Bunlar Kim uzaylı üç harfli ?

jensına

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar zikir çektiğim dönemi anlatmıştım görmeyen olduysa kısaca yazayım esmanul hüsna çekiyordum günlük ( günlük dediysem ortalama 1 yıldan fazla hergün düzenli çekiyordum) sonra dedimki bir abartayım neler olacak herneyse 6 bin adetten fazla çekmiştim dile kolay o gün sabaha karsı salonda kendimi buldum kardeşim bagırıyordu onun bagırmasına uyandım herkes beni bir kolumdan tutmuştu yerde sürüklenerek gidiyormusum vs işte sırtım felan kesilmiş ama ben birşey hissetmiyordum herneyse böyle anılarım oldu o dönemde basıma ilginç seyler gelmeye devam etti bir gün otobüsle kardeşimle giderken inecektim otobüs kalabalık değil herkesi net şekilde görebilirsiniz o sıra benim ineceğim orta kapıda kol kola girmiş 3 adet kız vardı dikkatimi çekti baktım onlarda bana bakıyordu hafif gülümseme tarzı tam o sırada kapı açıldı dısarıya adım atmamla sanki içimden birşey cıkmıştı aniden kusmaya başladım halim baya kötüydü hatta orda koşan bir yabancı kişi beni içmiş sanmış yardıma gelmişti bizde içki felan içmedim dedik :) Bu tarz kızlara çok rastlıyorum gördüğüm an nerdeyse beni bayıltacaklar gibi. Son dönemlerdede uzaylı temaslarım var zaten o da çok ayrı bir konu son 2 ayda rüyamda 5-6 kez temas olmuştu. Görüşleriniz neler. Esmalara tekrar başlamayı düşünüyorum benim gibi esma çekip ilginç seylerle karsılasan varmı

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
3 harfli yerine cin desen de gelmezler hemen, esmalar değil ama bazı frekansları dinlerken oluyor başka boyutlarda farklı ortamlarda garip deneyimler. Esmaları okurken korunma ayetlerini de okumak lazım dikkatini çektiğin için diğer boyuttakilerin.

jensına

Kayıtlı Üye
Su ana kadar hiç korunma yapmadım nedense hiç koruma yapasım gelmiyor sadece 1 kere 7 kez ayetel kursi ile korunmustum.

HALVET

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar zikir çektiğim dönemi anlatmıştım görmeyen olduysa kısaca yazayım esmanul hüsna çekiyordum günlük ( günlük dediysem ortalama 1 yıldan fazla hergün düzenli çekiyordum) sonra dedimki bir abartayım neler olacak herneyse 6 bin adetten fazla çekmiştim dile kolay o gün sabaha karsı salonda kendimi buldum kardeşim bagırıyordu onun bagırmasına uyandım herkes beni bir kolumdan tutmuştu yerde sürüklenerek gidiyormusum vs işte sırtım felan kesilmiş ama ben birşey hissetmiyordum herneyse böyle anılarım oldu o dönemde basıma ilginç seyler gelmeye devam etti bir gün otobüsle kardeşimle giderken inecektim otobüs kalabalık değil herkesi net şekilde görebilirsiniz o sıra benim ineceğim orta kapıda kol kola girmiş 3 adet kız vardı dikkatimi çekti baktım onlarda bana bakıyordu hafif gülümseme tarzı tam o sırada kapı açıldı dısarıya adım atmamla sanki içimden birşey cıkmıştı aniden kusmaya başladım halim baya kötüydü hatta orda koşan bir yabancı kişi beni içmiş sanmış yardıma gelmişti bizde içki felan içmedim dedik :) Bu tarz kızlara çok rastlıyorum gördüğüm an nerdeyse beni bayıltacaklar gibi. Son dönemlerdede uzaylı temaslarım var zaten o da çok ayrı bir konu son 2 ayda rüyamda 5-6 kez temas olmuştu. Görüşleriniz neler. Esmalara tekrar başlamayı düşünüyorum benim gibi esma çekip ilginç seylerle karsılasan varmı
KARDEŞİM VİRD(ZİKİR) Kimden neye göre aldın?Sen kafana göre azaltamaz çoğaltamazsın ona göre yanıt vereyim

KronoM

Kayıtlı Üye

Dostum Zikir çekerken vücudunda bişeyler değişir. İlahi yönden ibadet olarak bu zikirleri yaptığın için(beynine öyle kabul ettirdiğin için) vücudundan farklı frekanslar yaymış oluyorsun frekansların değişiyor. Frekansların büyüyor başka alemlere iletiliyor veya ordaki frekanslarla karışıyor ve onları görebiliyorsun veya onların sana ulaşmasını görünmesini sağlıyorsun. Çok zikir çekenlerde değişik olaylar olabiliyor. Evliyalara olabiliyor böyle şeyler veya hocalar Veya senin gibi uzun süre zikir çekenlerde olabilir. Şimdi bıraksanda görünürler bişey değişeceğini sanmıyorum. Zikiri değiştir veya Azaltabilirsin. Her gün azalt sonra hiç çekme.
Benim görüşüm böyle umarım doğru şeyler söylemişimdir. Zikir çekmen güzel bişey. Dengeler bozulabiliyor evliya olmadığımız için bu perde kalkmalarını veya onların görünmelerini ve başka yükleri kaldıramıyıcağız. İnşallah düzelir sorunun.

jensına

Kayıtlı Üye
Benimde anlamadıgım su zikir çekenler neden çogu kötü yönde etkileniyor o zaman zikir çekmenin ne anlamı var her zikir çektiğimizde insan kılıklı varlıklar gelip yolda bile bizi bayıltacak şekilde etkileyecekse ben neden kendime eziyet edeyim bu zikirin amacı nedir ozaman ? benim çekme niyetim Allaha yakınlık sevgiydi. Ne mal ne mülk ne para ne aşk. Şimdi bazıları diyecekki yılma devam et seni vazgeçiriyorlar ee arkadaşım 2-3 yıl olmuş 10 yıldan sonramı düze çıkacaz. o kadar sürecekse ben mal mülk için çekeyim nası olsa oda aynı oda aynı olacak en azından bir şey elde ederim