Büyü Bozma Yontemi ( Babam ve Ben Yaptik )

Anael Zan

Kayıtlı Üye
10 yila yakindir cinler tarafindan rahatsiz ediliyordum babamdan 15 gun benden ise 7 gun boyunca

70 Fatiha
70 Yunus Suresi 81.Ayet
70 Felak
70 Nas
70 Ihlas
70 Salavat Okuyup
Kaya tuzune ufleyip sabah aksam herkes o tuzden yesin dedi dualari okuyup gunleri tamamladiktan sonra
Sonra o tuzun birazini denize dokmemizi birazinida ayak basmayan topraga gommemizi istedi..

Ilk gunlerde ozellikle benle babamda degisimler basladi iyi yonde

Ben ve esim cok cok iyi durumdayiz

Ailemde yavas yavas iyi olmaya basliyor cok sukur..

Varsa suphelendiginiz boyle bir durum hic ama hic aksatmadan deneyin mutlaka ve tuz kaya tuzu olmali..

Moderatör tarafında düzenlendi:

KronoM

Kayıtlı Üye
Babamın malında tüm kardeşilerinin ve gelinlerin gözü var garanti bişeyler yapmışlardır aynı apartmanda oturuyoruz hepsiyle.ağaçlara gömülü muskalar varmış evin dibinde etrafımız muska dolu yani bende deniyicem Herkese faydan oldu teşekkür ederim Allah Razı Olsun

Berliner

Kayıtlı Üye
Dedikleri mantıklı güzel bir uygulama icazeti olmayan kişiler deneyip fayda görebilir.

Kronom adlı kardeşim sizin durum biraz farklı, yapılan işlemlere karşı korunma için işin ehli birine muska yazdırsanız daha faydalı olabilir. Ama altını çizerek söylüyorum. Mahalle cincilerine değil işin ehli biri biliyorsanız..
Ayrıca zikir vird edinmek bu yollara karşı bir zırhdır. Kelimei tevhid'i bol bol gündelik okuyabilirsiniz. Koruma yapabilirsiniz gündelik yine aynı şekilde forumda mevcuttu bakabilirsiniz Ayetel kürsi koruması olması lazım, veya tahassun koruması diye aratın, ayetelkürsi yi biraz daha genişletip tüm hıfz ayetleri ile de yapabilirsiniz artık size kalmış.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle hak veriyorum durum kotu ise isin ehli birini bulmak lazim hadi bulamadiniz diyelim hergun kendinizi ve ailenizi koruma altina almalisiniz, mazallah durum daha kotue gitmesin ki buyu ile musallat durumu var ise daha cok delirip daha cok rahatsiz edebilirler..

dhardhar

Kayıtlı Üye
10 yila yakindir cinler tarafindan rahatsiz ediliyordum en sonunda bi hoca bulup gittim,
Bana 11 yil once buyu yapilmis, ve bir cok cin kasiklarima karnima gogsuma ve beynime yerlesmis, hoca bunlari 2 seanste cikardi ve babami gormek istedi...
Babamlada gorusunce babamada 40 yil once buyu yapildigini ve bunun 3 nesle kadar etki ettigini soyledi..
Babama herhangi bir islem yapamadi cunku dayanamaz dedi ve babamdan 15 gun benden ise 7 gun boyunca

70 Fatiha
70 Yunus Suresi 81.Ayet
70 Felak
70 Nas
70 Ihlas
70 Salavat Okuyup
Kaya tuzune ufleyip sabah aksam herkes o tuzden yesin dedi dualari okuyup gunleri tamamladiktan sonra
Sonra o tuzun birazini denize dokmemizi birazinida ayak basmayan topraga gommemizi istedi..

Asil sorun babamla bendik zaten, hoca siz iyi oldukca tum ailede iyilesecek dedi...

Varsa suphelendiginiz boyle bir durum hic ama hic aksatmadan deneyin mutlaka ve tuz kaya tuzu olmali..
Çok teşekkür ederim süper bilgiler.

Merdut

Kayıtlı Üye
Aşağıda vereceğim âyet-i kerîmeleri işin ehli ya da en azından hakiki imanlı birisi sağ tarafına oturup yavaş yavaş sağ kulağına okursa Allah’ın izniyle kurtulursun.

-Fâtiha Sûresi.
-Bakara Sûresi: 1-5 ve 163-164 ve 255-257 ve 285-286.
-Âli-İmrân Sûresi: 18-19.
-A'râf Sûresi: 54-56.
-Rahmân Sûresi: 33-36.
-Haşir Sûresi: 21-24.
-Cin Sûresi: 1-9.
-İhlâs Sûresi.
-Felâk Sûresi.
-Nâs Sûresi.

Merdut

Kayıtlı Üye
Aşağıda vereceğim âyet-i kerîmeleri işin ehli ya da en azından hakiki imanlı birisi sağ tarafına oturup yavaş yavaş sağ kulağına okursa Allah’ın izniyle kurtulursun.

-Fâtiha Sûresi.
-İhlâs Sûresi.
-Felâk Sûresi.
-Nâs Sûresi.
Bir yandan kendi sağ elini senin kafana koyması şart. Onu yazmayı unutmuşum bağışlayın.

Anael Zan

Kayıtlı Üye

-Fâtiha Sûresi.
-İhlâs Sûresi.
-Felâk Sûresi.
-Nâs Sûresi.
Emeğinize sağlık ve ayrıca bir konu açarsanız çok iyi olur forum üyelerinin daha kolayca bulabilmesi için arşivde bulunması için mükemmel olur ☺️

Beylane

Kayıtlı Üye
10 yila yakindir cinler tarafindan rahatsiz ediliyordum babamdan 15 gun benden ise 7 gun boyunca

70 Fatiha
70 Yunus Suresi 81.Ayet
70 Felak
70 Nas
70 Ihlas
70 Salavat Okuyup

O cinler yaşadıgı müddetçe sizi rahat bırakmayacak siz cini belli bir süre uzaklaştırmışsınız. O cinin ya ölmesi gerekicek ya da başka bir bedeni rahatsız etmesi gerekicek. Siz en iyisi kurban kesin

Anael Zan

Kayıtlı Üye
O cinler yaşadıgı müddetçe sizi rahat bırakmayacak siz cini belli bir süre uzaklaştırmışsınız. O cinin ya ölmesi gerekicek ya da başka bir bedeni rahatsız etmesi gerekicek. Siz en iyisi kurban kesin
Sadece bu verilen dua yapılmadı, hocam başka şeyler de yaptı yani anlayacağınız onlar uzaklaşmadı sonsuza dek yok oldular