Bu neyin semboludur?

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Selam arkadaslar...bu cember cizilir ve icine girilir...sonra biseyler yapilir...bunun hakkinda bilgisi olan varmi?
belki kotu bir sey icin kullaniliyordur diye resmin ortalarindan sildim biraz...Guvenlik bakimindan yani...
bilirsiniz iste,bazilari ne oldugunu bilmediyi seylere cok meraklidir da...fazla merak kediye biseyler yaparmis...ama anlayanlar biliyordur ne icindir...lutfen soylermisiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 3715 Resim bu...

donzula

Kayıtlı Üye
Hz.Süleyman'ın mühürlerine benziyor ilgili konuya bakarsanız bulursunuz.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Tek linkte değil birçok konuda bahsedildi Süleyman mühürlerinden,hatta şu anda ilgili bir kitap yüklenmiş siteye top 20de görürsünüz."Goetia" adı kitabın. Eski bir sembol yerine birinin oluşturduğu yeni birşey de olabilir.Zaten bozulmuş,siz mi bozdunuz mührü bilmiyorum?Veya içinde yazılanlar serbest bırakılmış,çünkü çember haç şeklinde silinerek dağıtılmış gibi.

Lord_of_Hackland

Kayıtlı Üye
İş
sinirlendirmek
Tek linkte değil birçok konuda bahsedildi Süleyman mühürlerinden,hatta şu anda ilgili bir kitap yüklenmiş siteye top 20de görürsünüz."Goetia" adı kitabın. Eski bir sembol yerine birinin oluşturduğu yeni birşey de olabilir.Zaten bozulmuş,siz mi bozdunuz mührü bilmiyorum?Veya içinde yazılanlar serbest bırakılmış,çünkü çember haç şeklinde silinerek dağıtılmış gibi.

Evet,ben hac seklinde bozdum,baskasi kullanmasin diye...yukarida yazmistim...

büyülü çemberin değiştirilmiş hali "greater goeitiada" buna çok yakın bir çember var ama yazılar değiştirilmiş ve şekiller değiştirilmiş. Tek başına bu çemberin şu işe yaradığını söylemek zor sadece şunu söyleyebilirim ortasında duranı gelen varlıktan koruması için yapılan çember.
yani varliklardan korumasi 100% mu?