konuda özelden yazışabilir miyiz? Konu büyü yaptıran yapan arasındaki bağdan açıldığından ben kendime ait bir örnekle müdahil oldum, ancak bu durum büyü ile tetiklenmedi ise bile ben ciddi derecede musallat olduğunu ve anneme yönlendirildiğini düşünüyorum, zira bir dönem Ezan sesiyle kendisine etki edilmeye çalışıldığını düşünerek ezan okunduğu zaman pencereleri kapatıyordu, bu durum ne derece hastalığın etkisi olarak ele alınmalı bilemiyorum ama belki sizin ışık tutatcak bir yorumunuz olur, ben bir kısım ifritin kendisine telkinde bulunması dolayısıyle ezan ve ayet seslerine zaman zaman düşmanlık beslediğini düşünmekteyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şizofreni teşhisi hatalı olabilir. Hiç bir hekimi suçlamak istememiyorum elbette lakin. Maalesef bir dönem üniversitelerimiz sınav sorularını çalan insanlarla doldu. Yetkinliği ve etiği olmayan pek çok kişi bu okullardan mezun oldu.

Çok fazla zaman ayırmadan sadece bir kaç soru ile teşhis koyan kişilerde var. Maalesef yanlış teşhisle çok karşılaştığım için ister istemez ne kadar doğru teşhis koyuyor kısmınıda düşünüyorum.

bazı inançlara ve onun ögelerine hastalar tepki verebiliyor. Bilinçaltarı dinsel ögelerin travmaları ile dolu pek çok insan var. bu yüzden psikolojik rahatsızlığı olan kişilerde dinsel ögelere karşı gelişen bu negatif tepkiyi musallat olarak yorumlanıyor. Musallat vakalarında bu konu da tutarlı bir denge yok. Yani musallat vakası olup da dinsel ögelerle sorunu olmayan ya da dinsel ögelere daha çok yönlenen kişiler de var. Tabi özelden yazabilirsiniz

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı-İnanç olayına güzel bir örnek:

W1UymX.jpg

Bu forumdan alıntı ama kim yazmıştı hatırlamıyorum.

magicex

Kayıtlı Üye
Aklıma gelenlerin ışığında ikinci bir cevap vermeyi gerekli hissettim. Gönül ilişkinizdeki kişi belki sizi bahtının yıldızı olarak görüp büyük hayaller kurarak bel bağladı ve sonunda egosu incindi. Belki ne yapsa sizi hatırlamaktan vazgeçemez halde, belki size beddualar yağdırıyor veya ah ediyor. Eğer haber alma şansınız varsa durumu nedir bir araştırsanız eğer durumu iyiyse belki rahatlarsınız, durumu iyi değilde yıkılmış filan görünüyorsa ne derece uygun görürsünüz veya işe yarar mı bilemiyorum, bir mektup, mail veya bir ortak tanıdık vasıtası ile gönül alan bir iki sözünüz, ilişkinizin yürümemesinin de kısmet veya yazgı ile alakalı olup sizin elinizden birşey gelmediği yürütebilmek için zorlansa dahi mutsuzlıuk getireceği vs üzerinden soğutucu ve yatıştırıcı bir şeyler denemeniz belki şahsın gerçekleri kabulenmesinden dolayı bataklığın kökünü kurutacaktır.
Tabii kendi halinizi en iyi siz bilirsiniz benim ki naçizane bir tavsiye.

Bahsettiğim kişi ile ruh ikizi bile olsaydık sonunda evlilik zaten olmayacaktı, ben bunu bildiğim için uzak durmaya çalışıyordum ve bu aşamada hayatımdaki yeni bir karakter beni bu gönül işine girmeye zorladı ve sonra olanlar oldu.

İşlerim rast gitmemeye ve bedensel ve ruhsal sağlığım iyi gitmemeye başlayınca ben de acaba dedim ahınımı aldım diye düşünmeye başlamıştım, ancak bulduğum bir büyünün etkisi bizzat benim yaşadığım sıkıntıları anlatınca büyük ihtimalle büyü yapıldığına kanaat getirdim ki zaten kalp gözü açık olduğunu düşündüğüm bir bayanda sen de büyü var demişti.

Yaklaşık 8-9 sene oldu görmeyeli, senin dediğin gibi gönlünü almak değilde üzerimdeki ağırlıklardan artık biraz hafiflediğimi hissediyorum yaptığım terkiplerin vesilesiyle Rabbimin lütfu tabi , eğer bana büyü yapıldıysa yapana ve/veya yaptırana geri dönecek gibi hissediyorum.

Ben onun sorun yaşamasını istemem büyü var ise ona gideceğini tamamen yok olsa daha güzel olur ama enerji yasaları pek öyle gözükmüyor.

Yaratanın yazdığı senaryoyu oynuyoruz. Ben artık fazla zikir çekmemden midir yoksa negatif enerjilerin etkisinden midir bilmiyorum kendi bedenime baktığımda bu hayvanın içinde ne işim var diye düşünmeye başladım. Manevi karakterim ile madde alemindeki karakterimin dengesini kurmak kolay olmuyor.

Bu işin sonu nereye varacak hayırlısı bakalım.