Büyü maji

Blumore

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba etkisi geçmeyen kalıcı aşk büyüleri hangileridir bilgilendirir misiniz?

Demre

Kayıtlı Üye
Kimse buna değmez, vallahi değmez. Zaten evlenince öldüresiye nefret edeceksiniz birbirinizden ?

İbisu

Kayıtlı Üye
Bir tane ağaca bağlanan kemer büyüsü okumuştum kemeri ağaca bağlıyormuşsunuz ağaçtan uzaklara gitmiyormuş yani sizinle kalıyormuş. Bir tane de kocanızın ya da karınızın boynuna bağlayabilirsiniz hoş durur büyüyü de güçlendirir belki.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Bir tane ağaca bağlanan kemer büyüsü okumuştum kemeri ağaca bağlıyormuşsunuz ağaçtan uzaklara gitmiyormuş yani sizinle kalıyormuş. Bir tane de kocanızın ya da karınızın boynuna bağlayabilirsiniz hoş durur büyüyü de güçlendirir belki.
Onu yazan Namık Kemal inanmayın ona

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Ya tamam arkadaşlar her büyü sorana duyar kasmayın ne derseniz diyin yapmaya karar veren bir insan aklına koyduysa yapar .elde etme arzusuyla yanıp tutuşur .belki zamanı gelince anlar (ki bence ölmeden farkına varır) ne diyelim cehennemde nasibi varmış

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ya tamam arkadaşlar her büyü sorana duyar kasmayın ne derseniz diyin yapmaya karar veren bir insan aklına koyduysa yapar .elde etme arzusuyla yanıp tutuşur .belki zamanı gelince anlar (ki bence ölmeden farkına varır) ne diyelim cehennemde nasibi varmış
Öyle öyle. Bende soruyorm zaten hayvan mı bağlıyonuz filan. Yoksa karışmıyoruz, sadece sorguluyoruz. Meraktan o da.
Kim nereye giderse gitsin, dedigin gibi yani. Cennete mi cehenneme mi kimi inançlar da yokluga mı, kimi geri mi gelecek kimin başına ne gelcekse artık...

Ü

Üye silindi 58480

Baglama buyusune en az 2 kisi daha istekli olursa nasil yapildigini gosterebilirim. Cunku 5 kisinin dikkatinin ayni topikte olmasi lazim. Sonucta anlasla yasasi ile bir taban olusturmak gerek once.
Onemli olan buyu yaratmak degil, zaten dogustan buyuleme ozelligi olan, bunu isteyen kisileri bir araya getirmek.

2 kisi daha cikarsa bir baglama buyusu gosterebilirim : ama etkisi 4 dk suruyor.

Ü

Üye silindi 58480

Hapinizin yazili onaylamasini, bir iki talimatim var onlari kolayca yerine getirmelerini ve yarin sabah bu gece nasil haller yasadiklarini kendi kelimelerinizle anlatmanizi isticem. Hepsi bu. Ayni yontemle de psikolojinin psisik odalarina olan baglantisini ortaya koymus olucam.

Psikolojimin kuvvetli olduguna ve bunun nasil yol katetme ozelligi oluguna guvenen 4 kisi lazim. Gec bile kaldik ya neyse.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
O Ho ölme eşegim ölme. ?
Bilmiyorum desen anlardık @dennise

Zaten bağlanma büyüsünü bilenin burada işi olmaz. Burası yalnız uçan kuşların diyarı ?

Ü

Üye silindi 58480

Bilmiyorum desen anlardık @dennise

Bilmek ya da bilmemek yoktur, yorumlayabilip yorumlayamamak vardir. Buyusu burada ;)
Yorabilmek, transform edebilmektir. Self-Simyadir yani.

Mesela senin yorumlarin hep bilgi agirlikli. Senin sorunun, yorumunu katarken eline yuzune bulastirmanin isik hizi ile olculebilecek cinsten olmasi :geek: