Burçların kötü yönleri :)

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Dalga amaçlı yazılmış bence dikkate alınmamalı. Gülün geçin :)

Kimbu

Kayıtlı Üye
BAŞAK: Ayrıntılar arasında kaybolur. Hayatı ayrıntı... Bir de titizdir ki, yarar insanı. Hastalıktan ödü patlar. Düzenli, tertipli olacak diye rahat batar.. Dili de öyle sivridir ki deşer insanı aldırmadan....

:D Bir arkadaşım eve gelecek mesela, kapının hemen önünde terliği, balkona çıkarken sırtına giyeceği hırkası koltuğun kenarında hazırdır... İçtiği kahveden, sevdiği kahvaltı çeşitinden önceden alınır... Sırtına itina ile yastık konur, eline kumanda verilir!

Kim benim gibi bir arkadaş istemez ki:biggrinjester:

sebepsin

Kayıtlı Üye
Yay olan yok mu? Valla burcumdan utandım. Hemen değiştireceğim.:banghead:

B

bernaguntekin97

Bu arada akıl hastanelerindekilerin %90 ının yengeç burcu olduğu
söyleniyor! Haberin olsun! cook iyi ya gece gece iyi kahkaha attım teşekkürler :hurray:

@nemon

Kayıtlı Üye
OĞLAK
- Sen tutucu ve risk almaktan kaçan birisin. Böyle biri dünyada ne

diye yer işgal eder ki! Şöyle bir etrafına bak bakalım hangi kayda değer
insanın Oğlak burcundan çıktığı görülmüş?

Valla risk almayı pek sevmem ne diyeyim.:))

duygu12345

Kayıtlı Üye
KOÇ
- Sana kalsa dünyada herkes aptal bi sen akıllı dimi !!! Millete

öğütler verir ukalalık taslar, önüne yemek koysan beğenmez... Allah
düşmanların başına vermesin...
KOÇ: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez

Valla tıpkı benden bahsetmiş burcumu çok iyi taşıyorum :)

Yasmis

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ama ben böyle biri değilim ki kolay kanmam.Akıl hastanesinin %90 nı:willy_nilly: yengeçmiş :D

Vmprincess

Kayıtlı Üye
KOÇ
- Sana kalsa dünyada herkes aptal bi sen akıllı dimi !!! Millete

öğütler verir ukalalık taslar, önüne yemek koysan beğenmez... Allah
düşmanların başına vermesin...
KOÇ: Ego tatminine en ihtiyaç duyan burç işte... Bay ukala ya da bayan buz.. En önde olacağım diye yapmayacağı yoktur. Aşkta, işte, güçte en bencil burçtur. Karşısındakini kırdığını da en anlamayan burç. Kolay kolay da beğenmez. Asla af dilemez

Valla tıpkı benden bahsetmiş burcumu çok iyi taşıyorum :)

En dürüstlerde Koçtan cıkıyor bu arada nerdeyse herkes inkar etmiş, bir tek Koçlar mertce cıkıp ''beni anlatmıs'' diyebiliyor.
Ben de herkes gibi, burcumu tasıyorum, beni de anlatmış:) (evet Koçum)

Kabardey

Kayıtlı Üye
Akrep burcu olduğumu söyleyince ağzı açık kalan insanlar gördüm. Ne burçmuş arkadaş.

darkinstinct_

Kayıtlı Üye
balik burcuna zeka yoksunu diyen komikler Albert Einstein de bir balik !!!!!ne kadar zekasizmis ama dimi))))))))))))))[h=3][/h]

janet

Kayıtlı Üye
Balık burcu aptallık derecesinde saf ve iyi niyetlidir, ama bu onu zeka yoksunu yapmaz. :D Saf olduğu için de koruma altındadır. Bir balığa kötülük yapmak çok zor. O daima avantajlı çıkar. :D

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Balık burcu aptallık derecesinde saf ve iyi niyetlidir, ama bu onu zeka yoksunu yapmaz. :D Saf olduğu için de koruma altındadır. Bir balığa kötülük yapmak çok zor. O daima avantajlı çıkar. :D

Balık olmak iyidir. :D

Akrep burcu olduğumu söyleyince ağzı açık kalan insanlar gördüm. Ne burçmuş arkadaş.

:D Evet, namınız çok kötü. Gerçekten çok korkulan bir grup. Halbuki korkmak yersiz. Neticede insandır. :D

janet

Kayıtlı Üye
Akrep burcu bazen soğuktur. Karşısındaki insan yalan söylerse hemen anlar. Size baktığı zaman sanki düşüncelerinizi okur gibi hissedersiniz. İşte bu yüzden insanlar bu burçtan çekinir. Halbuki onun en büyük zararı kendine.

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Bencede akrep iyi bir burc,korkulacak neyi var:D
Katılıyorum. Belki diğer burçlara fazla karamsar ve kinci olabilir. Buda onu takıntılı yapabilir. Bencilde olabilir ama degildir ki akrep duygusuz . Çok duygusal bir burç aslında. Sadece adı çıktı işte 9 a inmiyor 8 e.