Büyü malzemelerinin gömülmesi

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Selamlar çeşitli tılsımlar, büyüler iğneler kumaşlar kısaca aklımıza gelecek büyü malzemelerini bazı durumlar da elementler ile buluşturmak gerekiyor. Örneğin toprağa gömmek ya da nehire atmak vs şimdi diyelim herhangi bir malzemeyi toprağa gömdük ve kısa zamanda ya da aylar sonra birileri tarafından bulundu ellendi diyelim bu ne gibi bir durum oluşturur? Örneğini bizim de enerjimiz aldığı için etkilenme olanağı var mıdır? Ya da denize nehire attık aynı şekilde ateşte yakıp küllerini artık vs.

Büyü malzemelerini örneğin korunma kesesi ya da ne bileyim başka bir çalışma yaptık bunu dolapta vs değilde bodrum tarzı yerler de saklamak sıkıntı yaratır mı? Evde bulunmaması gerekiyorsa

Son olarakta diyelim bir majikal çalışma ortasında bölündü örneğin çember açtık biri geldi ve aniden toplamak gerekti biliyorum böyle bir durum olmamalı ama varsayalım oldu nasıl bir yol izlenir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Elementle buluşturma amacımız nedir? sorularınızı hangi sisteme göre soruyorsunuz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Negatif amaçlı ritüeller için kullanılan bazı malzemeler suya atılır veya toprağa gömülür. Bu üstündeki negatif enerjisinden kurtarmak için. Bagzen sürekli çalıştığımız nesneler,( Atam gibi) negatif enerjiden temizlenmesi gerekebilir. Biri bulur diye korkuyorsanız eğer. Evde bir kabın içine koyun ve üstüne tuz doldurun, tuz negatifi çeker. Sonra tuzu çöpe atın. Bu toprak elementiyle negatiften temizlik olur. Su ile temizliemek isterseniz çeşmeyi açıp altında birkaç dakika tutun.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Negatif amaçlı ritüeller için kullanılan bazı malzemeler suya atılır veya toprağa gömülür. Bu üstündeki negatif enerjisinden kurtarmak için. Bagzen sürekli çalıştığımız nesneler,( Atam gibi) negatif enerjiden temizlenmesi gerekebilir. Biri bulur diye korkuyorsanız eğer. Evde bir kabın içine koyun ve üstüne tuz doldurun, tuz negatifi çeker. Sonra tuzu çöpe atın. Bu toprak elementiyle negatiften temizlik olur. Su ile temizliemek isterseniz çeşmeyi açıp altında birkaç dakika tutun.
Ev bahçesine gömüp biri bulursa o zaman örneğin mum bulundu bunu suya ya da tuz içine koyup malzemeyi çöpe atabilirim o zaman doğru anladıysam tabi..
Çünkü kediler vs karıştırıyor toprağı ve aile fertleri görebilir o yüzden 🙂

Bir de uzak bir yerde dediğim durum olmaz ama diyelim orman da bir şekilde gömdük ya da nehire attık gitti kıyıya vurdu 🙂 başkasının eline geçmesi sıkıntı yaratmaz herhalde o durumda

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ev bahçesine gömüp biri bulursa o zaman örneğin mum bulundu bunu suya ya da tuz içine koyup malzemeyi çöpe atabilirim o zaman doğru anladıysam tabi..
Ev bahçesine negatif içeren malzemeleri gommemek gerekir. Evden uzağa, insan ayağı basmayacak yerlere gömülür.

Benim verdiğim örnek sizin sürekli kullandığınız nesneler için. Nesneyi bır gece tuzun içinde tutuyorsunuz, sonra tuzu çöpe atıyorsunuz.
Çünkü kediler vs karıştırıyor toprağı ve aile fertleri görebilir o yüzden 🙂
Kediler negatif enerjiyi çok sever, bulmaları normaldir. Kediler negatifi normalde "sindirmek" için yaratılmışlar fakat negatif miktarı büyük ise, kötü etkilenebilirler. Kediye arınma işlemi yapılmalı bu durumda.

Bir de uzak bir yerde dediğim durum olmaz ama diyelim orman da bir şekilde gömdük ya da nehire attık gitti kıyıya vurdu 🙂 başkasının eline geçmesi sıkıntı yaratmaz herhalde o durumda
Size sıkıntı yaratmaz. Bulana yaratır mı, attınız andan itibaren geçen zamana bağlı. Orman toprağı ve akarsuyun negatifi temizlemek için yeterince zaman geçti ise bulana da birşey olmaz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nasıl yapılır arınma işlemi?
Elma sirkesi de nötrleme yapmaz mı yani önce sirkeli suda bekletip sonra gömsek yada suya atsak..
Kediye hiç arınma işlemi yapmadım. Ama yapacak olursam, hayvana eziyet olmasın diye ya foto ile, ya da kestigim tırnak veya tüy tutamiyla çalışırdım. Öncelikle ama bakim yapmak gerekir, belki de aldığı negatif bişey değil onun için.
Ritüel deki ne deniyorsa o yapılmalı. Sirkeli su herşeyi notrlestiriyor olsaydı, ritüellere hiç gerek olmazdı. Herşey sirkeli suda çözülürdü. :)

S

SoldierO

Evin bahçesine ya da ayak altında bi yere gömmek gerçekten çok sakat bir olay üzerinden biri geçse bile o kişiyi etkileyebiliyor. Yakınen tecrübe ettim böyle bir olayı maalesef

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Ev bahçesine negatif içeren malzemeleri gommemek gerekir. Evden uzağa, insan ayağı basmayacak yerlere gömülür.

Benim verdiğim örnek sizin sürekli kullandığınız nesneler için. Nesneyi bır gece tuzun içinde tutuyorsunuz, sonra tuzu çöpe atıyorsunuz.

Kediler negatif enerjiyi çok sever, bulmaları normaldir. Kediler negatifi normalde "sindirmek" için yaratılmışlar fakat negatif miktarı büyük ise, kötü etkilenebilirler. Kediye arınma işlemi yapılmalı bu durumda.

Size sıkıntı yaratmaz. Bulana yaratır mı, attınız andan itibaren geçen zamana bağlı. Orman toprağı ve akarsuyun negatifi temizlemek için yeterince zaman geçti ise bulana da birşey olmaz.
Teşekkür ederim. Negatif derken peki mesela yeni bir aşkı çekmek için ya da aşkla alakalı bir çalışma durumunda negatif sayılır mı?
Kara büyüleri zaten bahçe toprağına gömmem. Aşkla ilgili olanları bahçe toprağına gömmek sıkıntı yaratmaz herhalde

Bir de yukarıda sormuştum ama çember açtık çalışma ortasında bölündü ne yapılması gerekir o an ya da bölündükten sonra?

Çok soru sordum umarım kızmazsınız 🙂

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Negatif derken peki mesela yeni bir aşkı çekmek için ya da aşkla alakalı bir çalışma durumunda negatif sayılır mı?
Yeni bir aşkı çekmek pozitif bir ritüel. Birini aşık etmek ise negatif. Başka insanın özgür iradesini etkilemeye çalıştığınız işlemler kara büyü sınıfına girer.
Aşkla ilgili olanları bahçe toprağına gömmek sıkıntı yaratmaz herhalde
Kendine aşkı çekme işlemi yaratmaz. Başkasına yapıldı ise... Yaratabilir mantık olarak..

Bir de yukarıda sormuştum ama çember açtık çalışma ortasında bölündü ne yapılması gerekir o an ya da bölündükten sonra?
Ben böldürmem... Gökten taş yağsa da, ritüeli bitiririm.
Çemberin bı kenarı açılır, çıkılır, sonra geri girip kapatılır diye okumuştum bir yerde. Ama ben yapmadım.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Yeni bir aşkı çekmek pozitif bir ritüel. Birini aşık etmek ise negatif. Başka insanın özgür iradesini etkilemeye çalıştığınız işlemler kara büyü sınıfına girer.

Kendine aşkı çekme işlemi yaratmaz. Başkasına yapıldı ise... Yaratabilir mantık olarak..

Ben böldürmem... Gökten taş yağsa da, ritüeli bitiririm.
Çemberin bı kenarı açılır, çıkılır, sonra geri girip kapatılır diye okumuştum bir yerde. Ama ben yapmadım.
Teşekkür ederim yardımlarınız için