Büyü yapmaya karar verince aldığım uyarılar

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Kimsenin iyi veya kötü olacağına kendi değer yargılarınızla karar veremezsiniz. Oturup konuşup tanışmadığımız insanlar hakkında böyle bir platformda böyle yorumlarda bulunmanız komik.
Sorunuzun cevabını da bilemiyorum ancak yorum yapabilirim. Yorumum da şu: Bilinçaltınız olabilir, içten içe korkuyor veya yanlış buluyor olabilirsiniz veyahut gerçekten de büyü yapmamanız gerekiyordur
spam olacak ama demesem olmaz çünkü bir süre aktif olamayabilirim kimsenin iyi veya kötü olacağına karar vermiyorum birisi eğer iyi birisiyse bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum diyorum eğer yanlış bir şey dediysem özür dilerim yanlış anlaşılmış da olabilirim demek istediğim eğer kötü birisiyse yapabilir tabiki ben ona karışmıyorum ama iyi ise yapmasının doğru olmadığını düşünüyorum ama eğer iyi birisi iyi bir şey yapabiliyorsa büyü ile bunu bana açıklamanızı istedim eksikliğimden yakınıyorum burada da denebilir yoksa böyle düşünmeye devam edebilirim demeye çalışıyordum ama daha fazla aramam lazım tabiki belki bir yerlerde büyünün getirdiği yarar da vardır

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
arkadaşın kendisi gidemiyor mu veya onunla konuşamıyor musun istemiyorsan başka şehre git diye eğer bir engel varsa bilmiyorum ama önce insan şartlarını kullanın kusura bakmayın ama uzaklaştırma büyüsü yapınca başka şehre mi ışınlanacak büyü zorla yaptırmaya çalışmak demektir iradesine etki etmek demektir seçimlerine zorla karışmaya çalışmak demektir böyle yaparak arkadaşınızı daha mutsuz edersiniz ama hatta belki bunun farkında bile olmaz bu daha da büyük bir acı
Engeller var ki son çare olarak bunu düşünmüşüz ayrıca kalkıp ışınlanacak gibi bşr şey yazmsadım buraya sırf eleştirmek için bir şeyler yazacaksanız uslübunuzla gereken yerleri eleştirebilirsiniz.

WitchyLuna

Kayıtlı Üye
spam olacak ama demesem olmaz çünkü bir süre aktif olamayabilirim kimsenin iyi veya kötü olacağına karar vermiyorum birisi eğer iyi birisiyse bunu yapmasının doğru olduğunu düşünmüyorum diyorum eğer yanlış bir şey dediysem özür dilerim yanlış anlaşılmış da olabilirim demek istediğim eğer kötü birisiyse yapabilir tabiki ben ona karışmıyorum ama iyi ise yapmasının doğru olmadığını düşünüyorum ama eğer iyi birisi iyi bir şey yapabiliyorsa büyü ile bunu bana açıklamanızı istedim eksikliğimden yakınıyorum burada da denebilir yoksa böyle düşünmeye devam edebilirim demeye çalışıyordum ama daha fazla aramam lazım tabiki belki bir yerlerde büyünün getirdiği yarar da vardır
İyi insanlar büyü yapmaz kafası bayağı iyiymiş ya

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Engeller var ki son çare olarak bunu düşünmüşüz ayrıca kalkıp ışınlanacak gibi bşr şey yazmsadım buraya sırf eleştirmek için bir şeyler yazacaksanız uslübunuzla gereken yerleri eleştirebilirsiniz.
Engellerden bahsederseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz sorunlar bilinmeli ki çözümler aransın gerekli şartlar sağlanıyorsa sizi eleştirmekten kaçındığımı söyledim zaten iyi insanlar büyü yapmaz demiyorum bunu kaç kez dedim sadece iyi insanların büyü yapmasını tavsiye etmiyorum diyorum kendi görüşüm büyü yapan birisi iyi insan olmaktan çıkmış sayılmaz meselenizin büyü ile çok etkileneceğini sanmıyorum bunun yerine kısmet/rızık açma istediğiniz neyse büyünün arkadaşına yaptıracaklarını başka yöntemlerle de kendi iradesiyle yapmayı deneyebilirsiniz büyü sende olanları kullanır dediğin şeyi insanın yapması kolay değil zaten büyü ile de bunu yapabilirsiniz ama büyü yapılan insana zarar verir fayda için yapılsa bile başka bir yerden zarar verir eğer vermeyen büyü varsa söyleyin merak ediyorum ben de diyorum en başından beri. Engellerinizi daha çok açıklarsanız size yardımcı olmaya çalışırız yazdıklarımda sizi eleştirmiyorum merak ettiğim kısım sizinle değil tüm siteye sorduğum bir soruydu kimseyi kızdırmak gibi bir niyetim de olmadığını söylemiştim bu tartışmaya bir son verip çözüm arayalım olmaz mı