Boşanmamak için maji...

Aspandas

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler benim bi derdim var... sorun evliligim... Yaklasik 5 ay suren evliligim ailelerin baskisi sonucu ufak bir tartismada iyice kotuye gitti ve esim bana dava acti... Malesef ki birbirimizi sevdigimiz ve 8 yila yakin evlenmek icin bekledigimiz halde evliligimiz bitiyor.. Esimi cok seviyorum asla vazgecmek istemiyorum... Yardimlarinizi bekliyorum.. Evlilik gibi kutsal bir kurumun kucuk bir tartismayla bitmesi cok sacma olacak.. esimin inadini kirip yuvasina donmesi icin denenmis maji, buyu ve dua onerilerine acigim...

Seuta

Kayıtlı Üye
Yule veya uruma mesaj atmayı deneyin , olmazsa falmabet uygulamasından da ulaşabilirsiniz, herşey gonlunuzce olsun

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sizin yapabileceğiniz bir maji yok.Üstadlardan yardım almalısınız.

Urum ve yuleden mesajlarınıza cevap beklerken bence bir yandan eşinizi arayın onu tatlı bir dil ile konuşmaya davet edin ne onun ailesini nede kendinizinkini kötülemeyin deyin ki ailelerimiz sebebiyle bu evlilik zarar görmesin onlar yerinde oturur acıyı biz çekeriz bu sorun bizim baş edebileceğimiz bir boyutta değil ayrılmamızın da gereği yok gel biz bir aile danışmanına gidelim dışarıdan bizi izleyen bir göz durumumuzu nasıl toparlayacağımız konusunda bize yardımcı olur.
Bu tarz bir konuşma yapın ve gerçekten dışarıdan bir destek alın.Ayrıca eşinizde bi tartışmadan boşanma açacaktı nediye evlendi anlayamadım onu şimdi aile için emek çaba hiç kalmamış cidden

Aspandas

Kayıtlı Üye
Davayi acti esim coktan... Annesinin etkisi altinda suan yoksa onunda beni sevdigini uzuldugunu biliyorum dava acildiktan sonra 2 defa evimize ugradi uzgundu suan isyerinde kaliyor benim de gisicek yerim yok mecbur evimizde kaliyorum... Kac kere konustum inadindan donmedi soylenebilecek herseyi konustum ama etki etmedi... Suan yapabilcegim tek sey onun aklinin basina gelmesini saglamak yoksa evliligimiz biticek... #yule ve #urum dan baska yardım edebilecek tanidigim bildigim kimse de yok nette dolandirici medyumlar dolu malesef