Bu resimleri yapay zeka yapıyor

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bugün denk geldiğim bir yapay zeka teknolojisi bana istediğim kelimelerden resim yapıyor. Aşağıda attıklarım değil ama bazı resimler çok gerçekçi oluyor. İşte öylesine aldığım bazı resimler. Konu altına resimde görmek istediklerinizi yazın bir deneyeyim.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Ori

Kayıtlı Üye
a lonely man in a dark cave, paintings of light on the walls, the demon coming through the doo...png

a lonely man in a dark cave, paintings of light on the walls, the demon coming through the door to hell comes, extraordinarily realistic

Örnek olarak yazdığım yazıya verdiği resim. Daha enteresan ve anlaşılır yazıldığında gerçekten olağanüstü resimler veriyor.

SoldierO

Kayıtlı Üye
AEDA6A9E-776A-49BE-9299-9AAFF4511781.jpeg
@Ori bedava bu kadar oluyor herhalde. Bayağı iyi çizimler yapan davetiyle çalışıyordu. Bi de bekleme listesi falan vardı yanlış hatırlamıyorsam.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

Darkon

Kayıtlı Üye
Merak eden olursa adı Midjourney. Ücretsiz sürümü sınırlı ve yaptıklarınızı herkes görebiliyor. 10 dolar ve 30 dolarlık üyelikleri de var. Orada kendinize özel çizimler çıkarttırabiliyorsunuz başkaları görmeden diye biliyorum.

Dall-e 2'de var onun gerçek insan çizimleri bayağı göz korkutucu. Ayırt edemiyorsunuz resmen. Dall-e 2 sanatsal çıkardığı işler olsa da gerçekçilik kısmı daha etkileyici. Midjourney daha sanatsal ve göze hoş gelen işler çıkartmaya çalışıyor.

Craiyon ise Dall-e'nin eski versiyonu bunların yanında çok dandik tabi ki. Bir kaç bir şey çizdirmiştim ama uğraşmaya değmez.

Ayrıca sadece bunlar da değil bir sürü böyle çizim yapan AI bot var gelişmekte olan. Replicate, Nightcafe, Deep Dream Generator, DeepAI vs...

Sonraki adım tabi benim gibi pek çok kişinin aklına gelen yapay zekaya komutlar girerek kendi dizi, film veya videomuzu oluşturabilmek. Zaten video oluşturma üzerine de çalışıyor bazı AI'lar diye biliyorum. Daha çok gelişmesi lazım bence onun için tabi...