Buyu Yapmak Icin Gerekli Olan Nesne Olabilir Mi

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Bazi efsanelerde buyucu tasi sayesinde insanlarin buyu yapabildiklerini okudum. Ya da kutsanmis tilsamlar sayesinde.. Sadece dusunerek ve bir kac buyu kelimesi ederek buyu yapabilmemiz kutsal bir enerji veren tas veya tilsimla yapabilmek mumkun olabilir mi acaba? Siz bu konu hakkinda ne dusunuyorsunuz? Insanin psisik yeteneklerini gun yuzune cikartacak kadar enerji sagalayabilecek bir sey olabilir mi?

HALVET

Kayıtlı Üye
Sadece tavsyem taşa küreğe vs gerek yok.Haaa tabi aslında bazı nesneler lazım ama ne bulaşın ne yapın.Diğer dünyanızı karartmak istemiyorsanız bulaşmayın hatta araştırmayın bile.Büyü yapmak için özel bir güce bilgeliğe gerek yok herkes her zaman yapabilir bu kadar söylesem yeter zannedersem

HALVET

Kayıtlı Üye
Büyü yapmak bilgi istemez.En azından bu zamanda.Evet eskiden gerekirdi ama elinizin altında internet denen olay var.Sadece gerçekten bulaşmayın bunun kurtuluşu yok ve sonucuda istemediğiniz şekilde olabilir sıkntısı sizi bulur.HAVAS ilmi bilmiyorsanız bu işe girmeyin bu ilimde ööle matemik fen edebiyat gibi kolay öğrenilecek bir ilim değildir.İNANIN ama BULAŞMAYIN..Saygı ve sevgilerimle

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Sadece tavsyem taşa küreğe vs gerek yok.Haaa tabi aslında bazı nesneler lazım ama ne bulaşın ne yapın.Diğer dünyanızı karartmak istemiyorsanız bulaşmayın hatta araştırmayın bile.Büyü yapmak için özel bir güce bilgeliğe gerek yok herkes her zaman yapabilir bu kadar söylesem yeter zannedersem
Ben henuz buyunun gercek olduguna dair bir kanit goremedim. Kimse gormedi, ben oyle kaynayan sularin icinde degisik otlar ve dualarla yapilan buyuleri kasetmiyorum. Ellerinden alev topu atabilecek kadar guclu buyuculeri kastediyorum. Biraz utopik tabi ama efsanelerin gercek olmasi da bir ihtimal. Her sey bir varsayim. Belki de cok eskiden filmlerdeki gibi buyuculer vardi gozleriyle esyalari hareket ettiren elleriyle basinc atan v.s. Buyu kontrolden cikinca belkide birileri buyunun onune gececek bir sey yapti dunyaya. Insanin buyu enerjisini emen bir tas birakti mesela belki.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Boyle bir seye inandigimdan degil tabi sizlerle tartismak istiyorum mumkun olabilir mi diye.

HALVET

Kayıtlı Üye
Vallaa dediğin şey asıl ben şaşırdım.Demek tasa suya yapılana değil de ellerinden ateş atan ağzından yılan çıkaran vs şeylere inanıyorsun..:)) Kusura bakma valla güleceğim geldi.Büyü ööle elinden ateş çıkarmayla değil.inanmadığın suya,tasa,saça,kıla,eşyaya vs yapılan okunan tılsımlı sözlerden oluşur.Görmediysen söyleyim gerçektir,yapanıda,yaptıranıda bizzat gözlerimle gördüm o yüzden havas ilmini araştırdım sonuçları inanamayacğın kadar gerçek ve bi o kadar da kötü.Asıl o zaman sen inandıklarına güleceksin.Gülünecek alaya alınacak bi konu değildir.PEYGAMBER EFENDİMİZ(S.A.V)' e de büy yapılmış NAS ve FELAK sureleri bu yüzden inmiştir.Düşünün ki peygamber efendimizi bile etkileyen birşeyden bahsediyoruz.Ellerinden ateş çıkaran SON HAVA BÜKÜCÜ animasyon filmlerinden değil.

HALVET

Kayıtlı Üye
İnanın.Görmek bile istemezsiniz bence çok örnek misal verebilirim ama burası ne yeri ne zamanı o yüzden de başka bi şekilde anlatırım size bunu inşallah onu düşünüyorum ve özelden de size bildireceğim.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
elinden alev topu atmak büyü değil psişik güçtür veya başka bir şeydir başka bir bedenden de olabilir hayal edecek olursak bu dünyadaki büyüler iradeye etki etmek için yapılıyor karşıdaki kişinin istenilen şekilde plasebo etkisi yapması için kanıtlanabilir aslında hipnozdayken çıkar kendisine olumsuz veya istenilen şekilde motivasyon verdiği