Buyu yada varlik tespiti

Dilosh

Kayıtlı Üye
Saygi deger arkadaslarim,
kayinvalidemin ustunde büyü oldugundan şüphe ediyoruz. Bunu tespit ede bilmek için bildiğiniz ritüelleri benimle paylaşmaniz mümkün mü ? 🙏🏻

Demileus

Kayıtlı Üye
kayinvalidemin ustunde büyü oldugundan şüphe ediyoruz. Bunu tespit ede bilmek için bildiğiniz ritüelleri benimle paylaşmaniz mümkün mü ? 🙏🏻
Ritüelden ziyade güvenilir Bir hocadan yardım istemeniz daha güvenlidir. Şayet üstünde büyü var ise nelere sebep oluncağını bilinmeden yapılan her ritüel beraberinde uğursuzluk getirebilir. Büyüler vesilesiyle başka boyutlarda ki varlıklarda o kişiye musallat olduğundan musallat olan ruhu kızdıra bilir veyatta başka insanlara da musallat edebilirsiniz. Ritüel yerine bol bol eve arınma yapın.Kayın validenizin yattığı yatağın altına bir kase sirke koyun ve yatmadan önce kendimi koruma altına alıyorum,Hiçbir varlık bana zarar veremez. Evimi koruma altına alıyorum hiçbir varlık bu eve giremez diye içinizden niyet edin.Ve bol bol dua ile aydınlığa ve refağa ulaşırsınız. Ve size tavsiyem büyü denilince insanlar bir çok şey öne sürerler. Duyduğunuz her şeyi yapmayınız. Büyü var ise bilinçsizce atılan her adım kaosu beraberinde çekebilir. Kişi hem evini hemde kendini evdeki bireyler ile bol bol arındırmalı. Biz izin vermedikçe hiçbir varlık bize zarar veremez. Temelinizde bu düşünceyi baz alarak adım atarsanız daha güçlü kalırsınız.

Demileus

Kayıtlı Üye
buradakiler de yapmanızı tavsiye ederim

Dilosh

Kayıtlı Üye
buradakiler de yapmanızı tavsiye ederim
Tarot acsam net bilgi alirmiyim sikinti olurmu böyle bir konu icin

wellness

Kayıtlı Üye
Açık havada özellikle ormanlık alanda bol bol yürüyüş yapsın. Hayatın acımasızlığından bir süre uzakta kalsın hiçbir şeyi kalmaz. Oksijen alması önemli.