Büyü ve ritüel yapmaya başlamak istiyorum.

Su-Jok eğitimi - kerim ali

gece bekçisi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar büyü ve ritüel yapmaya başlamak istiyorum fakat bu konuda fazla bir bilgim yok maalesef. Bu konuda nereden başlamam gerektiğini ve hangi kaynaklardan yardım almam gerektiğini açıklayabilir misiniz?

createtherules

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Önce düşünce gücünü ve odaklanmanı çalıştırmalısın. Her ritüelin temeli iyi odak ve berrak imgelemedir. Ayrıca çakralar düzgün çalışmalı. Sonra üçüncü göz egzersizlerine ağırlık verirsin. Yürümek istediğin ekole göre araştırmalar yapmalısın yani inanç çizgine göre bunu bilirsin.

gece bekçisi

Kayıtlı Üye
Önce düşünce gücünü ve odaklanmanı çalıştırmalısın. Her ritüelin temeli iyi odak ve berrak imgelemedir. Ayrıca çakralar düzgün çalışmalı. Sonra üçüncü göz egzersizlerine ağırlık verirsin. Yürümek istediğin ekole göre araştırmalar yapmalısın yani inanç çizgine göre bunu bilirsin.
Peki bunları hangi kaynaklardan bulabilirim?

createtherules

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Peki bunları hangi kaynaklardan bulabilirim?
Tek kaynak değil, her yerden. En geniş kaynak internet şu an. Ayrıca bu sitede inanılmaz yararlı başlıklar var. Önce kafanızda evren, yaratıcı ve sistem kavramlarını netleştirin ona göre yolunuzu seçin. Mesela siz islami ekolden ilerleyecekseniz ülkede baskılı kitap olarak da çok kaynak bulursunuz. Ama siz evreni mesela bir pagan gibi yorumlamaya yatkınsanız yabancı kaynaklar da bulmanız gerekebilir. Kendinizi dinleyin. Bunlar örnek sadece, ögretiler birbirleriyle çelişebilir ya da uyumlanabilir. Araştırdıkça bir sonraki adımda ne yapacağınızı bulursunuz.

Rune Okulu - kerim ali