Büyü mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Denizc

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar direk konuya giriyorum, bir arkadasim yeni bir eve tasinmisti mutfak dolabinin ustunden cikmis bu kagitlar anlayan varsa ne niyetle yapilmis bizi bilgilendirirse sevinirim. Simdiden tesekkurler.IMG-20221029-WA0008.jpg IMG-20221029-WA0007.jpgIMG-20221029-WA0002.jpg

Ü

Üye silindi 75560

Büyüyü kimin yaptırdığını nasıl öğrenebiliyoruz acaba?

Denizc

Kayıtlı Üye
Evet koruma büyüsü. Boydanlık yani koruma tılsımı. tabi fotokopi ve kişiye özel hazırlanmadığı için bir işe yarmaz.
Icimiz rahatladi biraz. Ne niyetle yapilirsa yapilsin buyu bana inanilmaz kotu enerji veriyor. Gorunce tuylerim urperdi. Bilgilendirme icin tekrar tesekkurler.

Ü

Üye silindi 75560

Isinin ehli biri olursa ogrenir ama bazilari kesinlikle soylemiyor. Neticede bir hedef gosteriyorsun ve insanlarin o sinirle ne yapacagini kestiremezsin.
Anladım ama o kişiye karşı dikkatli olabilmek babinda söylenmesi gerekir diye düşünüyorum. İkram ettiğini yemeyiz, eve davet etmeyiz örnek vermek gerekirse.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Kimse büyüyü yapanı-yaptıranı söylemez. Bu tarz şeyleri yapanlar genelde yakınınızdadır. En basit örnek evinizde muska buldunuz dışarıdan Ahmet ya da Ayşe mi koydu? Hayır evinize girip çıkabilen birisi koydu. Paranoya yapmanıza gerek yok sadece dikkatli olmak yeterli.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Söylerler. Şahitte oldum.
En azından isminde E harfi olan biri diye.
Kendini gizleyen ve hedef saptıran biriyse zorlaşabilir tabi ama çözülmeyecek hicbir sey yok.
Nedense bu harfler sesli harf oluyor genelde. Türk isimlerde e harfi bulunan etrafınızda kaç kişi var?

Bir de Urum açık açık yazmış. Korunma büyü yani zararlı değil. Üstelik fotokopi, çalışmayan büyü yani. Konu kapandı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...