Büyü olabilir mi ??

createtherules

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar neden bu adamdan şüphelendiği mi dusunebilir . Şimdi sizede bahsetmek istiyorum biz dokuz yıl çocuk sahibi olmak için çabaladık, tıbbi birşey görünmüyordu sağlık sorunu olarak sonra bu bahsettiğim karı koca eşimin aklına girerek kahvaltıya diye beni bir sözde hocaya götürdüler . Bende o an itiraz edemedim baskın çıktıkları için . Tabii bebek istegide var nickimdende anlaşıldığı üzere .. sonra neyse bişey okudu üfledi , bir hafta sonra gelin alın bunu dedi . Bir hafta sonra bu adam eşime bahsedilen muskayi getirdi verdi taktım ben ama şuurum kaydı resmen benim . Evden soğudum , kendimden soğudum artı olarak kafamda sürekli ordan o çıkacak burdan bu çıkacak düşünceleri beni korkutuyordu . E ben zaten kocadan sogumusum çocuğu ne yapayım dedim çıkardım ondan sonra düzelme oldu yavaş yavaş . Ondan bu insanlara güvenmiyorum . Eşime o dönem anlatamadım istemedigimi ama onunda gözü görmedi zaten benim bu düşüncemi . Çok geçmeden de hamile kalınca bu adam eşimin gözünde nasıl bir insana büründü anlarsınız artık . Sonrada eşim değişti yavaş yavaş , koptuk vs . Düşme kısmına gelirsem gören olsaydı ne kadar saçma bı bicimde düştüğümü anlardı . Onu kapalı olan bir terlikte ayağım çıkarak önden düştüm . İçinde yapistiriciya benzeyen bir şey vardı . Yağ olduğu çok aşıkar ama.domuz yağının yapısını bilmediğim için birşey diyemiyorum. Ama yagcoz vs ne denediysem o sıvı çıkmadı aksine su , deterjan degdikce sahada matlasti döndü yapıştı . Tamam bakıyorum hemen , çok teşekkür ederim
Adam zaten uğraşıyormuş bu işlerle...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İçinde yapistiriciya benzeyen bir şey vardı . Yağ olduğu çok aşıkar ama.domuz yağının yapısını bilmediğim için birşey diyemiyorum. Ama yagcoz vs ne denediysem o sıvı çıkmadı aksine su , deterjan degdikce sahada matlasti döndü yapıştı .
Domuz yağın yapısı, en çok koyun yağına benzer. Öyle yapış bir özelliği yok. Deterjan ile gayet temizlenebilen bir yağ.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Öyle bi tane seyle bin tane sey yapılmaz. Domuz yağı en kolay sirkeyle çıkar. Anne adınızı bilse size ait olan bir eşya bir dnanizin bulunduğu her hangi biseyi ele geçirse büyü yapılır. Herkes bisey yazdıkça kafanız daha cok bulanacak. Dediğim gibi bakım yaptırın.

createtherules

Kayıtlı Üye
"Bin tane şeyi yapmak için sadece bir tane şey kullanıldı." diyen biri var mı diye konuya baktım, ben bulamadım. Neyse...
Bir arada uygulama yapmak, 1tane materyal kullanmak demek değil.
Ben aynı kişiye farklı amaçlı uygulamaları aynı anda yapan hocalar gördüm. Neyi ne kadar başarmışlardır bilemem.
Ha bir de burası forum ya...Kurallar çerçevesinde herkes bir şeyler yazsın diye burası var. Çeşitli fikirler gelsin, konuyu açan kişi değerlendirsin diye.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Öldürülürsün annen üzülür diyerek aradaki imayida kapatmış olduk neyse ki.. neden boşanayım ki sonuç olarak bu benim iradem dışında gelişen bir şey , farkındayım ve düşünüyorum farkındayım ve düşünüyorum. Evlilik hayatımda aklım gözüm kalbim bir yere kaymayıp şu saatten sonra da yakın çevremde olan birine de kaymaz diye düşünüyorum . Yani sonuç olarak anlatmak istediğim ortada tuhaf bir durum var ben bunun farkındayım ama bu benim kalbimle alakalı bir durum değil
Benim de amacım bu tuhaflığa sürüklenmemeniz. Dnasal çekim yaşıyorsunuz. Genleriniz onu çağırıyor. Gen havuzunu çeşitlendirecek seçimler böyle çekim hissi verir ve anlamlandıramazsınız. İnsan doğasının kendine göre mükemmel çocuğu yaratma davranışı böyledir. Anlam veremediğiniz bu. Şahsa ilgi duyuyorsunuz. Büyü olsaydı, Allah kimseyi düşürmesin, buraya açıklama yapamaz ve bu tuhaf durumu algılayamazdınız.

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Benim de amacım bu tuhaflığa sürüklenmemeniz. Dnasal çekim yaşıyorsunuz. Genleriniz onu çağırıyor. Gen havuzunu çeşitlendirecek seçimler böyle çekim hissi verir ve anlamlandıramazsınız. İnsan doğasının kendine göre mükemmel çocuğu yaratma davranışı böyledir. Anlam veremediğiniz bu. Şahsa ilgi duyuyorsunuz. Büyü olsaydı, Allah kimseyi düşürmesin, buraya açıklama yapamaz ve bu tuhaf durumu algılayamazdınız.
Aslında onuda düşündüm ama başıma hiç böyle bir durum gelmemişti . Yani elbette insandır şaşar beşer ama sürekli aklımda o yüzden bana tuhaf geliyor .Gen havuzu dediğiniz nedir ? Yada bu duygudan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Google amcaya dnasal çekimi sordum bana pek güzel seyler söylemiyor 😅

createtherules

Kayıtlı Üye
@beklenen_bebek Az önce ne öğrendim biliyor musun? Bu hacı hoca tayfasının bazısı domuz yağı diye bildiğimiz vazelini kakalıyormuş. Ya da bazıları domuz yağı ve vazelin karıştırıyormuş. Vazelin deterjanla falan zor çıkıyor bence terlik olayı da böyle olabilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
gördüğünüz an domuz yağı dediğiniz için direk büyüyü kabulleniyorsunuz dendi.
Psikolojik olarak, büyü yapıldığını kabul ettikten sonra kötülükleri beklemeye başlar insan. Ve dikkatimiz nerede, enerjimiz orada kanunu devreye girer. Domuz yağ büyüsü tam da bu işe yarar. Kurbanın inanç enerjisiyle çalışır.

Ben yıllar önce komşunun birine kapının önünde toprak ile pentakl çizdim. Güvenlik gorevlisiniyle kapımı çalıp birilerini gördüm mü diye sordu. Ben görmedim dedim. Bana işimi gösterdiler. Ben de bakıp bu toprak kesin mezarlıktan dedim. Büyü yapılmış size. Ve aksilikler başladı. 😜

Darkon

Kayıtlı Üye
Psikolojik olarak, büyü yapıldığını kabul ettikten sonra kötülükleri beklemeye başlar insan. Ve dikkatimiz nerede, enerjimiz orada kanunu devreye girer. Domuz yağ büyüsü tam da bu işe yarar. Kurbanın inanç enerjisiyle çalışır.

Ben yıllar önce komşunun birine kapının önünde toprak ile pentakl çizdim. Güvenlik gorevlisiniyle kapımı çalıp birilerini gördüm mü diye sordu. Ben görmedim dedim. Bana işimi gösterdiler. Ben de bakıp bu toprak kesin mezarlıktan dedim. Büyü yapılmış size. Ve aksilikler başladı. 😜
Sizden korkulur cidden gerçi karşı tarafta da biraz saflık varmış. :D

fako

Kayıtlı Üye
Büyü gibi uygulamalara sağlam enerjiniz ve duruşunuzla direnebilirsiniz. Enerjiniz yeterince sağlıklı ve yüksekse aynı zamanda gerekli temizlik ritüellerinizi yapıyorsanız yapan kişi işinde uzman değilse ki muhtemelen değildir; bu etkiyi kırmanız kolay. Bu tür şeyleri genelde mahalle arasında bulunan insanlar yapar. Sağlam bir duruşla karşı konulması işten değildir. Şuan kendi kendinizi telaşa sürükleyerek kendi direncinizi kırmışsınız. Hiç bir yardım almadan sadece düzenli enerji yükseltici ve koruyucu sağlayan ritüeller yaparak zamanında çok karşı koydum bu tür şeylere. Yeterince uzun koyabilirseniz ve kişi daha önce dediğim gibi işinin ehli değilse, uygulama etkisini kaybedecektir. Gerçi siz kendi direncinizi ve iradenizi kırarak zaten enerji dengenizi bozmuşsunuz. Profesyonel yardım almalısınız.

createtherules

Kayıtlı Üye
Her cinle konuşanın kendini usta hoca ilan ettiği için gerçekten bizim ülkede her konuda olduğu gibi bunda da niteliksiz bolluk mevcut zaten. Çakma hocalar var, onlar ayrı... Bir de böyle bir deneyime takılıp oradan yürüyen tipler var. Bence @beklenen_bebek senin ihtiyacın olan tek şey iyi bir bakım. Domuz yağı muhabbeti bu ülkedeki en basic yöntem. Önüne gelen hemen onu yaptırır. Bir şey çıkarsa bile bence kolay çözülür cinsten gibi hissediyorum. Gerçekten vasat bir iş yapılmış ve haddinden fazla büyütüp etkisini kuvvetlendiriyor olabiliriz. Bence acilen iyi bir bakım.

denpin

Kayıtlı Üye
Buna benzer bir deneyim yaşadım. Adam hiç hoşuma gitmeyen, kaba, kötü bir insandı. Davranış biçimi insanların maddi olanaklarına göre değişkenlik gösteren, benden neredeyse 20 yaş büyük bu adamın da bana bir şeyler yaptırdığından şüphelenmiştim. Saniyeler içinde bir bakışını yakalayıp aynı gün başlayan 2.5 yıl boyunca her saniye, her an O'nu düşünüp acı çekmekle geçen günlerim oldu. Ben fiziksel belirti olarak sadece hiçbir cilt rahatsızlığı yaşamadığım halde sırtımda beliren bir iz yüzünden şüphelenmiştim, bunun haricinde de başka fiziksel olmayan, rastlantıyla açıklanmayacak şeyler gördüm. Belki bana bilinçaltımın bir oyunuydu bilmiyorum. Şu an o adam için bunların hiçbirini hissetmiyorum, aramızda da bir ilişki olmadı. Size kendi adıma tavsiye olarak mutlaka bir bakım yaptırıp kesin sonuca ulaşmanızı söyleyebilirim. Benim bu saçma ve acı verici aşkın sonrasında yaşadıklarım hayatımı alt üst etti. Söylediklerim sizi telaşlandırmasın dediğim gibi ben bakım yaptırmadım emin değilim bu yüzden ama kuvvetli şüphelerim olmuştu.

endlessnothingness

Banlı Kullanıcı
İş
Zebanilik
Aslında onuda düşündüm ama başıma hiç böyle bir durum gelmemişti . Yani elbette insandır şaşar beşer ama sürekli aklımda o yüzden bana tuhaf geliyor .Gen havuzu dediğiniz nedir ? Yada bu duygudan kurtulmak için ne yapmam gerekiyor
Bahsettiğin kişiye cinsel olarak abayı yakmışsın diyor

Son düzenleme: