Bozuk paralar ile çingene falı

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle herkese iyi geceler 😊 uzun bir süre aktif olamadım bayağı meşguldüm, fakat yine de araştıracak/gezecek vaktim oldu ve ilginç bir fal yöntemi öğrendim. Öncelikle 3 adet bozuk para alıyoruz ve onları yazı tura atar şekilde üçünü birden atıyoruz. (Bu belirli bir soruya cevap için de olabilir genel olarak bir kehanet için de olabilir). Aşağıya anlamlarını yazıyorum:

Yazı-Tura-Yazı: bir kadınla buluşmak (erkekler için sevgilisi/arkadaşı kadınlar için arkadaşı olabilir. Bu kadın ile geçirilecek can sıkıcı vakit. Sorunun olumsuz cevabı, herhangi bir işe girilmeden önce çok dikkat edilmesi gerekir bu uyarıdır.

Tura-yazı-tura: Başarılı bir iş başlangıcı, kadınlar için sevgilisi veya başka bir erkek ile görüşme olumlu olacaktır. Sorunun olumlu sonucu mümkün.

Yazı-tura-tura: Olumlu haberler içeren bir haber, eski bir dost ile buluşma. Miras ile ilgili sorulara olumlu cevap. Genel olarak iyi şans.

Yazı-yazı-tura: Dikkatli olun. Cevap olumsuz olabilir. Mali anlamda kayıplar olabilir, adımlarınızı emin atın. Bazı kötü haberler alınabilir.

Yazı-yazı-yazı: Trajik olaylar, şansız bir dönem, dedikodulara dikkat, bazı insanlar sizi kandırabilir (soruyla ilgili kimse) şu sıra dolandırıcılığa dikkat ( her manada)

Tura-Tura-Tura: Memnuniyet ve neşe. Bolluk, hayattan zevk almaya başlama. sorun cevabı kesinlikle olumlu

Tura-tura-yazı: olumlu sonuç mümkün görünüyor, para yatırımları şanslı olacak,bir aşk ilişkisi görünüyor.

Tura-yazı-yazı: aldatılma mümkün, cevap olumsuz dikkatli olun. Eylemlerinizi planlarken dikkat etmeniz gerek. Özellikle sorunuz maddi anlamda ise yatırımlarımıza dikkat edin, düşünmeden yapılan yatırımlar başınızı ağrıtabilir.

Şimdi bakıldığı zaman sadece belirli anlamlar varmış ve taslakmış gibi görünüyor. Ama zamanla bakıldıkça ve deneyimledikçe farklı anlamlar da çıktığını göreceksiniz. Üstelik hisleri geliştirmek için de ideal.

*Bilgilendirme!
Fal ne kadar bazen doğruları yansıtsa da, kötü bir şey çıktığında hemen karaları bağlamak çok yanlış. Çünkü fal kaderinizi belirlemez, sizi sadece uyarır. Kaderin bir kısmı seçimlere bağlıdır unutmayın. Ne demişler "Fala inanma falsız kalma" :) siz sadece dikkat edin, kendinizi üzmeyin.