Bu majimidir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lilith.

Kayıtlı Üye
Bütün bir hindistancevizini alın ve sevdiğiniz kişinin adını söyleyip, “Beni arayacaksın” derken hindistancevizini kırmızı bir kurdeleyle bağlayın. Saflığı temsil eden beyaz bir mum yakın ve bağlanmış hindistancevizini, bir saat boyunca yanan mumun önünde tutun. Hindistancevizi sevdiğinizin aklını temsil eder, kurdele ise sizin arzularınızdır. Kurdele dileğinizi uzun zamandır istediğiniz insana iletir ve o insanı sizi araması için teşvik eder. Daha sonra mumu söndürün ve kurdeleyle bağlı olan hindistancevizini telefonunuzun yada bilgisayarınızın yanında tutun. Arzuladığınız kişi yedi gün içersinde sizi arayacak ya da mail gönderecektir. Ondan daha fazla haber almak için, mavi bir kağıda yarım daire oluşturacak biçimde, el yazısıyla ve yeşil mürekkeple ilgilendiğiniz kişinin adını yazın. Arzuladığınız kişinin olduğu yarım daireyi, kendi adınızı da ekleyerek tam daire haline getirin. Yazıyla oluşturduğunuz dairenin üstüne yedi tane daha, bu biçimde yazılmış daire ekleyin. Kağıdın üzerine birkaç damla lavanta yağı serpin ve yağı kağıdın üzerinde dağıtın. Bu kağıt parçasını bilgisayarınızın yada telefonunuzun altına yerleştirin. Lavanta kokusu azalmaya başladığında arzuladığınız kişiyle daha fazla görüşmek için biraz daha lavanta yağı sürün.

Arkadaşlar bu majimidir? Özelikle hindistan cevizi ile olan bölümü uygulamak istiyorum sizce etkili olur mu?

thales

Kayıtlı Üye
Evet majidir.
Kaynağını belirtirmisiniz lütfen.

Lilith.

Kayıtlı Üye
Evet majidir.
Kaynağını belirtirmisiniz lütfen.
---Başka sitelerin adresini vermek yasaktır. Lütfen bu durumlarda ''Alıntıdır.'' şeklinde belirtiniz.---Buyrun kaynak. Burada daha bir sürü bu tarz majiler var. Bunları uygulamak sakıncalı mıdır? Yada uygulasam etkisini görür müyüm?

ahya

Kayıtlı Üye
---Başka sitelerin adresini vermek yasaktır. Lütfen bu durumlarda ''Alıntıdır.'' şeklinde belirtiniz.--- Buyrun kaynak. Burada daha bir sürü bu tarz majiler var. Bunları uygulamak sakıncalı mıdır? Yada uygulasam etkisini görür müyüm?

Sitede baska bir sayfanini Linkini vermek yasaktir, banlanirsiniz......

Sevgiyle

Lilith.

Kayıtlı Üye
Yeni üyeyim bilmiyordum uyarınız için teşekkürler, arkadaş kaynak istediği için bende direk linki yazdım. Ancak soruma hala bir cevap alamadım?

thales

Kayıtlı Üye
Sayın lilith ;
Birçogumuz sizin gectiğiniz yollardan geçtik kimimiz önüne çıkan ilk majiyi uyguladı kimimiz en uygununu, aklına yatanı ve inandıgı bir uygulamanın karsına cıkmasını bekledi kimimizse hiç denemedi inandığı bir majisyen bulmaya çalıştı..Bundan dolayı bu kadar aceleci olmamanızı öneriyorum, sitede pek çok bilgi birikim mevcut, bol bol okuyun araştırın kendinizi geliştireceğinizi ve maji ile düşüncelerinizinde değişeceğini düşünüyorum.. Mabet yöneticimiz oraginum'dan alıntı yapacam sizi bir miktar aydınlatacagını düşünüyorum. Kolay gelsin.

Özgün majilerin paylaşılmadığı doğru çünkü paylaşıldığı anda onlar da arşivlik bilgi olur. Hiçbir majikal işlem hakkında konuşulmaz, diyelim bir büyücüye gittiniz ve birşeyler yaptırdınz, bu konuda asla birşey söylememelisiniz yoksa tutmaz, tuttu ise bozulur, bu sırrı hayatınız pahasına saklamalısınız, ne yaptırdığınızı ne de yapılanlar sırasında şahit olduklarınızı, aynı şekilde büyücü de yaptığını açıklamaz yoksa o işi bir daha yapamaz, işin büyüsü kaçar tam tabiri ile, sadece el vereceği varisine açıklama yetkisi vardır onu da birden bire açıklayamaz yoksa ölür, bu yüzden ölümünün yaklaştığını anlayan majisyenler son anlarında daha önceden kendisinden gördüğü kadarıyla işi kapmış olan varisine püf noktalarını açıklar, varisi yoksa oturur bir kitapta toplar, zaten el vermediği için kimse birşey yapamayacaktı en azından birikimlerini, deneyimlerini yani bir kültür hazinesini gelecek kuşaklardaki ilgili kişilere ulaştırmış olur. Bu kitaplar çömez öğrencilere önceki üstadların neleri nasıl yapabildikleri hakkında bilgi ve fikir verir, onlar da fikir fikiri doğurur neticesinde kafalarının bir yerine yazarlar ve zamanı gelince tüm bu bilgi birikimleri sayesinde süzgeçten geçirerek kendi çalışmalarını sağlam temellere oturtabilirler, bunu nasıl yaptıkları uzun hikaye ve sadece öğrenciye anlatılır. Ancak konu hakkında bir fikriniz olsun diye bu kadarını açıkladım. Eğitim sadece ailesinde aktif halde çalışan ya da geçmiş köklerinde bu işlerle uğraşmış olan kişilere verilir, onlar talep etmez, seçme hakları yoktur, kaderleri gereği bu işe yönlendirilirler. Dolayısı ile ben büyücü olmak istiyorum diyen büyücü olmaz, öyle ben okuyup mühendis olurum, öğretmen olurum gibi değil bu alemdeki işler.

Büyü isteyen mutlaka bir büyücüye tabi gerçek bir büyücüye yani majisyene gitmelidir. Az bilenden özellikle kaçınmalıdır çünkü normal hayatta da bir konuyu bir insan yarım yamalak bilirse ortaya atlar ve abuk subuk şeyler söyler, acayip işler yapar, cahilliğini herkes görür, rezil olur ancak o hala farkında olmadan devam eder çam devirmeye kendini fasulye gibi nimeten sayarak, ancak zır cahil kesim ona inanır, çünkü onu tartacak, ölçecek bilgisi yoktur. (Forumlardaki bilgilerin paylaşım amacı hem normal kişilerin biraz fikir sahibi olup yanlış işlere ve kişilere yönelmemelerini hem de çömezlerin arşivden fikir edinmelerini sağlamak amacıyladır, zaten hep diyoruz bunları uygulamaya kalkmayın sadece fikir sahibi olun diye). Bu kişilerin genetik yatkınlıkları olmadığı gibi usulünce bir geleneksel eğitimden de geçmemişlerdir, sürümden kazanç sağlama düşüncesiyle bu işe girişen karakteri bozuk kişiler arasından çıkar genelde.

Site sahibimiz uruma özel mesajla sorun size bu konuda profesyonel destek önerebilir belki.

Giden gitmiştir, gitmesi gerektiği için gitmiştir, dönse bile aynı kişi olmaz, beklentilerinizi karşılamaz. Onun sizin hayatınızdaki yeri ya da sizin onun hayatındaki yeri bitmiştir, sizleri yeni bir hayat bekliyordur ve yeni bir şeyin gerçekleşmesi için de eskinin yıkılması gerekiyordur, bina üstüne bina çıkılmaz. Bu yüzden gidenlerin arkasından neden gittiklerine anlam verilemez ama aslında derin anlamı vardır, kul bilemez. Kişinin tekamülü için hayatta ona sürekli sınavlar sunulur, geçişine veya geçemeyişine göre seviyesi değişir ve bu da anında hayatında değişmeye yol açar. Yeni hayatta eskiye yer yoktur, duruma göre sevdiği de değişebilir, işi de, yaşadığı şehir de, maddi durumu da... Böyle anlarda değişime uyum sağlamak, direnmemek, kaderi kabul etmek ki semavi dinlerde de böyle emrediliyor sürecin rahat geçmesi için yapılması gerekendir. Ancak hem işlemler sırasında ve sonrasında olacaklara manevi direnci hem de yaptırmak için maddiyatı olan istemediği kaderi yaşamayabilir ve büyü yaptırır. İçinizde kalmasın diyorsanız imkanınız da varsa yaptırın. Yoksa yeni hayatınıza uyum sağlayın, tüm hayatınız boyunca oluşabilecek bu tip değişimlere daha olgun ve bilinçli bir şekilde yaklaşmak gerektiği bilgisini almış olarak ve bunu anlayıp avantaja, yeni hayatı en iyi hale çevirmeye, olumlu düşünmeye, her işte bir hayır olduğunu anlamaya ve oradaki sınavı geçmeye çalışarak.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

ahya

Kayıtlı Üye
Büyü = Maji = Hür iradeyi etkilemek = Belirli bir zamanda bir tarife göre belirli bir sayida Esmaler okumak + bedensiz varliklar sayesinde kisiyi etkilemek; kiasacasi hür iradeyi etkilemek icin yapilan hersey büyüdür.

Sevgiyle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet majidir. Bana pek etkili gibi gelmedi hani bir şaman ya da cadı yapsa belki etkili olabilir. Sıradan biri yaparsa etki etmesi çok düşük bir ihtimal olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...