Bu nedir?

Tofican53

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım var İran'lı satanist. Bir takım varlıklar ile iletişim kuruyor ve İran'ın büyük büyücüleri ile çalışıyor. Bugün ısrarla onun ile görüşmek ve irtibat kurmak istedim ama onun dediğine göre gündüz ve akşam üzeri gelmezler gece yarısı 3:33 gibi başlıyormuş bu işe ama ben hala irtibat kurmak istiyordum. Bir ara markete gitti bende oturdum mum ve tütsü yakıp ışıkları söndürdüm bu fotoğrafı çektim odaklandıktann sonra. Kendiside geldi ve ben eve gittim. Bana yazdı dumanların çıktığı yerde ki eli ve yüzü gösterdi, ilk misafirimsin ve benim varlıklar seni sevdi birşey istiyorsun onlardan ve burdayız demişler sana dedi. Kendisi çok şaşırdı bu olaya bende şaşırdım. Bu tip konular ile uğraşanlar var mı aranızda bugünki yaşadığım nedir?

Ekli dosyalar

• IMG-20181014-WA0013.jpg
    IMG-20181014-WA0013.jpg
    54.2 KB · Görüntüleme: 224
  • IMG_20181014_205048.jpg
    IMG_20181014_205048.jpg
    113.1 KB · Görüntüleme: 227

Berliner

Kayıtlı Üye
Mum ışığı ve tütsü dumanının bir arada oluşturduğu kameraya yakalanılan bir an. Öyle kamerayla felan çekilebilecek öyle görünebilecek bir durumları olsa herkese görünürler zaten.
Arkadaşın şunu da söylemiş mi bilmiyorum ama bu tarz ritüellerden geri dönüş yoktur. görmek istemediğin bilmek istemediğin şeyler görmeye başladığında işler içinden çıkılamaz bir hal alır. ben bir hevesle yaptım sonra vazgeçtim artık uğraşmak istemiyorum gibi kelimeler bu yaptığınız işlerde söz konusu değildir. Ona göre hareket etmenizi tavsiye ederim, eğer ki riskleri göz önüne aldıysanız da diyecek bir şey yok elbette :)

D

DAİMON

Yalnız başınıza bu odada durabildiniz mi yani?
Saygı duyuyorum ama biz insanız arkadaşlar bu ortam ne böyle neyi amaçlıyorsunuz buradaki kana benzeyen şey, simgeler ve ateş?
İnsan denilen varlık beni çok ürkütüyor.
...

ThEnd

Kayıtlı Üye
Öyle kamerayla felan çekilebilecek öyle görünebilecek bir durumları olsa herkese görünürler zaten.

Varlıkların kamerada görünmez mi, çok şaşırdım buna.

Arkadaşın teistik satanizme inanıyor yani. Olayın garip kısmı ne biliyor musun? Ben gittikten sonra biri benim çalışma alanıma izinsiz girse çalıştığım varlıklar ona kucak açmaz. Seni nasıl sevmişler anlamadım. Fotoğrafa gelirsek ışık gölge oyunu da olabilir gerçek de olabilir. Yalnız görüntüdekine benzeyen cüce bir tür var. O yüzden beni inandırdın.

Core

Kayıtlı Üye

Arkadaşın teistik satanizme inanıyor yani. Olayın garip kısmı ne biliyor musun? Ben gittikten sonra biri benim çalışma alanıma izinsiz girse çalıştığım varlıklar ona kucak açmaz. Seni nasıl sevmişler anlamadım. Fotoğrafa gelirsek ışık gölge oyunu da olabilir gerçek de olabilir. Yalnız görüntüdekine benzeyen cüce bir tür var. O yüzden beni inandırdın.

Görüntüde ki cüce nerede ?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Arkadaşınızın konuştuğunu söylediği varlıklar boyutlar arasında yaşayan canlılardır. Kameraya görünmeleri pek mümkün değil ancak bazen yaşayanlar ile boyutlar arasında ki örtü yırtılabiliyor. O anlardan birinde yakalanmış bir kare de olabilir.

ThEnd

Kayıtlı Üye

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
tam olarak görünmezler daha çok silik bir kare olarak görünürler resimdeki gibi ama sonuç olarak görünürler. Hiç görünmemesi gibi bir durum yok. Boyutlar arasında yaşadıklarını da bilmiyordum teşekkürler bilgilendirmen için :)

Hiç görünmemesi gibi bir durum söz konusudur. Gerekli olan araştırmayı yapmanızı rica ederim. İnsanların algılayamadığı ve gözünün görmediği varlıklar boyutlar arasında yaşarlar. (Dünya de bilinen temel 7 boyut vardır. Eski inanışlarda ve çizimlerde de bunlara rastlamanız mümkündür.) Boyutlar arasında ki enerji birikmelerinin sonucunda ortaya çıkan patlamalarda görünebilen varlıklar vardır.

Bilginize sunar, iyi akşamlar dilerim.

NaBe

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba, bir arkadaşım var İran'lı satanist. Bir takım varlıklar ile iletişim kuruyor ve İran'ın büyük büyücüleri ile çalışıyor. Bugün ısrarla onun ile görüşmek ve irtibat kurmak istedim ama onun dediğine göre gündüz ve akşam üzeri gelmezler gece yarısı 3:33 gibi başlıyormuş bu işe ama ben hala irtibat kurmak istiyordum. Bir ara markete gitti bende oturdum mum ve tütsü yakıp ışıkları söndürdüm bu fotoğrafı çektim odaklandıktann sonra. Kendiside geldi ve ben eve gittim. Bana yazdı dumanların çıktığı yerde ki eli ve yüzü gösterdi, ilk misafirimsin ve benim varlıklar seni sevdi birşey istiyorsun onlardan ve burdayız demişler sana dedi. Kendisi çok şaşırdı bu olaya bende şaşırdım. Bu tip konular ile uğraşanlar var mı aranızda bugünki yaşadığım nedir?

Parapsikoloji konusunda deneyimsiz biri iseniz böyle tür ortamlardan uzak durmanız sizin sağlıgınıza önemli etken oluşturur.

ama hayır ben her türlü kendimi korurum diyorsanız ona birşey diyemem yanlız böyle ortamlarda hem fiziki hem ruhen sağlam dirayetli olmanız lazım..

bu tür çalışmalarda bulunduğunuz zaman doğrudan sizde aracı olarak işin içerisinde olursunuz ve eğer gerçektende bir ayin vs planlanılıyorsa şayet ifade ettiğinize dair konusuyorum.. gelen varlık veya varlıklar o ortamda bulunan en gücsüz kişiyi hedef haline getirebilirler.. unutmayınız ki cinler için gücsüz irade bonus gibi birşey..

Berliner

Kayıtlı Üye

görüntüler perdeleri yada genel tabir ile çakraları açık olmayan insanlarda hiçbir zaman net olmaz. hafif açıklık olanlar çeşitli imgeler ile görünebilir tabi burası açıklığa da bağlı. Ama kamerada felan görünme olayına ben inanmıyorum en azından teknoloji nasıl değişir ileride bilemem ama şuanda kayıt altına alınabileceğine hiç ihtimal vermiyorum. Görüntü bir çok yöne çekilebilir, gören istediği yöne görüntüyü çekebilir ve kendince haklı olabilir.
Arkadaşın resminde sol tarafta bulunan sembol ifrit sembollerindendir. Süleymanın anahtarı gibi bir çok batı majisinde bu semboller kullanılır.
Havas ilminde ve uzakdoğu ilimlerinde(Hint bilhassa) de farklı semboller ile aynı ifritler tasvir edilebilir.
yalnız şunu düşünmek gerekir bunlar makam ve güç olarak büyük varlıklardır. yani o ifritin kendisinin size gelip konuşması ve irtibata geçmeniz çok çok ama çok zayıf bir ihtimaldir, ama onun tayfasından birileri gelip sizin ile irtibata geçebilir veya başka tayfalardan gruplardan milletlerden hatta cinslerden farklı ruhaniler sizin bu konuya olan ilginizden faydalanarak sizin ile iletişime geçebilir.

Core

Kayıtlı Üye
Ya şu fotoğraflardaki cüce ve tiyakakaları fotoğraf üzerinde işaretleyebilir misiniz ?