Bugün Garip

muhtiş

Kayıtlı Üye
Bugün üzerimde ve herkesin üzerindeki garip enerji sanki büyük bir şey olacakmış hissi veriyor. Bu konularda çocukların durugorusü var. Ve gece kızım bayagı korkmuş gibi agresif, saçmalama derecesinde konuştu. Allah korusun bütün nur sahiplerini. Hepimiz bir olacağız. Lütfen birbirimizi sevelim.

Siz de bugün için böyle bir duygu içine girdiniz mi?

Mod Notu: Büyük hafleri sadece yerinde kullanınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 70925

"Amerikan Uzay ve Havacılık Ajansı (NASA) dünyayı tehdit eden meteor hakkında bazı detaylar verdi. Meteorun dünyaya çok yakın bir seyir içerisinde olduğunu duyuran NASA, nisan ayında meteorun daha da yakın bir seyir içerisinde olacağını ifade etti.

NASA'nın Kaliforniya'daki dünya yakınındaki cisimleri otomatik olarak takibe alan sistemi tarafından izlenen meteorun 4,1 km genişliğinde olduğu kaydedildi.

Bu büyüklükteki bir cismin dünyaya çarpması halinde dünya üzerinde insan yaşamının devam etmesinin mümkün olmadığını açıklayan bilim insanları, 1 km genişliğindeki bir meteorun bile küresel düzeyde insanlığın sonunu getirebileceğini ifade ediyor."

Böyle bir haber var belki bu yüzden öyle hissediyorsunuzdur.

muhtiş

Kayıtlı Üye
Aşırı tedirgindi. Konuşmalarından sanki birisi ona fısıldıyormuşda bir şeyler öğrenmiş gibi davranıyordu. Bir şey olursa diye.Yanakları kızarmıştı. Uykum yok dedi. Zorla uyuttum. Onun negatif enerjisini bana geçti. Gece boyunca hep üşüttüm.(Ateşim yoktu ölçtüm. Ondan dolayı üşümedim yani. Üstümde kalındı). Gün içinde de hep üşüdüm ve üşüyorum. Hava çok güzel yaz gibi. Herkes sıcak terledik diyor. Ben üstüme yorgan örtsem bana mısın demeyeceğim.

muhtiş

Kayıtlı Üye
Sizde nasıl bir şeyler oldu. Hades of gates.

Psikite

Kayıtlı Üye
BUGÜN ÜZERİMDE VE HERKESİN ÜZERİNDEKİ GARİP ENERJİ SANKİ BÜYÜK BİR ŞEY OLACAKMIŞ HİSSİ VERİYOR. BU KONULARDA ÇOCUKLARIN DURU GÖRÜŞÜ VAR. VE GECE KIZIM BAYA ÇOK KORKMUŞ GİBİ AGRESİF, SAÇMALAMA DERECESİNDE KONUŞTU. ALLAH KORUSUN BÜTÜN NUR SAHİPLERİNİ. HEPİMİZ BİR OLACAZ. LÜTFEN BİRBİRİMİZİ SEVELİM.

SİZ DE BUGÜN İÇİN BÖYLE BİR DUYGU İÇİNE GİRDİNİZ Mİ?
Daha ne olacak merak ediyorum cidden

Kundalini

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Benim başımdan ilgiç bi olay geçti:1-2 ay önce hasta ve eşine kızgın olan arkadaşıma tesselli veriyordum, Arkadaşım Kanser tedavisi görüyodu geçmişe sürekli takılıp kahrederken bu arada küs olduğu eşini sürekli suçluyordu, Be nde ölümü kendisine yakıştırmasın diye moral verirken kimin ne zaman öleceğini Allah bilir NERDEN BİLİYOSUN EŞİNİN SENDEN ÖNCE ÖLMEYECEĞİNİ, BAKARSIN ÇALIŞTIĞI İNŞAATTA TANSİYONU DÜŞER KAFA ÜSTÜ DÜŞER ÖLÜR diye lafın gelişi öyle konuşmuştum, tamamen doğal ve rastgele söylemiştim,şimdi arkdaşımın eşi aynı
şekilde öldü.... Ben şoktayım, sizce bu nasıl bi durum sanırım duru görüm açık, bu duruma ilave bilgilerinizi bekliyorum.

S

Sehane

Bu tür şeyleri küreselliğe yormak ne kadar doğru, tartışılır. Bu sizn çevrenizden, psikolojinizden veya o an ki enerjinizden kaynaklanan bir durum olabilir. Bir çocuğun gece korkarak saçmalaması çok olağandışı bir şey olmasa gerek. Böyle durumlarda ne olacak diye kafa yormak yerine pozitif düşünmek daha iyi sönuçlar getirir. Çünkü ne olacağını düşüne düşüne negatif olayları kendinize çekersiniz. Ayrıca inançlı biriyseniz böyle durumlarda dua etmek oldukça yardımcı olacaktır.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Demre

Kayıtlı Üye
Günümüz insanının asıl sorunu çok bilmek bence... Elimizin altındaki teknolojik cihazlar sayesinde, amacı dünyaya korku terörü yaymak olan bir zihniyetle bağımızın sürekligigini sagliyoruz gönüllü olarak. Kafalarimizin ici, bu cihazlarin haber bombardimaniyla işgal edilmişken, ruyalarimizin, durugörülerimizin etki altinda kalmamis olmasi beklenemez heralde. Evet haklisiniz, son günlerde bir seyler oluyor dünyada... Algilarimizla fena oynaniyor mesela.. Özümüze dönüp kader inancimizi güclendirsek mi diyorum bu kaos ortamindan salim cikabilmek icin, ne dersiniz?