BU NEDİR?

aycicegiq1

Kayıtlı Üye
Merhabalar, öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam ve açtığım başlığı saçmasapan bulanlar olacaksa onlardan çok özür dilerim.

Her neyse, ben iki yıl gibi uzun bir süredir zihnimdeki şeylerle mücadele veriyorum ve parapsikolojiye danışmadan önce normal psikolojide, psikologlara giderek çözüm aradım ama neden olduğunu anlamayıp doktorum sadece yatıştırıcı ilaç takviyesi verdi.

Bazenleri beynimde bir şey oluyor, sanki enerji artışı gibi ve hayata bakış açım birden değişiyor mesela daha donuk birisi oluyorum ve bu olayın yaşanan her süre zarfında kendimi daha da güçleniyormuş gibi hissediyorum ve bu olay en çok şakaklarıma, köpek dişlerime vuruyor bir yerleri ısırıyorum mesela.

Sonra bu olay geçince de üstüme bir yorgunluk çöküyor direkt uykuya dalıyorum, bu nedir?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bazenleri beynimde bir şey oluyor, sanki enerji artışı gibi ve hayata bakış açım birden değişiyor mesela daha donuk birisi oluyorum ve bu olayın yaşanan her süre zarfında kendimi daha da güçleniyormuş gibi hissediyorum ve bu olay en çok şakaklarıma, köpek dişlerime vuruyor bir yerleri ısırıyorum mesela.
O anda vücudunuzu bir varlık tarafından kullanılıyor. Öğretmenim sizin gibilere "Demon ceketi" diyor. Yani Demon insan bedenini ceket gibi giyip, işi hallettikten sonra çıkarıyor.
Demon daveti yaptınız mı?

Vereceğim tavsiye frekansarinizi yukaseltin. Meditasyon yapın. YouTube de frekans yükselten sesli videolar var.

Fehu

Kayıtlı Üye
Psikologa değil psikiyatriste gitmişsiniz. Maalesef birçok psikiyatrist (özellikle devlet hastanesinde çalışanlar) hiç dinlemeden direkt ilaç yazıyorlar. Size önerim şehrimizdeki iyi bir psikologa gitmeniz. Elbette uzaktan ve henüz psikolog olmadan teşhis koyamam bana "manik depresif" ihtimali yüksek geldi

fro'pi0n_

Kayıtlı Üye
İş
Cyber Security
O anda vücudunuzu bir varlık tarafından kullanılıyor. Öğretmenim sizin gibilere "Demon ceketi" diyor. Yani Demon insan bedenini ceket gibi giyip, işi hallettikten sonra çıkarıyor.

Vereceğim tavsiye frekansarinizi yukaseltin. Meditasyon yapın. YouTube de frekans yükselten sesli videolar var.
Kusura bakma saygımı bozacağım ama Her bir şeye Demonlara kılıf uydurmanız komiğime gidiyor. Ve senin gibilere üzülüyorum.

Dracolia

Moderator

Her ne kadar hiçbir bakım yapmadan böylesine demonlarla ilgili kesin bir teşhis vermenin ne kadar yanlış olabileceği gibi,

Kusura bakma saygımı bozacağım ama Her bir şeye Demonlara kılıf uydurmanız komiğime gidiyor. Ve senin gibilere üzülüyorum.
cevap veren üyemiz de üslubunuza dikkat edebilirseniz memnun oluruz.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Her ne kadar hiçbir bakım yapmadan böylesine demonlarla ilgili kesin bir teşhis vermenin ne kadar yanlış olduğu gibi,
Hiçbir bakım yapmadan diyemeyiz. Bu forumun egregoruna hepimiz bağlantılıyiz, ve nicke avatariyla bakınca bir miktar bilgi alabiliyoruz.
Baktığım zaman aklıma bunlar geldi. %100 olmasa, da yazdıklarım yanlış olduğunu düşünmüyorum.

Darkon

Kayıtlı Üye
Hiçbir bakım yapmadan diyemeyiz. Bu forumun egregoruna hepimiz bağlantılıyiz, ve nicke avatariyla bakınca bir miktar bilgi alabiliyoruz.
Baktığım zaman aklıma bunlar geldi. %100 olmasa, da yazdıklarım yanlış olduğunu düşünmüyorum.
@aycicegiq1 'in avatarında bir şey yok da ayçiçek isiminin demonlarla ne alakası var çözemedim.

Darkon

Kayıtlı Üye
Bakım sözkonusu olunca, mantık yürütme çalışmanız anlamsız aslında.
Ah Darkon, şu sizin herşeye mantıklı açıklaması bulmaya çalışmanız beni öldürüyor.🤪
Basit bir fal bakılırken bile bir sembol vs. bakılıp öyle yorumlanıyor ya bence o kadar da çok mantık aramıyorum ama neyse...

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Durumunuz bana epilepsi hastalığını hatırlattı. Bunun için size bir alıntı paylaşacağım.

(...) En bilinen şekliyle epilepsi nöbetleri ile kendini belli eder. Epilepsi nöbetleri, ani şekilde ortaya çıkar ve beynin tümüne ya da belirli bir bölümüne yayılır. Nöbet tipleri beynin hangi bölgesinde başladığına göre değişir. Bazı epilepsi nöbetinde bilinç kaybı, kontrolsüz vücut harekeleri olabileceği gibi, bazı nöbetlerde belirtiler silik hissedilir.

Çoğu nöbet 30 saniye-2 dakika arasında sürer. Beş dakikadan uzun süren bir nöbet varsa acil tıbbi yardım alınması gerekir.

Bazı epilepsi nöbetleri;
Uyuşukluk, hantal davranışlar, garip tat ve kokular alma, bozulan zaman ve mekan duygusu, az konuşma ve çok yavaş hareket etme şeklinde de ortaya çıkabilir. Çoğu zaman, hastalar meydana gelen nöbetin sadece kısmen farkındadır.

Epilepsi hastalığı tanısı koymak için kişinin en az iki kez nöbet geçirmiş olması gerekir. Beyin travmaları, tümörler vb. beyinde hasara neden olacak durumlar bu hastalığa olabilir. Genetik etkenler de hastalıkta rol oynar.

Epilepsi nöbetleri sırasında ne yapmalı?
Epilepsi nöbeti geçiren kişinin, dilini ısırmasını önlemek için ağzına sert bir cisim yerleştirmek yanlıştır. Sert cisim hastanın dişlerini kırabilir ya da boğazını tıkayarak nefes almasını engelleyebilir.(...)

Kaynak: www.acıbadem.com.tr

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Bence duruma parapsikoljil bakmayin, durumunuz norolojik gibi duygudurum bozuklugu gibi duygularinizin ani degisimlerine sebebiyet veren rahatsizliklardan biri olabilir farkli bi psikaytriste gitmenizde fayda var