Büyücü Adaylarının Dikkatine

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Selamlar mabet üyeleri ;

Bu konuyu açma sebebim, bilinçsizce büyü yapan arkadaşlarımıza bir uyarı olması ve cerrah olmadan ameliyat yapmamaları gerektiği konusunda uyarılar & nasihatler şeklinde bir kaynak olması amacını taşıyor.

Eskiden çok gizli bir ilim olan büyücülük . Günümüz şartlarında internet gibi büyük bir güç sayesinde, yemek tarifi gibi kolay bulunabilen birşey oldu.İnsanları cezbeden bu uygulamalar günümüz modern çağında Maji yani modern büyü olarak anılır oldu.

Bir çok arkadaşımız yarım & eksik tariflerle dolu büyü tariflerini içeren internet üzerinden buldukları bu konuyla alakası olmayan bir genel forum sitesinde bile yayınlanan maji uygulamalarını görüp denemeye çalışıyor.

Bunun sonuçları neler olabilir hiç düşünmeden sadece xxx şahsı bana gelsin aşkımdan yansın kavrulsun haydee abra kadabra.. toz pembe bir dünya :) gibi geliyor.Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş ..

Yarım yamalak eksik tarifler olmasa hadi tam verilen bir uygulamanız var diyelim yine yapabilecekmisiniz ? Ben söyleyeyim koca bir hayır .. Majiye, Havass ilmine bu ve buna benzer bir çok büyü ve büyücülük dalına yıllarını vermiş insanlar bile hata yapabiliyorlarken , Filmlerdeki gibi elini şıklatıyorsun oluyor şeklinde düşünüp uygulama yapanlar arasında dağlar kadar fark olduğu aşikar :)

Bu kadar index bilgiden sonra, majiye meraklı fakat hiçbir fikri & bilgisi dahi olmadan denemeye çalışacak arkadaşlarımıza sizi neler bekliyor şöyle genel olarak bir değinelim .

Örnek olarak bir havass uygulaması yapacaksınız, örneğimiz aşık etme üzerine olsun .Havass ilmi Vefkler, Remil, cifir, Hadim davetleri, Tılsımlar gibi bir çok dala ayrılan sonsuz bir büyü dünyası.Diyelim siz vefk yöntemi ile çok güçlü bir aşık etme büyüsü buldunuz .

Konuyu gördünüz oo süper %100 aşık etme garantili büyü horaa hemen uygulayayım bunu :) uygula tabi.. abra kadabra.. herşey toz pembe :)

Konuya girdik aşık edeceğiz x şahsı yanıp kavrulacak.. bir takım semboller var.Maji üstadı vermiş vefk uygulamasını ama vefk olduğu belirtilmemiş sadece büyü ...

Örnek olarak benim GizliMabette paylaşmış olduğum çok güçlü bir aşk majisi uygulamasını ele alacağım :)

Konuya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz .

Hazırmıyız büyü yapacağız alın bitane tükenmez kalem bir not kağıdına bunları yazın kış kış cinler kış diyin horaa büyü yaptık aşık oldu :)

Öyle değil.. işte :) Ben örnek konuda belirttim ama her zaman bu kadar şanslı olamassınız merkür,venus saatlerini burç olaylarını :) kişi hatemi verir bunu yaz saçlarının arasına koy der. Kişimiz alır evden çoçuklardan birinin güzel yazı defterini alıp 1 sayfa koparır,tükenmez kalem ile çizmeye başlar o gördüğü anlamsız sembolleri.. ne olduğunu bilmeden :)

Yaptığı doğru hiçbirşey yok burada :) sıradan bir kağıda bunu yazamazssınız . Aşk vefklerinde genelde kırmızı kağıt kullanılır veya geri dönüşümlü kağıtlar tercih edilir bunlar seçimliktir tabiki.. başka bir vefk konusunda uzman biri başka başka şekiller yapabilir.Tükenmez kalem kullanılması çok büyük bir hezeyan zaten o apayrı bir fiyasko .

Vefk yazılırken uygulamanın iyi veya kötü olmasına göre mürekkep belirlenir, genelde safran mürekkebi kullanılır buda çok pahalı bir mürekkeptir.Ve gün hesapları vardır ebced hesabına göre ayarlanır sözler isimlere göre belirlenir. Operasyon şerli bir uygulama ise çok koyu bir safran olmalıdır.

Bunun haricinde başka bir uygulama olduğunu düşünelim iki eşi ayırmak için.. ölü toprağı diyor mezar taşına hatemi yontun diyor felan :) çok büyük nefret dolu büyücü adayımız bayan ise mezarlığa gitmeye bile korkacaktır. O zaman ne yapar bahçeye çıkar bir avuç toprak alır hemen gider bir türbe gibi biryere insanların kalabalık olduğu yere oraya yontar .. gülmeyin arkadaşlar böyle yapanlara çok kez şahit oldum :) var var..

Dedik türbeyi oymuştu.. işte başladı musallat durumları :) sonra sesler duyuyorum banyoda kedi gördüm ama bizim kedimiz yok :) gibisinden şikayetler.. ee sen türbeyi yonttun ? :) hatemi oraya kazıdın ? o hatem Türkçeye mühür olarak çevrilir mühür kırdın yani :) ? mübarek bir zatın yattığı yeri harap ettin.. tılsımlar harekete geçti ama varlıklar kızgın nereye gideceklerini bilmiyorlar.. ee bizi kim çağırdı ? x abla :) vay o x ablanın haline diyorum arkadaşlar :) ağız kaymasımı istersiniz gece uyurken kapıda görünen kırmızı gözlü pelerinli bir vahşimi..

Yani arkadaşlar bundan çıkarılacak ders tekrar söylüyorum cerrah olmadan ameliyat yapmayın.. önce hangi konuda uzmanlaşmak istiyorsunuz ona karar verin ? yapabilecekmisiniz , eğer cevabınız evet ise mesela havass konusunda kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız bu konuyla ilgili yazılmış kitaplar mevcut.. paranız ve zamanınız varsa hiç durmayın okumaya başlayın.. sitede mevcut bir çok havass kitabı bulunuyor arkadaşlar :) artıları ve eksiyleriyle biraz olsun anlatmaya çalıştım .. Umarım cin olmadan adam çarpmaya kalkmassınız diyorum ve yazımı burada noktalıyorum.

Mutlu kalın.. :)

ekirek24

Kayıtlı Üye
helyusa yazılarınızı okuyorum bu konuda bilinçli deneyimlisiniz havas bilimi çok zor günü harfi saati her işlemiyle arapça bilmeden çok zor bence herkes havas yapamaz değilmi?

hayhat

Kayıtlı Üye
arkadaşlar büyü yapan ve yaptıran cennete giremez buyuruluyor.hiç korkmuyormusunuz.

decanfrost

Kayıtlı Üye
Süper bir konu çok bilgilendirici ve gerekli fakat birşey eklemek isterimki çoğu zaman kullandığımız nesnelerin pek bir önemi yoktur kurşun kalem tükenmez kalem kağıt yada herhangi birşey önemli olan enerjiyi yönlendirebilmektir bunun içinde en önemli şey enerjiyi hissedebilmek ve imajinasyondur olduya çok düşük bir ihtimal bir arkadaş birine zarar vermek istiyor ve enerji açığa çıkıyor yeterli imajinasyon yeteneği ve pratiği olmadığı için bu enerji birine elbette zarar verir ama sandığı kişiye olmaya bilir:) Böyle konularda bilgi sahibi olmadan(hissetmeden bazı şeyleri)kesinlikle bir uygulama yapmayın..

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
helyusa yazılarınızı okuyorum bu konuda bilinçli deneyimlisiniz havas bilimi çok zor günü harfi saati her işlemiyle arapça bilmeden çok zor bence herkes havas yapamaz değilmi?

Arapça,Osmanlıca gibi dilleri bilmek lazım. Cilt Cilt kitaplar yazılmış durumda ebced hesapları için gün ay yıl gün dönümü .. sabır isteyen bir yol. Ayriyetten pahalı bir ilim mürekkebi olsun giyilecek kıyafetleridir.. özel tespihleridir vs..

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Süper bir konu çok bilgilendirici ve gerekli fakat birşey eklemek isterimki çoğu zaman kullandığımız nesnelerin pek bir önemi yoktur kurşun kalem tükenmez kalem kağıt yada herhangi birşey önemli olan enerjiyi yönlendirebilmektir bunun içinde en önemli şey enerjiyi hissedebilmek ve imajinasyondur olduya çok düşük bir ihtimal bir arkadaş birine zarar vermek istiyor ve enerji açığa çıkıyor yeterli imajinasyon yeteneği ve pratiği olmadığı için bu enerji birine elbette zarar verir ama sandığı kişiye olmaya bilir:) Böyle konularda bilgi sahibi olmadan(hissetmeden bazı şeyleri)kesinlikle bir uygulama yapmayın..

Herhangi bir kalem olamaz bu uygulama tutmaz veya ters teper. Mesela tükenmez kalem içerisinde alkol vardır. Siz hayır hatemi kullanarak havassda bir uygulama yapacaksanız tükenmez kalem kullanmanız uygulamayı tutturmayacak ve başınıza musallat alacaksınız demektir.Alkolle bir varlık cezbediyorsunuz.. bunun bilincinde olalım önce.Her birinin anlamı ayrıdır hayır işlerde daha açık tonta mürekkep kullanılırken şer hateminde koyu tonlarda yine safran ama daha koyu bir mürekkep kullanılır. Ama pagan uygulamaları için böyle seçimlik şeyler pek diyebilirim.Onda kanla yazılan uygulamlalar vs.. var ama ben havass ilmi için konuştum siz başka birşey için konuşmuş olabilirsiniz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.

lala

Kayıtlı Üye
slm bende oyle dusunuyordum bir yerde okumustum kaleme ayri okuycan kagida ayri bide ibadetin cok kuvvetli olcakmis heralde hele hadim cin fiman elde etmek icin ibadetin cok kuvvetli olcakmis ama benim sorum okumalar var mesela sevgi icin su kadar sunu okuycan diye onlari yapsak olurmu onlarin bir sakincasi varmi

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
slm bende oyle dusunuyordum bir yerde okumustum kaleme ayri okuycan kagida ayri bide ibadetin cok kuvvetli olcakmis heralde hele hadim cin fiman elde etmek icin ibadetin cok kuvvetli olcakmis ama benim sorum okumalar var mesela sevgi icin su kadar sunu okuycan diye onlari yapsak olurmu onlarin bir sakincasi varmi

Yapsak olurmu derken ? inanmanızla alakalı bir durum tutarmı demek istediniz sanırım.İnanarak yaparsanız neden olmasın ve belirli bir seviyedeyseniz.

decanfrost

Kayıtlı Üye
Herhangi bir kalem olamaz bu uygulama tutmaz veya ters teper. Mesela tükenmez kalem içerisinde alkol vardır. Siz hayır hatemi kullanarak havassda bir uygulama yapacaksanız tükenmez kalem kullanmanız uygulamayı tutturmayacak ve başınıza musallat alacaksınız demektir.Alkolle bir varlık cezbediyorsunuz.. bunun bilincinde olalım önce.Her birinin anlamı ayrıdır hayır işlerde daha açık tonta mürekkep kullanılırken şer hateminde koyu tonlarda yine safran ama daha koyu bir mürekkep kullanılır. Ama pagan uygulamaları için böyle seçimlik şeyler pek diyebilirim.Onda kanla yazılan uygulamlalar vs.. var ama ben havass ilmi için konuştum siz başka birşey için konuşmuş olabilirsiniz. Lütfen yanlış bilgilendirmeyelim.
Konu eğer büyü yapmaksa benim için hiçbirinin en ufak bir önemi yok çoğu sembolik nesnelerden ibaret diyebilirim bu sadece bana özel bir durummu sanmıyorm tabi havvas için konuşmadım ayrıca büyü yaparken hiçbir varlığa gerek yoktur sizin kontrolunuz altına giren emirlerinizi dinleyen bir varlıgın enerjisi sizinkinden daha düşüktür peki enerjisi daha yüksek bir varlıkla uygulama yapılabilirmi? o varlık sizi dinlermi peki kim kimi kontrol eder:)

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Konu eğer büyü yapmaksa benim için hiçbirinin en ufak bir önemi yok çoğu sembolik nesnelerden ibaret diyebilirim bu sadece bana özel bir durummu sanmıyorm tabi havvas için konuşmadım ayrıca büyü yaparken hiçbir varlığa gerek yoktur sizin kontrolunuz altına giren emirlerinizi dinleyen bir varlıgın enerjisi sizinkinden daha düşüktür peki enerjisi daha yüksek bir varlıkla uygulama yapılabilirmi? o varlık sizi dinlermi peki kim kimi kontrol eder:)

Büyüde zaten mantık budur.Büyü yaparken aracı kılınan varlıklar sizin enerjinizden beslenir varlığın kendi enerjisi diye birşey yoktur.. Herşey sizin enerjiniz bir vakum gibi onu çeker.. İllaki biberi al abrakadbra de bunlar teferruattır.Siz bunlara hazırlık yaparken zaten bir enerji açığa çıkarırsınız , bu bir talebenin sınav öncesi minik kağıtlara kopya yazmasına benzer.. sınav geldiğinde hepsi aklına girmiştir.. kopya çekmesine gerek kalmaz buda böyle birşey ve sizde bunun farkındasınız güzel bir noktaya değinmişsiniz repinizi veeriyorum katkınızdan dolayı :) Şer uygulamalarda asla ve asla bir varlığa hükmedemessiniz ancak ulvi dediğimiz varlıklara ihlaslı kimseler tam anlamıyla hükmedebilir bu dini anlamda gerekliliklerini yerine getiren insanlardır.. çok nadirdirler , Bunun haricinde şer işler yapan bir kimse varlık tarafından açıkca kullanılır kimsede aksini idda etmesin.. o varlığı kullandığını sanır sadece vakumlanan enerjisi yanına kar kalır.. Katkınızdan dolayı tekrar teşekkürler :)

mişa

Kayıtlı Üye
Ben de tam anlattığınız konu ile alakalı düşünüyordum.. Yani uygulamaların hiç de "abra kadabra,hadi olsun".. diyerek olmayacağını.. Herşeyi bilerek ve tecrübeye dayalı olarak yapılması gerektiğini..
Benim bu konuya ilgim, evde ki babama ait "gizli ilimler" kitaplarına dayanır.. Babamın bir daveti olmuştu.. Sonra evde gece yarısından sonra çatırtılar duyunca, korkmuş ve vazgeçmişti.. Benim bundan haberim yoktu ama aynı zamanlara denk gelen, bir musallat olayı yaşamıştım.. 3 gün 3 gece anamdan emdiğim burnumdan geldi diyebilirim.. Babam sabaha kadar kuran okurdu evde.. Ve odamın ışığı açık vaziyette, babacığımın güzel sesiyle ancak sabaha karşı uykuya dalabilirdim..

Halen ışık açık uyurum.. Karanlıktan çok korkarım.. Ama içimde ki merak beni bırakmıyor işte..

Şu an sevdiğim adamdan ayrıyım.. Ben sebep oldum.. Yani ben bıraktım.. Gururunu incittim.. Çekti gitti.. Sanki "yapma etme aşkım, balım ben sensiz naparım" falan deseydi, nolurdu?.. Ben de böyle araştırıp durmazdım..

Bakmayın çok korkağım ben, odamda çıt olsun, ben çatıya zıplıyorum..

Kısaca tecrübesiz ellerde, bu uygulamaların yarardan çok zarar vereceğini düşünüyorum..

butterfree

Kayıtlı Üye
Çok doğru yazmışsın. Yani her işi bir yolu yordamı vardır. İyi sonuçlar yanında kötü sonuçlar da doğurabilir de. Dikkat etmek lazım. Ben de yapmayı düşündüm ama uzmanlık alanım olmayan bir konuda ne derecede verim alabilirim, ayrı bir soru işareti...