Bu Bir "Haberci Rüya" Midir?

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Merhaba Sayin Mabet Üyeleri,
Öncelikle Ingilizce klavye kullandigim icin imla hatalarimdan dolayi kusuruma bakmayiniz.
Dün gece bir rüya gördüm ve kafami karistirdi. Ayrildigim sevgilimi düne kadar rüyamda hep ya benden kacarken ya da baska kadinlarla gördüm. Dün de yine umutsuzluk icinde dua ederken uykuya dalmisim. Bu sefer rüyamda beni özledigini söylüyordu bana geliyordu ve üzgündü.
Ben bu insan icin bir islem yaptirdim. Tam 3 gece gecti üstünden. Acaba eski sevgilim gercekten beni özledigi icin ya da islem etki etmeye basladigi icin mi böyle bir rüya gördüm?
Degerli yorumlarinizi bekliyorum🙏💕

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Görmek istediğiniz şeyi gördünüz. Bilinçaltı çok ilginç hatta tuaf bir şey.
Başka bir mana aramayın derim.
Hakli olabilirsiniz Sayin @Absoluta Virtute sadece hep tam tersi rüyalar görüyordum hep bu sekilde görmek istedigim halde. Ilk defa böyle bir sey görünce enerjisini mi hissettim dedim. Bir de uyumadan önce 3. Göz cakrasi icin meditasyon yapmistim. Onun icin telepati mi diye düsùndüm. Yorumunuz icin tesekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
hep tam tersi rüyalar görüyordum

Ayrildigim sevgilimi düne kadar rüyamda hep ya benden kacarken ya da baska kadinlarla gördüm
Yorum yapmaya gerek yok.
Ama yine de yapayım. Gün içinde dusunduklerimiz, gece rüyalarda pekistiriliyor. Bu şekilde bilinçaltımız düşüncelerimizi ve olayları hafızaya yerleştiriyor. Çoğu zaman ilk rüyamız (gecede birkaç rüya görürüz) uyumadan önce düşüncelerimizi yansıtır.
Her rüya haberci rüya olmuyor.

Ayrıca bağlama büyü yaptırdığınızı ilan ederek, gizem kuralını ihlal ettiğiniz....

nurumm

Kayıtlı Üye
3. Göz cakrasi icin meditasyon yapmistim. Onun icin telepati mi diye düsùndüm. Yorumunuz icin tesekkür ederim.
Yapmış olduğunuz 3.göz çakrası başarılı sonuç vermiş olsa da bunun göstergesi rüya olmaz.Somut bi şekilde karşınıza çıkar.Ve karşıdaki insanın davranışlarında geçici süreliğine değişiklik görürsünüz.Rüyanın göz çakrasıyla ilgisi olmaz,@Absoluta Virtute nin dediği gibi bilinçaltıyla otomatikman ilgisi vardır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yapmış olduğunuz 3.göz çakrası başarılı sonuç vermiş olsa da
Sizce 3. göz bir tane meditasyon ile açılır mı? Ben kendi yeteneğime ulaşmak için çok çaba ve zaman harcadım. Ve bir tane meditasyon ile açılan üçüncü göz hikayeler bana inandırıcı gelmiyor. Olamaz demiyorum tabi, de...

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Kimseye bir sey iddia etmek ya da kanitlamak durumunda oldugumu düsünmedigim gibi kimseyle olumsuzluk da yasamak istemiyorum lakin ne süredir hangi calismalari yaptigimi, kac yasinda oldugumu, ruhumun yasini, karmami, hayat amacimi ve daha nicelerini bilmediginiz icin benimle ilgili alay eder gibi konusmanizin hosuma gitmedigini belirtmek isterim sayin @Absoluta Virtute ve @nurumm. Yorumlariniza saygim var ki böyle bir platformda soru soruyorum ama gösterdigim saygiyi da görmek isterim. Iyi forumlar dilerim.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Gaia in Athens öncelikle ben şahsım adına konusayım kimseyi hiç bir şekilde hiç bir konuda yargılamak gibi bir durumum olmaz ve kalp kırmak yapacak olduğum en son iştir her zaman problem üretmekten ziyade çözüm odaklı yaklaşırım hayat felsefem bunun üzerinedir.Sizinle alay etmek gibi bir durumum asla söz konusu değildir ki beni biraz tanıyor olsaydınız zaten böyle bir şey düşünmezdiniz.Ayrıca sizin şahsınıza münhasır bir alay etmek söz konusu değildir genel anlamda söylemiş oldugum fikrimdir.Şaka mahiyetli yada kendimizle bile alay edercesine o kadar çok konuşma yapıyoruz ki sohbetlerimizi sürekli takip etmiş olsaydınız zaten bunu anlardınız deyip konusmayı ve sizinle iletişimimi burda noktalıyorum.İstediğinizi düşünmekte tabi ki özgürsünüz.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
Kimseye bir sey iddia etmek ya da kanitlamak durumunda oldugumu düsünmedigim gibi kimseyle olumsuzluk da yasamak istemiyorum lakin ne süredir hangi calismalari yaptigimi, kac yasinda oldugumu, ruhumun yasini, karmami, hayat amacimi ve daha nicelerini bilmediginiz icin benimle ilgili alay eder gibi konusmanizin hosuma gitmedigini belirtmek isterim sayin @Absoluta Virtute ve @nurumm. Yorumlariniza saygim var ki böyle bir platformda soru soruyorum ama gösterdigim saygiyi da görmek isterim. Iyi forumlar dilerim.
İzninizle fikrimi belirtmek isterim konu takipçisi olarak. Görüşleri okuduğumda kimsenin sizinle alay ettiğini düşünmüyorum. Bu platformda eski olanlar bilir ki, her konu da muhakkak olan veya olmayan şeyleri çokça paylaşan insanlar görülmüştür. Arkadaşlar da bilgili olan insanlar olarak fikrini belirtmişler yanlış anlamanıza mahal birşey göremedim açıkçası. Konuya gelecek olursak tek bir çalışma veya tekdüze bir çalışma ile 3. göz açılabileceği fikrine bende katılmıyorum. Eğer atalarınızdan (kanınızdan) size bahşedilen bir miras olmadığı sürece tabi. Bu konu da yardım almış olabilir misiniz?

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
İzninizle fikrimi belirtmek isterim konu takipçisi olarak. Görüşleri okuduğumda kimsenin sizinle alay ettiğini düşünmüyorum. Bu platformda eski olanlar bilir ki, her konu da muhakkak olan veya olmayan şeyleri çokça paylaşan insanlar görülmüştür. Arkadaşlar da bilgili olan insanlar olarak fikrini belirtmişler yanlış anlamanıza mahal birşey göremedim açıkçası. Konuya gelecek olursak tek bir çalışma veya tekdüze bir çalışma ile 3. göz açılabileceği fikrine bende katılmıyorum. Eğer atalarınızdan (kanınızdan) size bahşedilen bir miras olmadığı sürece tabi. Bu konu da yardım almış olabilir misiniz?
Atalarimdan gelen bazi durumlar var evet ama aciklamak istemiyorum. Burada yeni üye oldugum icin sanirim kimseye kötü bir sey söylemedigim ve cok saygili oldugum halde herkes ben haric birbirinin yaninda. Amacim kimseyi elestirmek degil herkesin görüsüne de saygim var ama birisi "tek meditasyonla 3. göz acan dahidir😃" gibi bir yorum yaparsa bunun ne oldugunu anlayabilecek yastayim diye düsünüyorum. Büyük bir iyi niyetle sadece bir soru sordum ve bazi seyleri de acikladim. Size de konunun takipcisi olarak yorum yaptiginiz icin tesekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
ne süredir hangi calismalari yaptigimi, kac yasinda oldugumu, ruhumun yasini, karmami, hayat amacimi ve daha nicelerini bilmediginiz icin
Doğru bilmiyoruz. Verdiniz bilgi kadar yorum yaptık.
uyumadan önce 3. Göz cakrasi icin meditasyon yapmistim. Onun icin telepati mi diye düsùndüm
Verilen bilgi buydu.
Bakınız, işlemin tutup tutmadığını endişe ve beklenti içeresinde siniz. O yüzden hasas ruhhalinde olabilirsiniz. Kimse size saygısızlık etmedi. Sinirinizi bizden çıkartmış siniz gibi geldi. İnsanlık hali.
Bu arada yaptınız başka hataları da farkettim. Bilmek istersiniz yazayım. :)

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Öncelikle hassas cevabiniz icin tesekkür ederim sayin @Absoluta Virtute. Bilmenizi isterim ki bütün konularinizi inceledim ve size de bilgilerinize de saygim var. Tabii ki bilmek isterim, söylerseniz memnun olurum 😊

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Öncelikle hassas cevabiniz icin tesekkür ederim sayin @Absoluta Virtute. Bilmenizi isterim ki bütün konularinizi inceledim ve size de bilgilerinize de saygim var. Tabii ki bilmek isterim, söylerseniz memnun olurum 😊
Bütün konularımı incelediyseniz size yazacak bir şeyim yok o zaman. Kendi hatalarınızı artık biliyorsunuz. :)

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Sayin @Absoluta Virtute sanirim islem yaptirdigimi söyledigim icin gizlilik ilkesinden bahsediyorsunuz ama detay vermedigim icin sorun olmaz diye düsünüyorum 😊 Bir de sizi bulmusken gliflerle ilgili bir soru sormak isterim. Gliflerin calistigini biliyorum cünkü bir yakinim yoktan para var etti resmen glifler sayesinde üstelik yalniz da degildi yaptiginda odada 3 insan 2 kediydik televizyon acikti falan öyle müthis bir konsantrasyon durumu yoktu kisaca. Fakat ben konsantre bir sekilde gece mum isiginda tek basima yapmama ragmen bir sonuc alamadim. Eksik yaptigim sey sizce ne olabilir?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arakne glifler konusunu tamamen tüm yorumları okuyun. Yapılabilecek tüm hatalardan bahsedildi.
Beklenti yüzünden olabilir diye düşünüyorum. Çok bekleyince sürekli düşününce niyet sapması oluşuyor.

gizlilik ilkesinden bahsediyorsunuz
Sadece o değil. Kara büyü yaptırdınız. Sonra dua ettiğiniz. Zannedersem tanrıya. Neyse 3. göz cakrasina gelene kadar alttaki bütün cakralari açmış olmanız gerekiyor. Yaptirdiginiz kara büyü sizin cinsel cakranizi kirletti. Bu büyü iki tarafına da işliyor çünkü. Bu durumda 3.goz cakrasnı açmanız imkansız. Bunlar...

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Arakne glifler konusunu tamamen tüm yorumları okuyun. Yapılabilecek tüm hatalardan bahsedildi.
Beklenti yüzünden olabilir diye düşünüyorum. Çok bekleyince sürekli düşününce niyet sapması oluşuyor.

Sadece o değil. Kara büyü yaptırdınız. Sonra dua ettiğiniz. Zannedersem tanrıya. Neyse 3. göz cakrasina gelene kadar alttaki bütün cakralari açmış olmanız gerekiyor. Yaptirdiginiz kara büyü sizin cinsel cakranizi kirletti. Bu büyü iki tarafına da işliyor çünkü. Bu durumda 3.goz cakrasnı açmanız imkansız. Bunlar...
Ay yok öyle kötü, karanlik bisi yaptirmadim ama anladim ne demek istediginizi, tesekkür ederim.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Haberci rüya versiyonu şöyle oluyor. Hiç ummadığınız aklınızın köşesinde olmayan birini görüyorsunuz rüyanızda ne alaka ya diyorsunuz. Ertesi günler ya kişi size ulaşıyor ya da karşılaşıyorsunuz. Yani duygusal olarak nötr olmadığınız biriyle ilgili ayrılık sürecinde gördüğünüz rüyalar için kesin bir şey söylemek zor duygulardan dolayı...