Bunu buldum bu nedir

sasuke1094

Kayıtlı Üye
ayet el kursi gibi gözüküyor ama tersten ve yandan yazılmış şeyleri var karşılaştırıncada pek ona benzemiyor bilen var mı ooo (1).jpg

moonshine

Kayıtlı Üye
Fotokopi bu elle yazılmamış ne olduğunu bilmiyorum ama etkisiz olduğunu düşünüyorum. Şimdi bazı arkadaşlar cini vs olduğu sürece fotokopi de olsa etki eder diyecek hissediyorum ama bence bu kağıt korkulacak birşey değil. İçiniz rahat olsun.

Ü

Üye silindi 70925

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh.”
Aşağı kısmında bu şekilde nazar duası ile başlıyor. Bu kısmın anlamı;
“Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım.”

Psikite

Kayıtlı Üye
ayet el kursi gibi gözüküyor ama tersten ve yandan yazılmış şeyleri var karşılaştırıncada pek ona benzemiyor bilen var mı Ekli dosyayı görüntüle 1091
Etkili olması için safran mürekkebi ile yazılması gerekiyor diye biliyorum. Bu işler fotokopi ile olmaz. Belli saatleri olur zaman ve mekan önemlidir. Amaca göre yıldızların konumları belli olmalıdır. Bence bir zararı yoktur.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Arapça yazı gören soluğu mabet te alıyor.

Benim ev dolu. O vakit bizimkiler hepsine büyü muamelesi yapsa, oy anam oyy?

Bu kağıtta kötü hiçbir şey yazmıyor. Koruma duası ayetlerle çevrili. Az rahat olun.

Bizim milletimiz Kuran a çok yabancı büyüyor. İslam ı yaşamaktan da çok uzak. O kadar uzak ki gördüğü her yazıyı büyü sanıyor. Kutsal kitabınızı okuyabilmelisiniz. Çünkü onlar Allah kelamı.
İnandığınız Allah ne diyor hiç merak etmez misiniz?

moonshine

Kayıtlı Üye
Arapça yazı gören soluğu mabet te alıyor.

Benim ev dolu. O vakit bizimkiler hepsine büyü muamelesi yapsa, oy anam oyy?

Bu kağıtta kötü hiçbir şey yazmıyor. Koruma duası ayetlerle çevrili. Az rahat olun.

Bizim milletimiz Kuran a çok yabancı büyüyor. İslam ı yaşamaktan da çok uzak. O kadar uzak ki gördüğü her yazıyı büyü sanıyor. Kutsal kitabınızı okuyabilmelisiniz. Çünkü onlar Allah kelamı.
İnandığınız Allah ne diyor hiç merak etmez misiniz?
Açıkçası ben de başta sizin gibi önüne gelen arapça yazı paylaşıyor diye yoruma başlayacaktım ama sonra tepki çekmek istemedim. Resmen düşüncelerime tercüman oldunuz. Bu konuda size katılıyorum. Herkes bir büyüdür, özel güçtür vs peşinde artık. Kendilerini diğer insanlardan özel ve farklı bir durumda hissetmek istiyorlar sanırım. Bundan farklı olarak bazı kesim de arapça her yazıdan korkuyor ya da dua sanıyor. Eğer bu kadar büyü korkunuz varsa kendi inançlarınızın gereklerini yerine getirip korunabilirsiniz.