Bu garipti

• Konbuyu başlatan Üye silindi 76175
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 76175

Buna benzer rüyaları diğer sıradan olanlardan kolayca ayırabilirsiniz, temaları görece daha dolgun ve keskin olur.

Etrafı puslu karanlık bir caddenin üzerinde, bir sokak lambasının aydınlattığı küçük bir parça ışığın içerisindeyim.
Gece vakti beklenen otobüs durakları gibi sessiz, hafiften bir esinti var havada.

Biraz sonra, yıllar önce tanıştığım bir paganı görüyorum orada. Birbirimize bakıyoruz, değişmiş. Araya giren yılların verebileceği bir değişim olmuş yüzünde.
Geçiyor yanımdan, karanlığın örtü olduğu tarafa doğru yürümeye başlıyor.
Peşinden gitmeye yelteniyorum, o kayboluyor gittiği yönde, ben yaklaşamıyorum.
Üzerime kenetlenmiş bir rüzgar inatla geriye itiyor, sonra sokak lambamın yanında bir şey unuttuğumu hatırlıyor ve geriye dönüyorum.

Gözlerimi açıyorum, tam kafamın önünde sarı bir kedi.
Birbirimize bakıyoruz, kışkışlıyorum, tıslıyor.

Ev eşrafından biri giriyor odaya, kov şu kediyi diyorum.
O an kedi odanın köşesinde beliriyor, eşraf hangi kedi? diye soruyor.

Gülmeye başlıyorum, eşraf'da gülüyor.

Evimizde kedi olmaz ki.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
İlginç derin edebiyatla anlatıyorsun.Paganliktan uzak dur bence.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Paganlar Metafizik güçleri Tanrı olarak görüyor.İslam aslında Vahdet vücut ile bunu açıklıyor.Yaratici Tekdir.Ama herşeyde yaratıcıyi yansıtır.Metafizik güçleri olanlarda Kendini Tanri olarak tanıtır.Paganlikta tek Tanrıdan türemiştir.Ama Gerçek Kainatin sahibini atlayıp.Metafizik güçlere boyun egersen onların sınırı altında yaşarsın.İslamda tekkelerdeki Şehylerle tarikatlarla aslında pagan modeli olmuştur.Peygamber zamanında Getirilen İslamin böyle yaklaştigini hiç sanmıyorum.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kur'an Kerim yaratıcıyi ve yarattığı evreni en iyi şekilde anlatıyor.Ve her insana farklı anlatıyor.Çünkü her insan başka bir Evren.O yüzden onun derinliklerine girmek insana çok şey kazandırır.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Kedi sana rüyayı gösteren bir Metafizik varlık olabilir.Ruyadan tam çikis esnasında o şekilde görmüş olabilirsin.Ben her sabah gördüm rüyalardan ötürü hemen suyla ariniyorim.Yoksa üzerimde ağırlık oluyor.

Ü

Üye silindi 76175

Kedi sana rüyayı gösteren bir Metafizik varlık olabilir.Ruyadan tam çikis esnasında o şekilde görmüş olabilirsin.Ben her sabah gördüm rüyalardan ötürü hemen suyla ariniyorim.Yoksa üzerimde ağırlık oluyor.
Bir tür kablosuz bağlantı yolu bulmuş olabilir diye düşündüm aslında.

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Vallahi o kadar çalışıyorum zikir ve benzeri şeyler üzerinde.Yine girecek delik buluyorlar.Uykuda iraden zayif oluyor.Bilinçaltindaki şeylerle oyun oynuyorlar.

Ü

Üye silindi 45859

Herhangi bir temasın gerçekleştiği durumda rüyayı manipüle etmek hiç zor olmayabiliyor. Tanıdığım pagan majisyenlerin birçoğu odaklanmak ve majiyi sürdürmek konusunda tanıdığım diğer majisyenlere oranla daha istikrarlıydı. Rüya hedefine ulaşmış sayılır, ben rüyaları genellikle kendimi hatırlatmak ve bana ulaşılmasını sağlamak için kullanıyorum. Böyle bir durum olabilir. Diğerlerinin göremeyip sizin gördüğünüz varlığı ise gördüğünüz arkadaşınızın rüyanıza dahil olmak için kullandığı bir araç olarak yorumlayabilirim. Lakin bilgimin kısıtlı olduğunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Forumdaki diğer arkadaşlarımız görüşleriyle katkıda bulunduklarında tüm görüşleri topluca değerlendirirsiniz.

Ü

Üye silindi 76175

Herhangi bir temasın gerçekleştiği durumda rüyayı manipüle etmek hiç zor olmayabiliyor. Tanıdığım pagan majisyenlerin birçoğu odaklanmak ve majiyi sürdürmek konusunda tanıdığım diğer majisyenlere oranla daha istikrarlıydı. Rüya hedefine ulaşmış sayılır, ben rüyaları genellikle kendimi hatırlatmak ve bana ulaşılmasını sağlamak için kullanıyorum. Böyle bir durum olabilir. Diğerlerinin göremeyip sizin gördüğünüz varlığı ise gördüğünüz arkadaşınızın rüyanıza dahil olmak için kullandığı bir araç olarak yorumlayabilirim. Lakin bilgimin kısıtlı olduğunu göz önünde bulundurmakta fayda var. Forumdaki diğer arkadaşlarımız görüşleriyle katkıda bulunduklarında tüm görüşleri topluca değerlendirirsiniz.
Tam tersi bir değerlendirmem var ama kendime saklıyorum:)

Alakan

Kayıtlı Üye
Bu şekilde de olabilir. Bir diğer ikinci yorum ise o pagan ile aranız nasıldı bilemiyorum ama çevrenizde kötülük yapmak isteyen biri varsa ya da negatif bir enerji de olabilir fark etmez size yolu göstermiş veya sizi uyarmış olabilir bu konuda. Onun gittiği yöne gidemeyişiniz ve geri döndüğünüzde kedinin tıslaması, başkalarının görememesi bana bunu çağrıştırıyor.

Belki güvende hissettiğiniz alan aslında sizin için hayırlı olan alan değildir.

Ü

Üye silindi 76175

Bu şekilde de olabilir. Bir diğer ikinci yorum ise o pagan ile aranız nasıldı bilemiyorum ama çevrenizde kötülük yapmak isteyen biri varsa ya da negatif bir enerji de olabilir fark etmez size yolu göstermiş veya sizi uyarmış olabilir bu konuda. Onun gittiği yöne gidemeyişiniz ve geri döndüğünüzde kedinin tıslaması, başkalarının görememesi bana bunu çağrıştırıyor.

Belki güvende hissettiğiniz alan aslında sizin için hayırlı olan alan değildir.
Dost olarak ayrıldığımızı söyleyemem, irademi kırmaya çalıştığı başka zamanlar da olmuştu.