Bu yemin nasıl bozulur?? Bi kızım olsun 10 milyar borcum olsun.

ezgicik

Kayıtlı Üye
Annem yeni evliyken böyle bi söz etmiş ama hep dermiş bi kızım olsun 10 milyar borcum olsun ee kızı oluyo yani ben maddi durum iyiyken bozuluyo babamlada ayrıldılar zaten ama sürekli kötü şeylerde yaşıyorum. Neyse konu dağılmasın ve bizim 10 milyar borcumuz hiç bitmek bilmedi bitse yenisi geliyo 5 parasız kalıp 10 bin 20 bin borcun içinde buluyoruz kendimizi mesela ben çalışıyorum borcu ödüyorum hop ya düşüyorum ya hastalanıyoum çalışamaz duruma giriyorum borçlanıyoruz bu yemin nasıl bozulur sürekli tövbe ediyor annem ama bozulmadı gitti bu yemin üstünede faiz bindi hetalde ben 30 yaşına gelince şuan tam 30 bin borcumuz var ve gelir 0. Varmı şu yemini bozacak dua niyet cümlesi bi ritüel lütfen yardımcı olun.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Aklıma ilk tövbe namazı ve kurban geldi.
Borcluyken zor gelir kurban parası ama yine de zorlasanız?

moonshine

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşım da yemin etmişti ve sonra bir hocaya sormuştu. Yanlış hatırlamıyorsam tövbe edip 3 gün oruç tutmuştu. Kurban kesemeyecek durumdayken gene borç alıp kurban kesmesi doğru olmaz bence. Sonuçta durumu elverişli değil.

Psikite

Kayıtlı Üye
Annem yeni evliyken böyle bi söz etmiş ama hep dermiş bi kızım olsun 10 milyar borcum olsun ee kızı oluyo yani ben maddi durum iyiyken bozuluyo babamlada ayrıldılar zaten ama sürekli kötü şeylerde yaşıyorum. Neyse konu dağılmasın ve bizim 10 milyar borcumuz hiç bitmek bilmedi bitse yenisi geliyo 5 parasız kalıp 10 bin 20 bin borcun içinde buluyoruz kendimizi mesela ben çalışıyorum borcu ödüyorum hop ya düşüyorum ya hastalanıyoum çalışamaz duruma giriyorum borçlanıyoruz bu yemin nasıl bozulur sürekli tövbe ediyor annem ama bozulmadı gitti bu yemin üstünede faiz bindi hetalde ben 30 yaşına gelince şuan tam 30 bin borcumuz var ve gelir 0. Varmı şu yemini bozacak dua niyet cümlesi bi ritüel lütfen yardımcı olun.
Ben yeminimi bozmak için 3 gün oruç tutmuştum.

hergrace

Kayıtlı Üye

Bilinçaltı kodları , hepimizin canını yakan aynı zamanda mutluluktan uçuran bir düzenek. Sizlere satırlarca bilinçaltını, zihni, evreni anlatabilirim ama araştırmanız daha doğru olacaktır. Size tek tavsiyem bu konu hakkındaki inancınızı, bilinç altı kodlarınızı değiştirmeniz ki bu da hatrı sayılır zorlukta bir yolculuk. Sadece canlı cansız her şeyin enerjiden oluştuğunu bilin ve hayatınıza enerji ile çekmeye çalışın . Enerjisi yüksek olan insana , güzel olan her şey gelir. Para, enerjisi yüksek bir nesnedir. Paraya ihtiyacınız olduğu zaman paranın kıtlığını değil, paranın bolluğunu hissetmeye çalışın. Siz borçları ve paranın azlığını düşündüğünüzde yüksek frekanstaki para enerjisine uyumlanamazsınız, bu da evrenin çalışma şeklidir. İnanın bana şuan borçlarınızın olmasının sebebi annenizin ettiği yemin değil, o yeminin borç yaratacağına inanmanızdan dolayı. Yakın zamanda bunun hakkında yazmayı düşünüyorum umarım faydalanırsınız.

İbisu

Kayıtlı Üye
kurban kesin 3 gün oruç tutun üstteki yorumları da öneririm

ezgicik

Kayıtlı Üye
Yemini ben etmedim annem etmiş.. geçen yıl aklına geldi kurban kesti ama oruç tutamaz şeker hastası vr kalp hastası...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Böyle durumlar var.Ünlü bir isim var(adı lazım değil) babası 40 kurban kesmiş doğduğunda.Kesmez olaymış..Ben çevremde de duyuyorum yok değil.Adak ile olan çocuklarda bir kısmetsizlik hayırsızlık mı desem oluyor.İnsan ne istediğine dikkat etmeli .
İnancınıza göre dua edin.Diğer yollarda bilinçaltı temizliği,geçmiş yaşam şifası olabilir.Tabi bunlarda kaç seansta sonuç verir bilemeyiz.Sözle çok yemin bozsanızda bilinçaltında temizlenmezse yüzeysel kalır faydasını göremezsiniz.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Sana senden olur, her ne olursa,
başın selamet bulur, dilin durursa...

Bütün pişmanlıklar söylenen sözlerden olmuştur. Söylemediğinden pişman olan olmamıştır dünya tarihinde.

Geçmiş olsun. Nehissediyorsanız belaların sebebi o'dur. Allah hissettirir. O na(cc) dayanmaktan başka bir yolu yok gibi. Allah ile girilen bir anlaşma ve talep bu... Sözlerimizin Allah katında ne kadar kıymetli olduguna delil mahiyetinde bir örneksiniz. Zaten bu gibi olaylar derstir. Hem size hemde işitenlere.
Bol bol dua edin, sadaka verin. Sadaka kurbanı kesin. Allah ın rahmetini celbedici hareketlerde bulunun. Fakiri sevindirin, yaşlı ve çocukların duasını alın.
Dualara icabet edilen güzle zamanları değerlendirin. Gecenin son üçte biri, cuma günleri sala ile cuma namazı arası, mübarek gün ve geceleri kaçırmayın.

Allah paranıza bereket versin. Ödeyecek para olunca varsın ödensin. Ah vah etmeyin. Bela ile başka bela kapıları açılmasın. Sabredin. Msjı alırsanız bu vesileyle belki de ahiretiniz kurtulacak. Kat kat sır perdesi bulunur her şeyde... Hakikati Allah tan gayrisi bilemez.

Son düzenleme: