Büyü mü? Muska mı? bu nedir

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla bu bir merkez çember büyüsü düzenidir. Sadece işinin ehli tarafından hazırlanabilir ve bozulabilir. Kişinin sahip olduğu tüm enerji çekerek boş bir merkeze toplamak amaçlı yapılır. Toplanan bu enerji ise Quellon aracılığı ile bir canlıya aktarılabilir. Bu büyü ve yöntem özellikle Salem Cadılar Mahkemesinde cezalandırılan cadının güçlerinin alınabilmesi amacı ile kullanırdı. Bu kağıdı tam olarak nerede ve ne şekilde buldunuz?

Hasikome

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla bu bir merkez çember büyüsü düzenidir. Sadece işinin ehli tarafından hazırlanabilir ve bozulabilir. Kişinin sahip olduğu tüm enerji çekerek boş bir merkeze toplamak amaçlı yapılır. Toplanan bu enerji ise Quellon aracılığı ile bir canlıya aktarılabilir. Bu büyü ve yöntem özellikle Salem Cadılar Mahkemesinde cezalandırılan cadının güçlerinin alınabilmesi amacı ile kullanırdı. Bu kağıdı tam olarak nerede ve ne şekilde buldunuz?
Geç cevap için özür dilerim. Bunu bir arkadaşımın cep telefonunda görüp çaktırmadan kendime göndermiştim.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Geç cevap için özür dilerim. Bunu bir arkadaşımın cep telefonunda görüp çaktırmadan kendime göndermiştim.
Merhaba,

Hiç önemli değil. Acaba arkadaşınız bunu nereden buldu? Ona bir başkası mı gönderdi yoksa kendisine yapılanı mı danışabilmek amaçlı çekti sakladı.

Merinos

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Vefk degil mi bu tilsim yaziyo altta

SoldierO

Kayıtlı Üye
Muhtemelen vefkler bazi esmalarin kirilmasiyla oluşturulmuş. En orta boş yere isim yazılıyor. Etrafında dualar var. Alttaki tılsımı animsayamadim. Ancak kötü bisey olduğunu düşünmüyorum @URUMHAMATAHAYİL daha doğru cevabi verecektir.

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar resimde gördügünüz şey dua mı nedir bilgisi olan var mı.

Ekli dosyayı görüntüle 2174
Bunlar muhtemelen dua değil, büyüdür.
Kareler Kabalada Kabalistik kareler olarak adlandırırılırlar, epey önceden islam'a da sokulmuştur.
Aşağıdaki kırmızı yazılar ise tapınakçıların ve spiritüel satanistlerin kullandığı sembollere benziyor.
Yani kısaca büyünün islama sokulmuş versiyonu olduğu söylenebilir.