Bu muska ne anlama gelmektedir?

pilelietek

Kayıtlı Üye
Merhabalar, yukarıdaki resimleri doğru dürüst ekleyemedim. Uğraştım fakat başaramadım silemedim de o yüzden tekrar bir mesajla burada anlatmak istedim sıkıntımı. Bu muskayı bir hoca işlerinin düzgün gitmesi için kardeşime vermiş. Sizce nedir ne değildir büyü gibi birşey midir takmasına onay vermeli miyim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Impulse

Kayıtlı Üye
Size küçük bir sır vereyim mi?

Güvenebileceğiniz ve itimad ettiğiniz insanlara gidin, güvenmiyorsanız gitmemelisiniz dolayısıyla da açmamalısınız.
Anormal bir hal başınıza gelmedikçe yani herhangi bir şeyden şüphelenmedikçe açılmamalı.

Bu, hayır maksadıyla yazılmış edasında, birazda vefk süsü verilmiş bir karalama.
Ne oldugu tam olarak belli değil yani.
Ashab ı Kehf in ve köpeğinin isimleri var
Fetih suresinin 1. ayeti var.
Ve niyetler yazıyor.
Niyetin biri şöyle; Allah sabahta ve akşamda acilen kısmetinin kapılarını açsın.

Geri kalan yazılar, yarı yarıya zorlayınca okunaklı ama bütünleştiremiyorm.
Noktalar, harfler hak getire...
Harekesiz böyle karmaşık yazılar zor toparlanıyor.

Yukarıdaki çizili karenin etrafındakiler ise aşağıdaki yazıdan daha vahim durumda.

Ve bu şahıs sürekli yazan biri.
Çizgilerin gidişatı ve hattı bana onu anlatıyor.
Buna ragmen pilot kalem kullanıyor.
Hem cimri hemde sahtekar anlayacağınız.

Nasıl buldunuz bu kişiyi?

Ve ne kadar aldı?

Açmış elindeki havas kitabını talebe göre göre uygun bir başlıktan bir şeyler yazmış. Bunun gibilerin kendi cinleri oluyor onlarla çalışıyorlar. İnsanlar ise, kaç güne bak hemen kısmetim açıldı; işlerim yaver gidiyor, diyor. İşin aslı cinler arka planda bir şeyler karıştırıyorlar. Olunca bir değişiklik yazılan şeyden sebep biliniyor, olmayınca da bahane üretiliyor.

Kısacası mümkünatı yok bu yazıdan hayır gelmez ve bir hükmü yok. Zaten ki açıp bakma ihtimalinize karşı bunları böyle kötü kötü yazmışlar.

Denize atın ya da topraga gömün sonuçta içinde bir tane ayet var ve Allah ın adı yazıyor.

pilelietek

Kayıtlı Üye
Size küçük bir sır vereyim mi?

Güvenebileceğiniz ve itimad ettiğiniz insanlara gidin, güvenmiyorsanız gitmemelisiniz dolayısıyla da açmamalısınız.
Anormal bir hal başınıza gelmedikçe yani herhangi bir şeyden şüphelenmedikçe açılmamalı.

Bu, hayır maksadıyla yazılmış edasında, birazda vefk süsü verilmiş bir karalama.
Ne oldugu tam olarak belli değil yani.
Ashab ı Kehf in ve köpeğinin isimleri var
Fetih suresinin 1. ayeti var.
Ve niyetler yazıyor.
Niyetin biri şöyle; Allah sabahta ve akşamda acilen kısmetinin kapılarını açsın.

Geri kalan yazılar, yarı yarıya zorlayınca okunaklı ama bütünleştiremiyorm.
Noktalar, harfler hak getire...
Harekesiz böyle karmaşık yazılar zor toparlanıyor.

Yukarıdaki çizili karenin etrafındakiler ise aşağıdaki yazıdan daha vahim durumda.

Ve bu şahıs sürekli yazan biri.
Çizgilerin gidişatı ve hattı bana onu anlatıyor.
Buna ragmen pilot kalem kullanıyor.
Hem cimri hemde sahtekar anlayacağınız.

Nasıl buldunuz bu kişiyi?

Ve ne kadar aldı?

Açmış elindeki havas kitabını talebe göre göre uygun bir başlıktan bir şeyler yazmış. Bunun gibilerin kendi cinleri oluyor onlarla çalışıyorlar. İnsanlar ise, kaç güne bak hemen kısmetim açıldı; işlerim yaver gidiyor, diyor. İşin aslı cinler arka planda bir şeyler karıştırıyorlar. Olunca bir değişiklik yazılan şeyden sebep biliniyor, olmayınca da bahane üretiliyor.

Kısacası mümkünatı yok bu yazıdan hayır gelmez ve bir hükmü yok. Zaten ki açıp bakma ihtimalinize karşı bunları böyle kötü kötü yazmışlar.

Denize atın ya da topraga gömün sonuçta içinde bir tane ayet var ve Allah ın adı yazıyor.

Yüklü bir miktarda para almışlar kardeşim ve arkadaşından. Bunu yapan kişi Samsun'da ikamet eden biri ve epey bir yaşı var. İkamet ettiği yerde baya sayılan biri. (Tapınılıyor resmen)

Detaylı yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim.

Impulse

Kayıtlı Üye
Haram zıkkım olsun. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Yüklü miktardaki para da sahtekar olduklarını kanıtlayan bir diger işaret.

Manevi ilimlerle yardımcı olan biri normalde cüz i miktarda bir meblag varsa alır yoksa onu da talep etmez çünkü edemez Allah ın verdiğidir onun degildir.

Bunlar Cinci ama.

Geçmiş olsun. Kagıdı söyledigim gibi yapın adamı arayın biz bir şey istemiyoruz sizden deyin isminizle vs ne ögrendiyse sizi rahatsız etmesin cinleri biliyor şimdi sizi. Kagıt zaten anlamsız onlar için.

Ondan ve cinlerden gelecek olan hayır(şer yani) yine ona dönsün inşallah

xax2

Kayıtlı Üye
Burda birşeyi bozmuşlar veya uzaklaştırılmış galiba tam net göremiyorum resimleri