Bununla ilgili bir bilgisi olan var mı?

deniz13

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda durusezim artmaya başladı.Yakın bi zamanda da tarot kartlarımı arkadaşımdan gömmesini istemiştim,çok zor da olsa.Gömdü.Ama bu son zamanlarda olan şeyler sanki bi' varlığın benimle oyun oynamasına benzer şekilde gerçekleşiyor.Merak ettiğim şu; durusezimin artması ve yanısıra gerçekleşen ilginç olayların tarot kartlarımla ilgisi var mıdır? ve hissettiklerime güvenmeli miyim? Ayrıca çok fazla isteğim oluştu fal bakmak için, kahve falına yöneldim,yakın zaman için gördüğüm şeyler anında gerçekleşiyor.Şu an ben ne yaşadığımın açıklamasını yapamıyorum olayları da anlatmak bir hayli uzun sürer.Fakat belirteyim durusezimi yeni keşfetmedim böyle bir durum değil.

AJA

Elit Üye
Tarot kartlarınızı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ? Bu önemli.Bunun dışında aklınız hala kartlarınızda olduğundan sezgilerinizde aktif halde.Neden kartlarınızı terk etmek istediniz ? Falı bırakmak içinm ? Eğer öyleyse kahve falı bakmanızda tutarsız bu durumda.
Bir varlık sizin yetilerinize destek oluyor olabilirde olmayabilirde.Bunu anlamak için daha fazla detaya ihtiyacç var.
Bir süre ara verirseniz durumu çözersiniz.

deniz13

Kayıtlı Üye
Tarot kartlarınızı ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ? Bu önemli.Bunun dışında aklınız hala kartlarınızda olduğundan sezgilerinizde aktif halde.Neden kartlarınızı terk etmek istediniz ? Falı bırakmak içinm ? Eğer öyleyse kahve falı bakmanızda tutarsız bu durumda.
Bir varlık sizin yetilerinize destek oluyor olabilirde olmayabilirde.Bunu anlamak için daha fazla detaya ihtiyacç var.
Bir süre ara verirseniz durumu çözersiniz.

Yaklaşık üç yıldır bakıyorum.Korkuyordum çok tedirgindim gördüğüm şeyler ürkütmeye başlamıştı.Başka bir şehre gidiyordum bıraktım ona ve gömmesini istedim,bu konuda bilgisi olan bir insana danıştım.Ara vermekten kastınız fal bakmak mı? Bende bir varlığın olduğunu düşünüyorum.Sonuç olarak yaşadığım şeylerden bir şeyler çıkarmalı mıyım yani hislerime güvenmeli miyim bu benim için çok önemli bir konuyu açığa çıkaracak çünkü.

AJA

Elit Üye
Hislerinize güvenmeniz için fala yada bir varlığa ihtiyacınız olmayabilir.Yani araç olmadanda hissedebilir görebilir yada duyabilirsiniz.Eğer fal bakmayı bıraktığınızda gördükleriniz yada hissettikleriniz bıçak gibi kesildiyse bu bir varlığın size ilham verdiğini gösterebilir bir ihtimal bile olsa.Ben fal bakarken enerjiye çok önem veririm.Eğer bakarken yoruluyor yada enerjim tükeniyorsa bakmam.Bazı varlıklar sezilere önayak olurken sizden beslenirler.
Fakat dediğim giibi eğer sizin hisleriniz güçlü ise araçları terkedince de görür hissedersiniz.Uyarı yada bildiriler size bir şekilde verilir rüya gibi örneğin.
Evet fal bakmaya ara vermenizden söz ettim .Kendinizde bir varlığın var olduğunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Size bunu inandıran şey ne yukarıda bunu sormuştum yani detaylar nedir ?

deniz13

Kayıtlı Üye
Hislerinize güvenmeniz için fala yada bir varlığa ihtiyacınız olmayabilir.Yani araç olmadanda hissedebilir görebilir yada duyabilirsiniz.Eğer fal bakmayı bıraktığınızda gördükleriniz yada hissettikleriniz bıçak gibi kesildiyse bu bir varlığın size ilham verdiğini gösterebilir bir ihtimal bile olsa.Ben fal bakarken enerjiye çok önem veririm.Eğer bakarken yoruluyor yada enerjim tükeniyorsa bakmam.Bazı varlıklar sezilere önayak olurken sizden beslenirler.
Fakat dediğim giibi eğer sizin hisleriniz güçlü ise araçları terkedince de görür hissedersiniz.Uyarı yada bildiriler size bir şekilde verilir rüya gibi örneğin.
Evet fal bakmaya ara vermenizden söz ettim .Kendinizde bir varlığın var olduğunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Size bunu inandıran şey ne yukarıda bunu sormuştum yani detaylar nedir ?

Söylediklerinizi göz önüne aldığımda varlık yok.Açığa kavuşmuş oldu o zaman teşekkürler :)