Büyü var dendi.. yapılan işlemlerin sebebi?

alina07

Kayıtlı Üye
Merhaba.. trakya'da yaşıyorum bir arkadaşım vesilesiyle 40 yıldır hoca olan birine gittim. Kendimi iyi hissetmiyordum, tuhaf bir buhran içerisindeydim ve yakın zamanda söz attım erkek arkadaşım ile. Daha önceki kız arkadaşı bizimle çok fazla uğraştı, bana da tehdit ve hakarete varan mesajlar vs. dolayısıyla şüphelenmedim değil işlem yapıldığından. Evlilik planımızla alakalı hevesli hevesli konusup hayaller kuran insan ertesi günü buz gibi davranan ama ayrılığa da yanaşmayan birine dönüşmüştü en sonunda ben ayrıldım.
Hoca, bu kadının büyü yaptığını çok hırslandığını, söz attığım insanın benım ıcın hayırlı oldugunu bu "iki ayaklı şeytan"ın aradan çekilirse herşeyin güzel olacağını söyledi özetle. bir de yıldızım çok düşükmüş, 12 olması gerekirken 5'miş. Büyü insanı öldürmez ama nazar mezara sokar zamanla gibi şeyler söyledi.
Üstümde tasımam için bir muska,
Belirlediği gün saatte abdestli yakmam için muska. yaktıktan sonra camdan küller atılacak.
Poşete bağlayıp balkonda sallanan bir yere asmam için muska,
Bir erkek kabristanına gömmem için muska (belirttiği saat günde)

Ben bu işlemlerin hepsini tamamladım. Ama çekingen bir yapım var bunların hangisi ne için soramadım, bilgisi olanlar cevap verebilir mi, tahmini de gidebiliriz şimdiden teşekkürler.

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhaba.. trakya'da yaşıyorum bir arkadaşım vesilesiyle 40 yıldır hoca olan birine gittim. Kendimi iyi hissetmiyordum, tuhaf bir buhran içerisindeydim ve yakın zamanda söz attım erkek arkadaşım ile. Daha önceki kız arkadaşı bizimle çok fazla uğraştı, bana da tehdit ve hakarete varan mesajlar vs. dolayısıyla şüphelenmedim değil işlem yapıldığından. Evlilik planımızla alakalı hevesli hevesli konusup hayaller kuran insan ertesi günü buz gibi davranan ama ayrılığa da yanaşmayan birine dönüşmüştü en sonunda ben ayrıldım.
Hoca, bu kadının büyü yaptığını çok hırslandığını, söz attığım insanın benım ıcın hayırlı oldugunu bu "iki ayaklı şeytan"ın aradan çekilirse herşeyin güzel olacağını söyledi özetle. bir de yıldızım çok düşükmüş, 12 olması gerekirken 5'miş. Büyü insanı öldürmez ama nazar mezara sokar zamanla gibi şeyler söyledi.
Belirlediği gün saatte abdestli yakmam için muska. yaktıktan sonra camdan küller atılacak.

Ben bu işlemlerin hepsini tamamladım. Ama çekingen bir yapım var bunların hangisi ne için soramadım, bilgisi olanlar cevap verebilir mi, tahmini de gidebiliriz şimdiden teşekkürler.
Pek bilgim yok ama genel olarak bakıldığında çok tehlikeli olmadığını hissediyorum.Büyünün tesirinin tamamının kalkması için o büyüyü bulmak en kesin çözümdür genelde bahçelerdeki ağaçlar saksılar kapının kenarları vs yerlere çok yapılır. Bulursanızda direkt temasda bulunmayın işinin ehli birinden yardım isteyerek büyüyü bozun derim.Sizin yıldızının düşük olması da biraz sizin enerjinizde de alakalıdır. Zor zamanlardan geçtiğimiz zaman enerjimiz dipte olduğundan bütün karamsalar düşüncelerimiz ve diğer kötü hissiyatlarımız çevremizde ki bütün negatif yükü çeker. Kendinizi bana büyü yapıldı olamaz diye karalar da bağlamayın.Kendinizi geliştirmek adına ruhunuza şifa olun hastalıklı hücrelerinizi tedavi edin.Kırık kalbinize şifa olun. Ve yaratıcının huzuruna çıkıp bol bol dua edin. Ondan sizi koruması için talepde bulunun. Emin olun bunları yaparsanız kendinizi normalden çok daha iyi hissetiğinizi düşüneceksiniz.

wellness

Kayıtlı Üye

Selamlar.
Öncelikle 40 yıllık hoca dediğin zat yerine işinde ehil bir psikoloğa görünseydin daha iyi olacaktı. Yaşadığın olayların ne muska ne büyü ne de nazar ile ilgisi var. Sadece 2 kadın arasında seçim yapamayan, eski sevgilisini kıskandırmak için seninle geçici olarak flört eden ve bunu görüp çılgına dönen terk edilmiş bir kadına da hayır diyemeyen bir erkek var.
Ertesi gün buz gibiydi sözünün arkasında kocaman bir gece var. Acaba o gece eski sevgilisiyle neler konuştular da senden soğudu?
Hoca olayı tamamen fasa fiso. Acaba senden kaç lira cukkaladı merak ettim doğrusu. O yaptığın işlemlerin acaba ne kadar gerçekten akla ve manıtığa uyuyor bir de bu yönden düşün.

Spiritüel Kişi

Kayıtlı Üye
Öncelikle 40 yıllık hoca dediğin zat yerine işinde ehil bir psikoloğa görünseydin daha iyi olacaktı. Yaşadığın olayların ne muska ne büyü ne de nazar ile ilgisi var.
Hoca yerine psikolog öneren birinin bu siteye üye olması biraz garip geldi. Büyü veya nazar olmadığına nasıl bu kadar eminsiniz peki? İşinin ehli misiniz?

wellness

Kayıtlı Üye
İşlemlerin hangisini mantıksız buluyorsunuz ve neden?
Büyü, nazar ya da tılsım gibi şeylerin batıl inanç olduğunu biliyorum. Hiçbir etkileri olmadığını da doğruladım. Tanıdığım bir hoca kisvesi üzerimde yaptığı sayısız deneylerden sonra büyünün olmadığını cin, peri gibi varlıkların birer mitolojik varlık olduğunu kesin olarak biliyorum.
Hoca yerine psikolog öneren birinin bu siteye üye olması biraz garip geldi. Büyü veya nazar olmadığına nasıl bu kadar eminsiniz peki? İşinin ehli misiniz?
Neden garip geld ki? Ben de buraya gelip 3-5 konu okuyup gidiyorum. Yıllarca bu konu üzerinde araştırmalar yaptım. Yukarıda da yazdım sadece tek hoca değil birkaç hoca ile de deneyler yaptım. Verdikleri tüm muskaları 'sakın yapma' dedikleri gibi imha ettim. Günlerce bu hocaların bana cinleri göstemeleri için uğraştım. Özel davetlerde bulundular benim için. Dedikleri her şeyi yaptım ama ne cin gördüm ne de ifrit. Hissetmedim bile.

Agnostik biriyim aynı zamanda. Tanrının varlığı üzerine işim olmaz. Ama dinlerin insan yapımı olduğunu net olarak kavradım.