Boşluğa baktığımızda gördüğümüz şeyler

Hopemore

Kayıtlı Üye
Burada bir konuya denk geldim sonradan o konuyu bulamadım. Birisi boşluğa baktığımızda kuantları görebildiğimizi yazmıştı, dilimi üst damağımın arkasına koyup duvara veya açık alanda boşluğa baktığımda şeffaf beyaz solucanımsı(?) şeyler görüyorum siz de muhtemelen görüyosunuzdur ama bu enerjinin varlığının kanıtı sayılabilir mi?
Aurayı herkes parmaklarının yanına baktığında şeffaf görüyormuş ama herkesin aurası farklı renk diye biliyorum
Bilgi paylaşımında bulunacak var mı :D

tuanadolunay

Kayıtlı Üye
Merhaba bu durumun bilimsel açıklaması var Daha teknik olarak, "vitröz parçacıklar" olarak bilinir. Bu şekilde aratırsanız daha kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.

Btylien

Kayıtlı Üye
Burada bir konuya denk geldim sonradan o konuyu bulamadım. Birisi boşluğa baktığımızda kuantları görebildiğimizi yazmıştı, dilimi üst damağımın arkasına koyup duvara veya açık alanda boşluğa baktığımda şeffaf beyaz solucanımsı(?) şeyler görüyorum siz de muhtemelen görüyosunuzdur ama bu enerjinin varlığının kanıtı sayılabilir mi?
Aurayı herkes parmaklarının yanına baktığında şeffaf görüyormuş ama herkesin aurası farklı renk diye biliyorum
Bilgi paylaşımında bulunacak var mı :D

Bende genel de gündüzleri okdaklandigim da küçük nokta gibi birbirne çarpıp sanki üruyen beyazlıklar görüyorum ama her yerdelertekbir yerde değil ve sürekli hareket halinde bir birlerine çarpıyorlar

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Bazı kişiler gözlerinde bir hastalık olmaksızın bu cisimcikleri gözlerinin önünde gördüğünden şikayet ederler. Bu kişilerde vitreus dediğimiz tabakada ciddi olmayan yapısal değişiklikler vardır. Gözün yaşlanma süreci içersinde de bu tabakada değişiklikler olduğundan yaşımız ilerledikçe bu cisimcikleri sıklıkla görmeye başlarız. Bunun dışında, özellikle myoplar bu cisimcikleri görmekten sıklıkla şikayet ederler.

Bu ciddi bir durum olabilir bir göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim retina yırtılması olabilir ve yırtilma büyüye bilir

Ü

Üye silindi 58480

Sol elinizle sol gozunuzu kapatin. Sonra da sag elinizin parmaklari ile sag gozunuzu kenarindan kucuk kucuk darbelerle bastirin. Canli yayin kaymaya baslayacaktir.
Gozumuzdeki perdeyi cok iyi anlayacaksiniz. Meger goruyorum zannettigimiz cisimleri bir TV monitorunden izliyoruz. Goz kameradir. Sadece kameradir. hatta hileli bir kameradir. Hakikatleri suzerek bizi yaniltacagi sekilde gosterir.

Demek ki goruyorum dedigimiz cisimler bile aslinda hakikatlerinin sadece bir yonu ile yansimalaridir. Aura bedenleri gormek mumkundur. Hatta insanlar cok rahat gorurler de. Ama tarifini yapip sistemize etmeye calistikca o sir kaybolur gider. Allah HAYY dir cunku. her an o anin kendisi ile ispat edilir. bir onceki anda tecrube ettigin enerjiyi tarif ederken zaman asimina ugrarsin ve Allahin Hayy isminin sirri kaybolur.

Hopemore

Kayıtlı Üye
Bazı kişiler gözlerinde bir hastalık olmaksızın bu cisimcikleri gözlerinin önünde gördüğünden şikayet ederler. Bu kişilerde vitreus dediğimiz tabakada ciddi olmayan yapısal değişiklikler vardır. Gözün yaşlanma süreci içersinde de bu tabakada değişiklikler olduğundan yaşımız ilerledikçe bu cisimcikleri sıklıkla görmeye başlarız. Bunun dışında, özellikle myoplar bu cisimcikleri görmekten sıklıkla şikayet ederler.

Bu ciddi bir durum olabilir bir göz doktoruna görünmenizi tavsiye ederim retina yırtılması olabilir ve yırtilma büyüye bilir

Miyop hastalarının(ben) gördüğü cisimcikler beyaz değil siyah renktedir.
Retina yırtılması yok Allah'a şükür.
Yazdıklarınızın arasında da bilmediğim hiçbir şey yok, internette var olan bilgiler.
Bu soruyu sağlık sorunlarından kaynaklanmadığının bilince olarak sordum.
Siz göremiyorsanız sizde sıkıntı olabilir