Büyü Yaptırdım ama Kağıdı Kaybettim

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Daha önce forumda soru sormuştum büyü yaptırdım süresi geçer mi vs gibisinden bu sorumu cevapladılar fakat işlem tuttuktan sonra saklamam için bana verilen kağıdı kaybettim. Çok üstüne düşüyorum sanırım ondan oluyor, aynı kağıttan bir tane daha mı istemeliyim yoksa sorun olmaz mı şimdi ne olacak ne yapmalıyım?

Derman Baba

Kayıtlı Üye
büyü tuttumu peki ve ne ile alakalıydı bunlardarıda merak ediyoruz sanırım :)

Derman Baba

Kayıtlı Üye
Ama hep beraber beklediğimiz doğrudur artık bi açıklama gelsin yani ???

trawool69

Kayıtlı Üye
Daha önce forumda soru sormuştum büyü yaptırdım süresi geçer mi vs gibisinden bu sorumu cevapladılar fakat işlem tuttuktan sonra saklamam için bana verilen kağıdı kaybettim. Çok üstüne düşüyorum sanırım ondan oluyor, aynı kağıttan bir tane daha mı istemeliyim yoksa sorun olmaz mı şimdi ne olacak ne yapmalıyım?
İnanmayın bu kişiye.reklam yapıyor.son zamanın popüler yalanı artik

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
İnanmayın bu kişiye.reklam yapıyor.son zamanın popüler yalanı artik
Bu forum bilgilenme amacı ile açılan bir forum. Kişiler soru altında bilgilerini paylaşır ve sizin gibi birilerini özelden numara numara diye taciz etmezse reklam yapılmaz. Sorunumu dile getirdim, bilen fikrini paylaşır bilmeyen de susup oturur. Özelden ya da konu altından TEKRAR rahatsız etmeniz halinde yöneticilere başvuracağım çünkü bana özel mesaj yoluyla yazmalarınız ve konumun altını kirletmeleriniz bitmeyecek.
Sevgi ve ışıkla.