Büyü yapılmasıyla ilgili şüphem

paranormalkız

Kayıtlı Üye
Merhaba. Annem ve ben daha önce birilerine kötü amaçlarla büyü yaptığı bilinen birinin Bana büyü yapma çabası olduğundan şüpheleniyorduk. Özellikle o şehirden ayrılacağım hafta her gün benim sevdiğim yiyecek içecekleri getirip yedirtmeye çalışmasıyla neredeyse emindik. Daha sonra biz ayrılırken bir poşet üzüm verdi anneme. Aradan 5 ay kadar geçti unuttum ben o üzümü. Bugün denk geldi üzüm yedim daha sonra öğrendim o kişinin verdiği üzümmüş. Bu durumda iki sorum olacak. Üzerinden zaman geçmesi büyünün etkisini yok ediyor mu? Birde eğer büyü yapıldığından şüpheleniyorsan gerçekleşmez o büyü diyolar doğru mu? İçimde korku oluştu, ben şuanda ne yapsam doğru olabilir bir fikir verebilir misiniz?

Ü

Üye silindi 68553

Madem böyle bir şüpheniz var keşke verdiği hiçbir şeyi yemeseydiniz hatta bu kişiyi de evinize almayın bence güvenmiyorsanız.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bazı büyüler kısa sürede kendi kendine çözülürken bazıları çok uzun süre etki edebiliyor, 7 yıl gibi. İçtiğin suya Ayetel Kürsi, Felak, Nas oku. Sirkeli su iç arada. Umarım ciddi bir şey yoktur.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Madem böyle bir şüpheniz var keşke verdiği hiçbir şeyi yemeseydiniz hatta bu kişiyi de evinize almayın bence güvenmiyorsanız.

Ben de bu kısmı anlamadım. Şüphe duyuluyor ve kişinin verdiği alınıyor beş ay geçiyor ve verdiği şey yeniliyor. Madem şüphe var neden yapılıyor bu. Bence burada ki asıl büyü etkisi yaratan şey korku be şüphe. Hayatınızda böyle bir sorun var ise ve eminseniz koruna yaptırın rahat edin. Büyü yapıldı mı tuttu mu vs sorularınız kalmaz.

şüphenin her türlüsü insana ciddi zarar verir ve psikosomatik olarak da ciddi bir şekilde etkiler.

paranormalkız

Kayıtlı Üye
Düzgün açıklayamamışım kusura bakmayın. O üzümün hala evde olduğunu bilmiyordum ben, atıldı sanıyordum. Atmayı unutmuş annem geldiğimizde, diğer üzümlerin yanında kalmış. Şans eseri bulup yedim bende. O kişi İzmir’de oturuyor biz İstanbul’da. Mecburiyetten oraya gitmek zorunda kalmıştık biz. Yoksa evimize geliyor gidiyor değil güvenmediğimiz için pek dazla. iletişim kurmuyoruzda ona açılık getirmek istedim.

paranormalkız

Kayıtlı Üye
Düzgün açıklayamamışım kusura bakmayın. O üzümün hala evde olduğunu bilmiyordum ben, atıldı sanıyordum. Atmayı unutmuş annem geldiğimizde, diğer üzümlerin yanında kalmış. Şans eseri bulup yedim bende. O kişi İzmir’de oturuyor biz İstanbul’da. Mecburiyetten oraya gitmek zorunda kalmıştık biz. Yoksa evimize geliyor gidiyor değil güvenmediğimiz için pek dazla. iletişim kurmuyoruzda ona açılık getirmek istedim.
Ve koruma nasıl yapılıyor bilmiyorum bilgilendirebilirseniz çok mutlu olurum.

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Merhaba. Annem ve ben daha önce birilerine kötü amaçlarla büyü yaptığı bilinen birinin Bana büyü yapma çabası olduğundan şüpheleniyorduk. Özellikle o şehirden ayrılacağım hafta her gün benim sevdiğim yiyecek içecekleri getirip yedirtmeye çalışmasıyla neredeyse emindik. Daha sonra biz ayrılırken bir poşet üzüm verdi anneme. Aradan 5 ay kadar geçti unuttum ben o üzümü. Bugün denk geldi üzüm yedim daha sonra öğrendim o kişinin verdiği üzümmüş. Bu durumda iki sorum olacak. Üzerinden zaman geçmesi büyünün etkisini yok ediyor mu? Birde eğer büyü yapıldığından şüpheleniyorsan gerçekleşmez o büyü diyolar doğru mu? İçimde korku oluştu, ben şuanda ne yapsam doğru olabilir bir fikir verebilir misiniz?

Büyünün tespiti kolaydır aslında..
Büyü yapıldığını anlamak isterseniz bir bardak suya her biri euzu besmele ile başlayacak şekilde Birisi 7 fatiha okur ve musallatlı olduğundan yada büyü isabet ettiğinden şüphelenilen kişi içerse büyü anlaşılır. Nadir işlemler anlaşılmaz. Onda da istihareye yatılmalı. Üzümü atmayın. Büyünün hangi meteryale yapıldığı da bazen bozmak için gerekli olabiliyor. Bu meseleyi ben Bi düşüneyim etraflıca. Ben büyücü olsaydım sirkeyi içince bozulacak bir işlem yapmazdım şahsen-)
Geçmiş olsun.

Dracolia

Moderator
Büyü yapıldığını anlamak isterseniz bir bardak suya her biri euzu besmele ile başlayacak şekilde Birisi 7 fatiha okur ve musallatlı olduğundan yada büyü isabet ettiğinden şüphelenilen kişi içerse büyü anlaşılır. Nadir işlemler anlaşılmaz. Onda da istihareye yatılmalı. Üzümü atmayın. Büyünün hangi meteryale yapıldığı da bazen bozmak için gerekli olabiliyor. Bu meseleyi ben Bi düşüneyim etraflıca. Ben büyücü olsaydım sirkeyi içince bozulacak bir işlem yapmazdım şahsen-)
Geçmiş olsun.
Dediğiniz uygulamayı yapınca, suyu içen kişi hangi tepkileri gösteriyor da üzerinde büyü olduğu anlaşılıyor?

Son düzenleme:

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Geçmiş olsun.

Sirkeli suyu içince büyünün hemen bozulacağı gibi bir iddiam yok tabi, öyle olsa ben kendimdekileri bozardım :) Ama cinler elma sirkesinden rahatsız oluyor diye biliyorum yani güçlerini biraz zayıflatmak için. Bu konudaki bilgi dolu tavsiyelerinizi beklerim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sirke mikrop öldürücü bir etkiye sahiptir ve bağırsak florasını düzenlemeye yardımcı olur.
eskiler tabi hastalıkların bilimsel kökenlerini bilmediği için kötücül ruhlardan kaynaklandığına inanmış. sirke pek çok hastalığa iyi geldiği için de sirke kullandıklarında kişi iyileşince kötü ruhun kaçtığına inanmışlar. Yoksa sirkenin Parapsikolojik bir etkisi Yok.Yüzyıllardır gelen inanç enerjisine sahip.

bir majisyen psişik şifacı bir fiziki bir maddeyi enerjisi ile kutsayabilir ve onu amacına uygun olarak enerji ile doldurabilir.

yoksa sirke durduğu yerde sadece yararlı bir gıda ürünüdür o kadar.

Bir doktorun elinde kalem cerrahi malzemesi
Bir ressamın elinde sanat
Bakkal amcanın elinde borç listesi
Bir majisyenin elinde tılsım olur.

yoksa kalem durduğu yerde sadece Birgün yaratılış amacına kavuşacağı zamana kadar sadece maddedir.

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Sirkeli suyu içince büyünün hemen bozulacağı gibi bir iddiam yok tabi, öyle olsa ben kendimdekileri bozardım :) Ama cinler elma sirkesinden rahatsız oluyor diye biliyorum yani güçlerini biraz zayıflatmak için. Bu konudaki bilgi dolu tavsiyelerinizi beklerim.
Elbette elimizden dilimizden ne gelirse.

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Elbette elimizden dilimizden ne gelirse.
Üstte ki msjı eksik gönderdim pardon...

Sizde büyü olduğu noktasında ki tespitiniz nedir? Neye göre bu tespit.

Şimdi evet varlıklar sevmezler sirkeyi. Hatta sirke Allah Azze ve Celle'nin bize bugün hiç bir teknoloji ile üretemeyeceğimiz bir armağanı. Enerjiyi sıfırlar. Etkisi budur. Negatifi de sıfırlar pozitifi de -) bu anlamda tamam fakat büyü ve varlıklar üzerinde kesin bir çözüm değildir. Büyünün önce tespiti lazım ya. Meteryallerde gerekiyor falan. Bunlar medyum boyutu.
Benim şahsi kanaatim de günah ile isabet eden tevbe ile gider. Tabi biz bu tarz tavsiyeler de bulununca "abi bi bırak ne tevbesi ne namazı" tepkisini alıyoruz maalesef. Fakat bu bahsettiğim basit meseleler bir çok cindarın asla bulup, çözemeyeceği büyüleri bozar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Üstte ki msjı eksik gönderdim pardon...

Sizde büyü olduğu noktasında ki tespitiniz nedir? Neye göre bu tespit.

Şimdi evet varlıklar sevmezler sirkeyi. Hatta sirke Allah Azze ve Celle'nin bize bugün hiç bir teknoloji ile üretemeyeceğimiz bir armağanı. Enerjiyi sıfırlar. Etkisi budur. Negatifi de sıfırlar pozitifi de -) bu anlamda tamam fakat büyü ve varlıklar üzerinde kesin bir çözüm değildir. Büyünün önce tespiti lazım ya. Meteryallerde gerekiyor falan. Bunlar medyum boyutu.
Benim şahsi kanaatim de günah ile isabet eden tevbe ile gider. Tabi biz bu tarz tavsiyeler de bulununca "abi bi bırak ne tevbesi ne namazı" tepkisini alıyoruz maalesef. Fakat bu bahsettiğim basit meseleler bir çok cindarın asla bulup, çözemeyeceği büyüleri bozar.

Birkaç hocadan teyit aldım evde domuz yağı bulaştırılmış eşyalar vardı, muska vermişti benim durumum biraz karışık defalarca büyü yapıldı. Büyüleri yapan kişi hep bu işlerle uğraşan tahminimce artık şeytana tapan birisi. Büyü malzemelerini bulabileceğimi sanmıyorum ki hangi birini bulucam :)

Erzurum

Kayıtlı Üye
İş
Cindarlık değil.
Birkaç hocadan teyit aldım evde domuz yağı bulaştırılmış eşyalar vardı, muska vermişti benim durumum biraz karışık defalarca büyü yapıldı. Büyüleri yapan kişi hep bu işlerle uğraşan tahminimce artık şeytana tapan birisi. Büyü malzemelerini bulabileceğimi sanmıyorum ki hangi birini bulucam :)
Vaziyet al o zmn -)
Domuz yağının ilacı ayetel kürsi okunmuş sirkedir. Yani bozulur. Her büyü bozulur. Uğraşrtırır sadece

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Sihir yetki etkisiyle kesin yerini bulur yapılınca zararının büyüğünden ise kişi okuduğu ayetlerden dolayı korunur 269 harfklik kelime ilminde ilim bulunup okunmazsa iptal olmaz ayetler güvenlik içindir.
Yunus 82.ayet
Ve yuhikkullahul hakka bikelimetihi
Allah hakkı ilim kelimeleriyle gerçekleştirir.
Ayetle değil ama ayet okumazsan güvenliğin olmaz.

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Ayetel kursinin ebcedi doğru okunuşu 3 defa bu şekilde oku sayıları ve harf kelimelerini okumadan.

Ellehe le ilehe ille hevel huyyul kuyyuvm 35 harf Le te(h)uzuhe senihe vele nevm 24 harf Leheme fiy el semeveti veme fiy el urd 31 harf Menzuellezuye yeşfea indehe ille biuznihi 37 harf Yealemu me beyne eydiyhime veme (h)ulfehem 35 harf Vele yuhuytuvne bişeye min almihe ille bimeşee 40 harf Vesea kurseyyuhel semeveti vel urd 30 harf Vele yeuvdehe hufzihime ve hevel aliyyul aziym 40 harf

hakikatulkubra

Kayıtlı Üye
Parantez içindeki hiğ harfidir sesini okuman lazım bu çare olur fakat kelimetle olmasa tamamen kurtulamazsın.